مقامات زندان در کانزاس نادیده گرفته و همه گیر. پس از آن مردم در حال مرگ است.

مردان زندانی در لنسینگ امکانات تادیبی از یک زندان ایالتی در شمال شرقی کانزاس اولین بار شنیده در مورد Covid-19 همه گیر از اخبار و یا از بستگان در خارج از. وجود دارد هیچ مورد شناخته شده در دولت اما در زندان ده ها تن از مردان آغاز شده بود به سقوط بیمار برخی به شدت.

Rachad Austin شد شمارش پایین روز سمت چپ خود را به چهار سال زندان محکوم اما به عنوان اخبار از ویروس همچنان قطره ای در او رشد به طور فزاینده ای نگران است. او تا به حال یک سقوط ریه به علت زخم گلوله — و گاهی اوقات او دچار درد قفسه سینه و مشکل در تنفس. ده ها تن از مردم در اطراف او بودند شروع به نشان دادن علائم “و چیزی که بعد از شما می دانید آنها گذشت” Austin گفت: من در تماس اخیر از زندان. “این واقعا ترسناک بود زمان. … ما همه تعجب چه می گذرد.”

شرمن رایت نیز نگران است. مانند برخی از 40 درصد از کسانی که زندانی در آمریکا, او تا به حال به آسم و دیابت و او را به خصوص در معرض عوارض ناشی از Covid-19. در 56 او همچنین یکی از حدود 200000 مردم بیش از سن 55 زندانی در آمریکا — یکی دیگر از عوامل است که کمک به آسیب پذیری خود را. رایت, خواهر, Cynthia کرافورد در فکر او می تواند امن در زندان که در آن رایت بود 32 سال به 66-سال-به-زندگی جمله ای بیش از سه سرقت او متعهد در جوانان خود را. “من فکر می کردم آنها محدود پس چگونه می تواند آن را به آنها را دریافت کنید?” او گفت: من در مصاحبه اخیر خود. “اما آن را انجام داد. و هنگامی که آن را من نگران رفت و از 10 به 100 و آن را به عنوان پیشرفت من به سختی هر گونه خواب. من نگران او هر روز از خواب بلند شدم تا با او در ذهن من است.”

Sherman-Wright

شرمن رایت (سمت چپ) و سینتیا کرافورد (راست) در لنسینگ تادیبی تسهیلات در سال 2019.

عکس: حسن نیت ارائه میدهد از سینتیا کرافورد

نگران خانواده ها به زودی شروع به فراخوانی زندان اما مقامات علنا اذعان تهدید ناشی از این ویروس تا اواسط ماه مارس زمانی که آنها تعطیل بازديد و تشویق زندانیان به شستن دست های خود را اغلب به سختی دنیوی وظیفه در زندان که از آن خارج شده است. در زمان سه نفر از کارکنان آزمایش مثبت در مارس 31, اکثر مردان زندانی در لنسینگ مشکوک است که آنها بیش از حد شده بود در معرض ویروس — و در عین حال از آن زمان در زندان به مدیریت نزدیک به یک ماه به شروع به تست آنها را در اعداد بزرگ است. هنگامی که آنها در بر داشت که برخی از واحدهای زندان بود تا آنجا که 75 درصد رای مثبت در آزمون. “همه ما می دانستیم که ما مثبت” گفت: Austin. “این بود که وضعیت هر کسی که می خواهید به در — اما ما به دام افتاده بودند.”

در پایان ممکن است هر دو آستین و رایت بود در واقع آزمایش مثبت — به عنوان تا به حال نزدیک به 900 نفر دیگر از زندان 1,700 زندانیان. چهار زندانی مرد و دو تن از اعضای هیات مرده بود و زندان تبدیل شده بود 14th, بزرگترین خوشه ای از coronavirus موارد در کشور و بزرگترین در کانزاس است. به عنوان فشار بر روی مقامات تا به حال نصب شده همراه با تعدادی از موارد رژیم صهیونیستی. لورا کلی قول داده بود در اوایل ماه مارس که برخی از افراد آسیب پذیر خواهد بود منتشر شد به خانه بردهاند. اما هفته به روند تنها شش زندانی در کل کشور شده بود آزاد شده و هیچ یک از لانسینگ. کلی از حزب دموکرات که در حال مبارزه کرد و در بخشی در وعده اصلاحات دولت سبب شیوع سیستم زندان گفت: آزاد مردم “بسیار پیچیده از نظر قانونی” — هر چند منتقدان اشاره کرد او از اختیارات قانونی برای انجام این کار است.

