زندانها راه اندازی “پوچ” تلاش برای شناسایی Coronavirus در زندانی تلفن تماس

مقامات زندان در حداقل سه متحده با استفاده از نرم افزار برای اسکن اهل بیت تماس به صورت اشاره از coronavirus یک حرکت حمایت گروه معتقدند هموار راه را برای سوء استفاده در حالی که بالا بردن استارک سوال در مورد carceral مراقبت های بهداشتی.

نظارت بر نرم افزار ایجاد شده توسط LEO فن آوری های لس آنجلس شرکت حمایت در درجه اول توسط رسوایی-گرفتار جمهوریخواه جمع آوری کمک الیوت Broidy. شناخته شده به عنوان Verus شد اولین مستقر چند سال پیش برای ممانعت از خودکشی معدن خواستار تحقیقی راهنمایی و برای طیف وسیعی از اهداف دیگر. در هفته های اخیر از آن به بازار عرضه شده به عنوان یک سیستم “است که می تواند به کاهش اثرات COVID-19 همه گیر در سراسر کشور ما زندان و زندان امکانات” هشدار مقامات زندان به بیماری های مربوط به مکالمات میان زندانیان و دنیای خارج.

Leo-tech-1

سند: LEO Technology

“آن را به طور خودکار تجزیه و تحلیل و transcribes همه ثبت اهل بیت تماس فعالانه ضعیف آنها را برای نقد و بررسی” توضیح می دهد که یک Verus بروشور محصول که همچنین ادعا می کند این “نزدیکی زمان واقعی اطلاعات” را می توان مورد استفاده برای شناسایی بیمار, زندانیان, کمک به تخصیص پرسنل در understaffed زندانها و حتی جلوگیری از “COVID-19 مربوط به قتل است.” بروشور سیاهی Verus را “پیشرفته معانی” و “بلادرنگ تحلیل” فراهم می کند و آنچه در آن می گوید: در حال نمونه های دنیای واقعی از Verus در حال حاضر در کار نامعلومی در زندان امکانات. یکی را نشان می دهد یک مکالمه پرچم برای ذکر یک “بیماری در اینجا” در حالی که دیگر اهل بیت مکالمات به تصویر کشیده شده به عنوان اسیر به صورت صرفا با ذکر یک “سرفه” و یا “عطسه.” “این واقعا یک ابزار برای ارائه پزشکی نظارت” لئو فن آوری مدیر عامل شرکت اسکات Kernan گفت. در یکی از نمونه های ذکر شده در بروشور این نرم افزار پرچم ارز منحصرا بر طبق آنچه که یک تماس گیرنده گفت: نه زندانی فرد — نشان می دهد که سیستم ممکن است در خدمت به نظارت بر برداشت عمومی از زندان مدیریت و نه فقط سلامت زندانی مردم است.

Coronavirus نظارت بر محاکمات را آغاز کرده اند که در زندان آلاباما, کالیفرنیا, و, گرجستان, Kernan گفت:, و اضافه کرد که ممکن است وجود داشته باشد بیشتر اعزامهای او نمی تواند بلافاصله جزئیات.

در حالی که نظارت بر زندانی خواستار Covid-19 کلمات کلیدی می تواند در تئوری توان برای دریافت کمک به زندانیان بیمار آن را نیز می تواند فقط به عنوان به راحتی در اختیار داشت به سرکوب اخبار از بیماری و یا برای مقابله به مثل در برابر کسانی که در بالا بردن سطح هشدار در مورد شرایط زندان. “این اعتصاب به عنوان چیزی بیش از طلب نام تجاری یک مشکل تکنولوژی” Shilpi Agarwal ارشد وکیل با اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از شمال کالیفرنیا گفت: رهگیری. “بدیهی است که مردم صحبت کردن در مورد COVID-19 تلفن لزوما به این معنی نیست که آنها در حال آلوده با COVID-19. تمام دنیا این است که صحبت کردن در مورد این ویروس در حال حاضر.” Agarwal افزود که “این روشن است که هر یک از نظارت و تجزیه و تحلیل خواهد بود دقیق” به عنوان “ما می دانیم تکنولوژی تشخیص صدا است که عمیقا مغرضانه. ما همچنین می دانیم که این نوع از فن آوری ضبط سوء استفاده شده است در گذشته به لحاظ مالی بهره برداری از زندانیان و برای جاسوسی در مکالمات خود با وکلای مدافع است.”

طرفداران تشکلات مردم گفت: آنها می ترسید این تکنولوژی می تواند مورد استفاده قرار گیرد در مقابل کسانی که بحث در مورد این ویروس با مردم خارج است.

“اگر کسی با استفاده از کلمه ‘سرفه’ خواهد خود را به کل خوابگاه قرار داده می شود تحت مستند?”

“ما شده ایم با استفاده از کلمات است که باعث کلمات کلیدی که آگهی در آن سند گفت:” سارا حمید یک سازمان با Carceral Tech مقاومت شبکه که داوطلبان با همکاری تشکلات مردم. “و بنابراین ما نگران شد چون ما نمی دانیم که چه انشعابات در حال استفاده از این کلمات. اگر کسی با استفاده از کلمه ‘سرفه’ خواهد خود را به کل خوابگاه قرار داده می شود تحت مستند و یا چیزی شبیه به آن؟”

“ما نمی دانیم که چه اقدامی تلافی جویانه در حال رفتن به استفاده از این واژه ها بر روی تلفن تا ما شده است داشتن به تقلا به شکل, آیا ما نیاز به استفاده از کد کلمات ؟ کسی پیشنهاد استفاده از زبان های مختلف اما ما از این نرم افزار کار می کند در بیش از حد.” Kernan تایید کرد که این برنامه با این نسخهها کار در اسپانیایی. “حتی تعدادی,” او گفت:.

چگونه کار می کند — و کسی که آن را

با توجه به لئو فن آوری های’ وب سایت Verus سیستم عمل در حداقل 26 امکانات در 11 متحده از جمله با استفاده از خاص به coronavirus. در مصاحبه با رهگیری Kernan گفت که زندانهای استفاده از Verus گفتن تلفن خود را در سرویس دهنده به اشتراک گذاری داده های تماس با لئو فن آوری; لئو سپس مسیرهای این داده ها از طریق آمازون cloud computing بخش خدمات وب سایت آمازون به دست آوردن متن تماس که پس از آن مشترک به لئو برای تجزیه و تحلیل کلمه کلیدی توسط کارکنان آن است. لئو فن آوری های سایت یادداشت های این شرکت بخشی از “AWS شریک شبکه” آمازون ابتکار که “کمک می کند تا شرکت های ساخت و فروش خود را AWS ارائه شده توسط ارائه کسب و کار با ارزش فنی و پشتیبانی بازاریابی” در آمازون صفحه وب است. آمازون نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر. Kernan سابق کالیفرنیا گروه اصلاحات و توانبخشی, وزیر نیز در هیئت جغرافیایی یکی از دو بزرگترین خصوصی, زندان, شرکت ها و بزرگترین اپراتور از بازداشتگاه های اداره مهاجرت امکانات در کشور است.

لئو فن آوری بودجه توسط الیوت Broidy یک مغلوب ساختن پیشی جستن خودی و ملی سابق معاون سرمایه گذاری رئیس کمیته ملی حزب جمهوری خواه که در اتاق بود حمله کردند و در سال 2018 به عنوان بخشی از وزارت دادگستری تحقیقات مربوط به پول شویی و خارجی نفوذ نا مشخص. رهگیری که قبلا گزارش شده است که یکی دیگر از Broidy شرکت ساخته شده برنامه ای برای فروختن نرم افزار نظارت به سرکوبگر دولت مشتریان در سراسر جهان. Broidy استعفا از RNC پس از گزارش خود را از 1.6 میلیون دلار حل و فصل و عدم اطلاع توافق با سابق Playboy, مدل, مذاکره سابق مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مایکل کوهن و مرتبط با اتهام سوء رفتار جنسی. در سال 2009 Broidy التماس کرد گناه را به جرم رشوه خواری مسئول در ایالت نیویورک دیوان عالی کشور مربوط به پرداخت به کارکنان دولت در حسابرسی ، Kernan گفت Broidy درگیر است با لئو فن آوری های’ عملیات. “او واقعا فقط یک حامی مالی برای شرکت,” او گفت: رهگیری. Broidy سرمایه Broidy سرمایه گذاری در شرکت, نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مانند با بسیاری از زندان ابزارهای ارتباطی بازاریابی Verus متمایل به سمت خیرخواه موقعیت این نرم افزار به عنوان یک راه برای نگه داشتن زندانیان و کارکنان زندان امن است. ملت پیشرو ارائه دهندگان اهل بیت فراخوانی سیستم Securus فن آوری و جهانی تلفن لینک را تبلیغ خود سیستم تلفن به عنوان ابزار مناسب برای این کار است. آنها رکورد تقریبا هر تماس تلفنی ساخته شده توسط زندانیان — که آنها اصرار ذخیره شده و ایمن و ارائه ابزار برای تجزیه و تحلیل. نقطه فروش اصلی برای Verus به نظر می رسد این است که آن را می توانید انجام این کار بسیار به سرعت. اما این نیز ممکن است علت های اضافی برای نگرانی است.