به عنوان رهگیری به گزارش زندانها و زندان تبدیل شده اند در فاصله در coronavirus بیماری همه گیر. وجود دارد بیش از 53,000 در سراسر کشور موارد در میان ساکنان از جمله حداقل 616 مرگ و میر و در میان کارکنان بیش از 12000 موارد و 48 مرگ و میر. داستان چگونه همه گیر unfolded در لنسینگ نشان می دهد بسیاری از missteps توسط دولت و مقامات زندان که به طور مداوم underplayed تهدید مطرح شده توسط virus: تاخیر در تست انتقال و اختلاط در معرض مردم و در ابتدا عدم توزیع و نیاز به ماسک حتی به عنوان موارد رسید. و این وضعیت در لنسینگ بدتر شده توسط مسائل مزمن در کانزاس سیستم زندان بود که در حال حاضر گرفتار شدید و ازدحام جمعیت و کمبود پرسنل. اما به عنوان مورد در بسیاری از زندانها در سراسر کشور شیوع در لنسینگ نیز تا حد زیادی قابل اجتناب و مقامات نادیده گرفته و یک سری از هشدار از کارکنان و خانواده ها و وکلای مدافع و برای هفته ها موفق به اقدام های قابل توجهی برای جلوگیری از ویروس.

“روشن بود چه اتفاق خواهد افتاد” جنیفر راث کانزاس مدافع گفت: من در مصاحبه اخیر است. “همه شما تا به حال نگاهی به دیگر زندان ها و زندان های سراسر کشور و چه حرفه ای پزشکی و دیگر دانشمندان گفتند. روشن بود چه می تواند رخ دهد و سپس آن اتفاق افتاد.”

در زمان زندان منتقل شد به شدت شامل گسترش ویروس — پس از یک شورش شکسته بود در یک آن واحد بیش از یک عدم ماسک — خیلی دیر شده بود.

“آنها در زمان بیش از حد طولانی” گفت: راث.

“من فکر می کنم آنها صادقانه فقط نمی مراقبت از آنچه که قرار بود با ما از آنجا که ما در حال زندانیان گفت:” Austin که قرار است روز پنج شنبه در پایان جمله. “آنها نمی خواهند برای مقابله با آن است.”

رژیم صهیونیستی. کلی کار نکرد پاسخ به یک درخواست برای نظر. یک سخنگوی کانزاس وزارت اصلاحات نیست جواب دقیق سوالات از رهگیری اما نوشت: در بیانیه ای که “همانطور که دیگران در اطراف کشور ما رو به این چالش منحصر به فرد قرار می گیرد که قبلا غیر قابل تصور استرس در سیستم ما است.”

“لانسینگ Correctional facility است که در کانزاس سیتی مترو منطقه که در آن موارد برای اولین بار از COVID-19 تجربه شد در کانزاس” سخنگوی اضافه شده است. “و اول بودن در زمانی که مقامات بهداشت عمومی با استفاده از در حال حاضر در دسترس علم بودند و در عین حال آگاه از افراد بدون علامت ماسک بودند توصیه نمی شود, تست, منابع محدود شد در بهترین و اجتماعی فاصله یک مفهوم جدید برای همه میان به ما پاسخ دهد.”

“به عنوان علم و دستورالعمل های توصیه شده را تغییر ما اقتباس سرعت و اجرا تغییرات توصیه می شود.”

عمدی جهل

در مارس 7, کانزاس, مقامات دولت اولین مورد از Covid-19 در Johnson County, نه چندان دور از لانسینگ. چندین دیگر از زندان ها و زندان در منطقه و کارکنان منتقل اغلب بین آنها و اطراف در نزدیکی شهر کانزاس.