در حالی که زندانیان — و با فرمت عزیزان خود را — به طور کلی از دست دادن حق خود را به خصوصی ارتباطات در حالی که زندانی است که مطلق: زندانیان حفظ حق ممتاز ارتباطات با وکلای مدافع خود را. وکیل شماره تلفن قرار است لازم به ذکر است که در تماس با سیستم های مانیتورینگ به طوری که آنها ثبت نشده است اما شواهد کافی که همیشه مورد نیست.

در واقع یک purloined ای از تماس های ضبط شده و ذخیره شده توسط Securus نشان می دهد که هر دو وعده — امنیت و حریم خصوصی در ممتاز ارتباطات — لزوما قابل اعتماد است. در سال 2015 رهگیری دریافت بیش از 70 میلیون هک سوابق تماس های تلفنی قرار داده شده توسط زندانیان به حداقل 37 متحده همراه با لینک به آن ضبط شده است. در کش ما در بر داشت حداقل 14,000 ضبط تماس های تلفنی برای وکلای یک نشانه قوی است که ممتاز ارتباطات نیز ثبت شده است.

چون Verus سیستم با این نسخهها کار با زندان و تسهیلات فعلی سیستم تلفن امکان که ممتاز ارتباطات نیز خواهد شد رونویسی مشکل است. علاوه بر این استفاده از Verus می افزاید: در حداقل دو لایه دسترسی به اهل بیت calls — توسط LEO فن آوری و توسط آمازون — به نوبه خود در افزایش دسترسی به برنامه به طور بالقوه ارتباطات خصوصی. با توجه به Kernan, Verus به تاریخ رونویسی 84,068,940 دقیقه تماس: 159 سال از رونویسی گفتار.

“تاریخ از این صنعت نمی کند و الهام بخش اعتماد به نفس.”

“تاریخ از این صنعت نمی کند و الهام بخش اعتماد به نفس از نظر توانایی خود را به طور مناسب رسیدگی و حفاظت از اطلاعات محرمانه” به گفته دیوید فتحی مدیر ACLU ملی زندان پروژه. “و هر زمان که شما اضافه کردن یک بازیکن اضافی به مخلوط یا یک مرحله اضافی به این روند است که تنها می تواند باعث افزایش خطر نقض حریم خصوصی.”

نیز وجود دارد سوال در مورد دقیقا چه کسی را برای این پرداخت اضافی نظارت است. Securus و GTL بدنام برای هزینه های بالای خدمات خود را یک بار برن تقریبا به طور انحصاری توسط اهل بیت خانواده های این افراد بسیار کم قادر به تحمل آن است. Kernan گفت که Verus هزینه های 6-8 سنت در هر دقیقه و امکانات پرداخت هزینه برای آن را در راه های مختلفی. برخی در حال گرفتن Covid-19-مربوط به اعطای بودجه گفت: در حالی که دیگران در حال پرداخت پول برای آن را از طریق سیستم تلفن. به عبارت دیگر وجود دارد هر دلیلی به فکر می کنم که زندانی خانواده ممکن است در نهایت جای پای این لایحه است.

انتقال مسئولیت به فردی زندانها

و همانطور که با هر هوش مصنوعی-طراحی ابزار نظارت وجود دارد, سوالات مهم در مورد Verus را با دقت و انصاف و پاسخگویی. Kernan گفت که این ابزار را به دقت نیست به هر موضوع خارج از ممیزی یا ارزیابی و اضافه کرد که او نمی تواند مخالف که نه وجود دارد هیچ قانون سخت و سریع در مورد کسی که در دسته اهل بیت, اطلاعات تماس, و یا برای چه مدت. خواسته در مورد پتانسیل برای سوء استفاده Kernan گفت که چگونه Verus در نهایت با استفاده از کسب و کار از هر زندان است. “شرکت ما امتیاز [زندان] به یک نقطه تماس که در آن یک کلمه یا عبارت گفته شد که آنها باید نگرانی در مورد” او گفت:. “چه آنها که با اطلاعات کاملا خارج از کنترل ما است.” Kernan گفت: رهگیری او آگاه بود از هر نمونه از Verus تماس داده ها استفاده می شود به مقابله به مثل در برابر زندانیان نظارت خدمات.