اما حدود یک ماه بعد با موارد صعودی در دولت و Kansans تحت اقامت در خانه سفارش تعداد بسیار کمی از مردم با پوشیدن ماسک در لنسینگ Correctional Facility. Kayla Donley, Rachad Austin نامزد کرده بود به نام زندان به بپرسید که آیا او می تواند در پست او و او گفت: کارکنان زندان که او نیاز به پوشیدن یک ماسک در بیمارستان که در آن او کار می کرد حتی اگر او شغل خود را نگه داشته در یک دور فاصله بیشتری از مردم نسبت به زندانیان و نگهبانان بودند از هر یک از دیگر. اما زندان کارمند او صحبت کرد به او گفت که او نمی تواند ایمیل ، Austin می تواند پوشش صورت خود را با یک تی شرت او گفت که این کارمند به او گفتم اما او ممکن است چهره انضباطی اگر او عمل را انجام داد.

Kayla-Donley

Kayla Donley (سمت چپ) و Rachad آستین (راست) در لنسینگ تادیبی تسهیلات در سال 2018 است.

عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Kayla Donley

“آن را مانند آنها حتی نمی مراقبت” گفت: Donley. “من احساس می کنم هیچ کس نمی دانست چه می گذرد در لنسینگ در طول این زمان, و آنها آن را خار کردن و عمل مانند آن را یک معامله بزرگ است. … هیچ یک از آنها آن را در زمان به طور جدی.”

کسانی که زندانی در زندان نبودند و تنها آنهایی که بدون ماسک. در روزهای اولیه وقوع چندین زندانیان شکایت به بستگان و وکلای مدافع که نگهبانان بودند پوشش چهره خود را, حتی اگر برخی از شده از بیمار با ظاهری Covid-19 علائم. و دیوید کارتر یک لنسینگ تادیبی افسر ترک شغل خود را در ماه آوریل بیش از این زندان را نادرست از این ویروس گفت که سپاه پاسداران بود و در واقع دلسرد شده اند از پوشیدن ماسک توسط مدیریت. “به آنها گفته شد این بود که به علت ترس و وحشت در میان زندانیان گفت:” کارتر. “یک زن و شوهر اعضای هیات تهدید شدند که با اقدام انضباطی برای پوشیدن ماسک.”

کارتر که مشغول به کار به عنوان یک تادیبی افسر در Lansing 15 سال گفت که کارکنان که تا به حال آزمایش مثبت به این ویروس مورد نیاز برای نشان دادن کار مگر اینکه آنها علامتی. او به پیام های متنی بین کارکنان زندان که به نظر می رسد برای تایید سیاست و نشان می دهد که زندان شد و تلاش برای کشف کردن که چگونه به نگه داشتن کارکنان است که تا به حال آزمایش مثبت جدا از زندانیان که تا به حال نمی.

“من را دیده اند بسیاری از نادانی بیش از 15 سال گفت:” کارتر که پس از استعفای خود را علنا سرزنش دولت اصلاحات مقامات برای شش Covid-19 مرگ و میر ناشی از لانسینگ زندانیان و کارکنان. “اما وجود دارد یک سطح عمدی جهل مانند آنها می خواستم برای ماندن در تاریکی در مورد Covid-19 آنها فقط می خواستم به چوب سر خود را در شن و ماسه.”

“آنها صرف حدود یک ماه شاید پنج هفته فقط نادیده گرفتن آن به طور کامل” اضافه کارتر. “آنها فکر نمی کنم که قرار بود به عنوان بزرگ به عنوان آن بود چرا که در هر سطح از دولت این بود که علم منکران بودند که اساسا و گفت که آن را جعل و آن را به اتفاق می افتد.”

اما “نهایی کلش” کارتر گفت که مقامات تصمیم به قرنطینه زندانیان که در معرض این ویروس در یک جدید و در حال حاضر مشکل تسهیلات ساخته شده توسط بخش خصوصی زندان غول CoreCivic و اجاره به دولت است. این حرکت بود و نه انتظار برای ماه است که در زندان بود آماده نیست و کارکنان زندان شد و در حال حاضر نازک کشیده در قدیمی تسهیلات. پس از یک شورش شکست در قدیمی تسهیلات مقامات شروع به حرکت بیشتر زندانیان به امکانات جدید, افشای آنها به ویروس و باعث چه کارتر به عنوان یک توصیف بسیار فرار وضعیت امنیتی در امکانات جدید که به او گفته بود خطرناکی understaffed.

“در حال حاضر و در حال رشد جو از” انجام بیشتر با کمتر “است در معرض خطر قرار داده هر یک از کارکنان که به طور منظم در تعامل با مجرم” کارتر نوشت: در نامه استعفای خود را. “من دیگر نمی تواند در ارتباط با یک مرکز که یک بمب ساعتی.”

“خط کارکنان فقط به عنوان نگران این به عنوان زندانی هستند” او همچنین به من گفت. “این نه این ما در برابر آنها ذهنیت است. اگر وجود دارد ما در مقابل آنها آن را خط کارکنان و زندانیان در مقابل نادانی از بالا واقعا….”

مقامات در توجیه حرکت به امکانات جدید در صورت لزوم جداسازی زندانیان. سپس هفته بعد پس از یک تعداد موارد مثبت پدید آمده در کار انتشار تسهیلات در ویچیتا بیش از 200 مردانی که تا به حال زندگی می کردند نیز وجود دارد نقل مکان کرد به لانسینگ. انتقال ثابت می تواند فاجعه بار باشد.

“من واقعا نمی دانم اگر این تصمیمات ساخته شد در مشاوره از مقامات بهداشت عمومی گفت:” لورن اوراق قرضه مدیر حقوقی اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا را کانزاس فصل. “اما ما نمی دانیم که وجود دارد مردم از ویچیتا که آلوده به این دلیل که آنها نوع پرتاب به یک نقطه داغ در لنسینگ زمانی که آنها واقعا در مواجهه با یک خطر بسیار کمتری زمانی که آنها در ویچیتا.”

“من هنوز هم به این روز نمی دانم چرا که تصمیم گیری ساخته شده بود,” او اضافه شده است. “اما آن را قطعا تا به panned که آن را در بهترین منافع از توقف انتقال و کاهش میزان عفونت.”

تلف هشدارهای

کانزاس مقامات بارها و بارها هشدار داد در مورد تاثیر مخربی یک Covid-19 شیوع می تواند در دولت زندانها و زندان.

در روزهای اولیه از آمریکا همه گیر یک گروه از کانزاس وکلای ساخته شده آگهی توضیح آنچه شناخته شده بود در مورد ویروس و چگونه مردم می توانند از خود محافظت کنند و خواسته زندانهای سراسر کشور برای ارسال به آنها را. آنها نوشته شده بود نامه به هر یک از مشتریان خود را به توضیح آنچه Covid-19 بود و چگونه آن را گسترش و آنها تا به حال به آنها وعده داده است که آنها همه چیز را در قدرت خود را به آنها را دریافت منتشر شد گفت: ملودی Brannon, یکی از کسانی که وکلای مدافع.

“دولت به طور کامل آمادگی برای این” Brannon به من گفت و اشاره کرد که او فدرال مشتریان که برگزار می شود در زندان های محلی ادامه داد: به شارژ برای صابون برای هفته ها به عنوان Covid-19 گسترش و وکیل در دفتر او تن به تن در خارج از جیب برای قرار دادن پول در هنر حساب از مشتریان که نمی توان آن را خرید. افرادی که بیمار بودند به اتهام $8 برای درخواست یک دیدار در درمانگاه و سپس $8 به صورت واقعی دیدار او اضافه شده است که به استثنای هزینه هر گونه مراقبت از آنها ممکن است دریافت کرده اند. “حتی در زمان خوب آنها یک زمان سخت در مدیریت مراقبت های بهداشتی در زندان” گفت: Brannon. “بسیاری از بی عدالتی ساخته است.”

In this photo from Friday, May 1, 2020, Kansas Gov. Laura Kelly discusses the coronavirus pandemic and her plan to reopen the state’s economy in an interview with The Associated Press at the Statehouse in Topeka, Kan. Most businesses in Kansas can reopen starting Monday, but operators of those left out of the initial phase are questioning why. (AP Photo/John Hanna)

کانزاس رژیم صهیونیستی. لورا کلی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس و برنامه ریزی برای بازگشایی دولت در اقتصاد در مصاحبه ای با آسوشیتد پرس در خانه ملت در Topeka کن. در تاریخ 1 مه سال 2020 است.