“چه آنها که با اطلاعات کاملا خارج از کنترل ما است.”

طرفداران هشدار می دهند که از آنجا که نرم افزار نیست و حسابرسی آن است که به احتمال زیاد “مملو از اشتباهات” را به عنوان حمید Carceral Tech مقاومت شبکه برگزار کننده آن قرار داده است. حمید گفت: تشکلات مردم هیچ راهی به سوال اعتبار این نرم افزار را یافته و یا حتی آن را می دانم وجود دارد و یا چگونه کار می کند. “وجود دارد هیچ ظرفیت به معنی رضایت در یک carceral وضعیت,” او گفت:. “و در بسیاری از آزمایش با این فن آوری.”

حمید همچنین هشدار داد که در حالی که Verus است که به بازار عرضه شده به پاسخ به طور موقت بحران بهداشتی آن است که نشان دهنده یک بیشتر پایدار تغییر در مدیریت زندان فن آوری نظارت است که در آن فرد با امکانات بیشتر راه گریز در چگونه آنها با استفاده از ابزارهای جدید است.

“فقط به نظر می رسد این حرکت به ایجاد بحران مدیریت سیستم است که به اندازه کافی کوچک است که آنها قادر به بسته بندی آنها را در یک موسسه مانند اولیه-سیستم های هشدار دهنده و چیزهایی مانند آن است” گفت: حمید. “اگر گوشی خود شرکت است که انجام اولیه خود را-هشدار ارزیابی ریسک برای شما پس از آن که عملی دانش مانند زمانی که شما در این مرکز در حال انجام است. … و این نوع از قطعات چه داده های پروتکل هستند و آن را برای رفتن به دانشگاه و بسیاری از این موسسات در حال رفتن به موسسات خصوصی و آنها در حال رفتن به مراقبت در مورد هر چیزی.”

“این یک روند جدید و ما شاهد محوری از طریق Covid.”

این انتقال کنترل زندان tech بیشتر از همه نگران کننده با توجه به نحوه پاسخگویی کمی وجود دارد برای شرکت هایی که ایجاد چنین سیستم. لئو فن آوری های خود بازاریابی سند اشاره می کند که آن را “لزوما باید مسئولیت یا وظیفه به آن عمل کند” بر اساس آنچه که در متن آن را فراهم می کند. به جای آن نرم افزار “Verus قرار می دهد و این مهم قابلیت به دست خود تسهیلات پرسنل و در نتیجه واکنشهای سریع به بحران و بلافاصله عملی هوش است.”

آن را بلافاصله روشن نیست چگونه نظارت بر مکالمات در مورد Covid-19 می تواند به جلوگیری از تشکلات مردم از آلوده شدن با آن است. تنها امن ترین راه برای حفاظت از سلامت زندانی و کارشناسان بهداشت عمومی موافق است به آزادی به عنوان بسیاری از آنها را به عنوان امکان پذیر است و به شدت کاهش تراکم در correctional facilities. Kernan از سوی رهبران دولت به دنبال گزینه های ممکن برای کاهش تعداد افراد در زندان است.

“در حالی که این ممکن است به خوبی نیت آن را پوچ تکیه بر استراق سمع زندانيان تماس های تلفنی برای شناسایی کسانی که ممکن است Covid-19” سعید فتحی. “اگر زندان ها و زندان می خواهند زندانیان بیمار به خود شناسایی آنها باید توقف شارژ آنها برای مراقبت های پزشکی و از بین بردن بسیاری از دیگر موانع و بازدارنده به دنبال مراقبت های که در حال حاضر وجود دارد.”

“روشن راه ما در واقع می تواند محافظت از تشکلات مردمی از COVID-19 به decarcerate زندانها و زندان به عنوان مثال انتشار پزشکی آسیب پذیر انتشار مردمی متهم به ارتکاب سطح پایین جرائم انتشار مردمی نزدیک شدن به پایان حکم خود گفت:” Agarwal. “این چیزی است که ما شده اند و صدایی زنگ مورد هفته — جنایی حکم است نه یک حکم اعدام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>