عکس: جان هانا/AP

در مارس 31, یک گروه از وکلای نامه ای به رژیم صهیونیستی است. لورا کلی بود که “مالامال از علم و تجربه از آنچه که قرار بود در جاهای دیگر گفت:” راث مدافع عمومی. از همان ابتدا او و دیگران به نام مقامات برای آزادی به عنوان بسیاری از مردم ممکن است با این استدلال که به سرعت در حال کاهش تعداد زندانی مردم تنها راه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

این اصلاح افسران’ اتحادیه نیز مطرح زنگ تلفن به وزارت اصلاحات برای قرار دادن در محل اقدامات برای جلوگیری از گسترش این ویروس با توجه به کارتر. “این اتحادیه در تلاش بود تا آنها را به حداقل یک برنامه در محل” گفت و اشاره کرد که آنها حتی درخواست برای منابع اضافی مانند ماسک و یا سایر تجهیزات حفاظتی. “آنها به معنای واقعی کلمه بودند فقط درخواست برای یک” اگر ” سناریو به در محل قرار داده. و آنها حاضر به حتی انجام برنامه ریزی است.”

در 9 آوریل همان روز که یک شورش را در یکی از لانسینگ واحد آیتالله سیستانی از کانزاس ثبت یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام خواستار آزادی فوری از زندانیان آسیب پذیر و کسانی که نزدیک به پایان حکم خود. ACLU استدلال کرد که, زندان, پاسخ به همه گیر شده بود ناکافی: زندانیان هنوز در حال شارژ برای صابون اکثر کارکنان نیست با پوشیدن ماسک حتی اگر در زندان بود و در نهایت شروع به صدور آنها وجود دارد و هیچ تلاشی برای حفظ اجتماعی فاصله. “زندان پاسخ و دولت پاسخ بود که برخی از این فقط اجتناب ناپذیر در یک تادیبی تنظیم” گفت: اوراق قرضه. “و مردم فقط رفتن به مریض و ما تنها می تواند انجام آنچه ما می توانیم انجام دهیم و متاسفانه این حد فاصله فیزیکی به عنوان ما ارائه می کنند این است که بهترین ما می توانیم انجام دهیم.”

یک قاضی حکم داد که آیتالله سیستانی به حال موفق به اثبات آن است که دولت پاسخ بوده است ناکافی به اندازه کافی به نقض هشت متمم ممنوع است که بی رحمانه و غیر معمول مجازات و اخراج کت و شلوار. زمانی که کت و شلوار واصل شد وجود داشته است بین 20 و 30 شناخته شده Covid-19 موارد در دولت زندانها. “این تعداد نیست که ترسناک” گفت: اوراق قرضه. “اما در واقع به عنوان به زودی به عنوان ما در مورد اخراج شد و ما شروع به شنیدن اعداد در صدها. … که چگونه ما به پایان رسید تا با نزدیک به 900 نفر تست مثبت و آلوده شدن — و 900 زندانی که حتی شامل کارکنان که تست مثبت است.”

در اوایل ماه آوریل فرماندار وعده داده است که مقامات مرور یک لیست از زندانیان با تاریخ انتشار و “زنده برنامه” به هنگام ورود دوباره. بیش از 500 مورد بررسی به عنوان بخشی از این فرآیند با توجه به اوراق قرضه اما در اوایل ممکن است تنها شش نفر تا به حال منتشر شده است. که نقطه صدها نفر از مردم آلوده شده است در لنسینگ.

چه بیشتر نا امید راث است که در طول فرایند کلی پذیرفته شده است که دولت در زندان بودند به سر می برند و بیش از حد بسیاری از مردم زندانی بودند. “او گفت: همه این کارها از طریق این فرایند اما هنوز هم نمی خواهد در واقع حرکت آزاد مردم” گفت: راث که هم مقصر دولت قوه مقننه برای شکست خود را به انجام بیشتر. “من معتقدم که آنها نمی خواهند به اب راه رفتن به نیاز به دفاع از آزاد کردن مردم است.”

به عنوان رهگیری گزارش کرده است کانزاس بود به سختی و تنها دولت به انتشار تعداد ناچیز از مردم در طول همه گیر — و با وجود در سراسر کشور تماس برای کاهش خطر Covid-19 در زندان به شدت کاهش تعداد زندانی افراد بسیار کمی بودند واقع شد. این تصمیم دیکته سیاست و نه از بهداشت عمومی منتقدان می گویند تا حدی به دلیل آزاد کردن مردم به احتمال زیاد جلب توجه بیشتر به این واقعیت است که بیش از حد بسیاری از زندانی برای شروع با.

“اگر آنها شروع به آزاد کردن مردم و آثار آن و وجود ندارد ضرب وشتم در خیابان و سپس آن را واقعا کمک می کند تا این استدلال که ما بیش از incarcerating در وهله اول” گفت: Brannon. “اگر شما آزادی مردم و آنها را پیدا کنید که وجود دارد نبود یک افزایش جرم و جنایت و سپس آنها در حال رفتن به مجبور به اعتراف است که واقعا وجود دارد جرم حبس و بیش از محبوسین را که غیر ضروری است و Covid آن ثابت شده است. و تا زمانی که مقاومت در برابر آنها و نگه داشتن مردم در, شما نمی خواهد که شواهد است.”

سینتیا کرافورد امیدوار بود برادر شرمن رایت که تا به حال جدی موجود شرایط ممکن است یکی از کسانی که دولت را در نظر بگیرید برای آزادی های اولیه. که نقطه خانواده ها از مردان زندانی در لنسینگ آغاز شده بود دریافت به روز رسانی از زندان — معمولا هنگامی که کسی فوت و گفت: کرافورد — و زمانی که فرماندار گفته بود دولت به بررسی برخی از زندانيان موارد ممکن است برای آزادی “که به من امید داد” او گفت:.

کرافورد در نامه ای به فرماندار دو بار اما شنیده ام هرگز دوباره. “من نوشت: به همه در تلاش برای گرفتن برخی از کمک به,” او گفت:. رایت خدمت شد و آنچه به مبلغ یک جمله زندگی به دلیل کانزاس “سه اعتصاب” قانون پس از او مجرم شناخته شده بود در سال 1980 به مدت سه دهه است که در طی آن هیچ کس صدمه دیده بود. رایت ادعا می کند او به سرقت برده و در مورد $60 — درآمد او حکم بیش از یک سال برای هر دلار. پس از آن کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام برکنار شد که آیتالله سیستانی از کانزاس راه اندازی کرده است یک بخشش ابتکار تشکیل پرونده ده ها تن از بخشش برنامه به نمایندگی از آسیب پذیر ترین افراد زندانی در دولت و کرافورد در حال حاضر امیدوار است او برادر ممکن است واجد شرایط برای آزادی های اولیه که در راه است. او آزادی مشروط اولین جلسه برنامه ریزی شده است تا 2026.

“ما بسیار فقیر بودند گفت:” کرافورد که برای سال ها بازدید کرده است برادر خود را هر دو هفته تا Covid-19 او را مجبور به تبدیل به تصویری ملاقاتها. “سرقت جرم است, OK, آیا زمان خود را. اما نه تمام زندگی خود را.”

موج دوم

روز پس از اولین لنسینگ سپاه پاسداران آزمایش مثبت زندان تغییر دوره ماسک و مردان زندانی وجود دارد شروع به ساخت ماسک برای توزیع به کارکنان و سپس به زندانیان خود است.

“آنها در حال آمدن از عبور از ماسک سه ماه پس از مردم مریض شدم” گفت: Austin بود که او نیز امیدوار به واجد شرایط برای آزادی از او تا به حال تنها چند هفته باقی مانده در حکم او.

معلوم نیست چرا اما زمانی که ماسک وارد به لانسینگ, C2, بلوک, آنها هرگز دست به مردان در زندگی وجود دارد. “آنها قفل کردم به یک جایی و نادیده گرفته گفت:” کارتر. “و این که در نهایت چه مجموعه ای از زندانیان است.” Austin که زندگی نمی کنند که در بلوک گفت که مردان وجود دارد از جمله چند که های سلول های خود را با چهار نفر دیگر از مردم نیز شده بود را تکذیب کرد دوش. “بچه ها نا امید شده بودند در حال حاضر,” او گفت:. “آنها فقط می خواستم به دوش و آنها می خواستند ماسک صورت است.”

ویدئوها از شورش — است که برخی از زندانیان خود را با تلفن های همراه قاچاق — ویروسی رفت. هیچ کس به طور جدی صدمه دیده است و هنگامی که مقامات بطوریکه کنترل بلوک آنها شروع به حرکت مردم به امکانات جدید در لنسینگ که در آن زندانیان که در معرض Covid-19 قبلا قرنطینه. چند روز بعد کوچکتر ضد شورش نیز شکست در زندان Ellsworth Correctional Facility, ظاهرا بعد از یک گارد که مشغول به کار بود در لنسینگ فرستاده شد به Ellsworth بدون quarantining. پس از لانسینگ, شورش کارکنان زندان وجود دارد شروع به رفتن در اطراف به هر کس اندازه گیری دما و گفت: Austin و گارد ملی فرستاده پزشکان برای جبران کمبود پرسنل پرستاری در این زندان بسیاری از آنها نیز شده بود در معرض ویروس.

که نقطه اکثر زندانیان در لنسینگ شد فرض به معرض شده اند. کسانی که شکایت از علائم داده شد تیلنول و گفت: به نوشیدن آب است. “آنها به من گفتند که مگر من تنفس و تغییرات آنها می تواند هر چیزی را انجام دهید چرا که آنها می دانستند که ما همه مثبت” گفت: Austin. “آنها تنها با در نظر گرفتن بدترین بدترین به درمانگاه. مگر اینکه شما در آستانه مرگ, شما در واقع فقط به حال برای مقابله با آن است.”

Austin آزمایش مثبت برای Covid-19 در پایان ماه آوریل است. اما زندان نیست به او بگویید تا زمانی که بیش از یک هفته پس از نامزدش آموخته از نتایج خود را در طول یک تماس تلفنی با زندان و رسمی. “آنها آمدند و آزمایش او و گفت: آنها می خواهم که نتایج به دست آمده در 48 ساعت و آنها هرگز آمد و به او گفت هر چیزی” گفت: Donley. “این صادقانه مشمئز کننده چگونه inhumanely آنها درمان این بچه ها فقط به خاطر آنها در زندان هستند.”

Austin نمی توسعه علائم شدید و او هرگز دوباره تست شده و از جمله قبل از آزادی او از لانسینگ در روز پنج شنبه. در اوایل این ماه کانزاس وزارت اصلاحات اعلام کرد شیوع بیماری در لنسینگ “موجود است.”

Still-video

لنسینگ Correctional Facility در لانسینگ, Kansas.

هنوز هم: استوارت هارمون

اما این هفته به مردان زندانی در لنسینگ گزارش جدید شیوع بیماری در زندان ها و پرونده بار دیگر مشخصی در کانزاس بود و سوالات در مورد مقامات ممکن است رسیدگی به موج جدیدی از Covid-19 در لنسینگ و یا در دیگر زندانها در سراسر کشور. “وزارت اصلاحات می گویند ما در حال بدست گرفتن تمام این اقدامات احتیاطی.’ اما واضح است که کار نمی کند برای آنها قبل از حداقل نه در لنسینگ” گفت: راث. “چه اتفاقی می افتد زمانی که مرحله بعدی رخ می دهد؟”

اوراق قرضه آیتالله سیستانی اشاره کرد که تنها اذعان اشتباهات در لنسینگ متشکل از مقامات انتقاد از زندان پزشکی خصوصی ارائه دهنده Corizon سلامت. این ماه کانزاس روشن به یک پیمانکار برای ارائه خدمات پزشکی در زندان — هر چند روشن نیست که آیا این بیماری همه گیر و یا اقدامات صرفه جویی در هزینه شد دلیل دولت تصمیم به تجدید Corizon قرارداد. یک سخنگوی شرکت نوشت: در یک ایمیل به رهگیری که “Corizon تیم سپاسگزار فرصتی برای مراقبت از بیماران در بازداشت با کانزاس DOC این چند سال گذشته و ما افتخار می کنیم از مراقبت ارائه شده است.”

طرفداران که پیش بینی کرده بود این فاجعه تاثیر Covid-19 در کانزاس زندانها در حال حاضر یک بار دیگر بالا بردن زنگ.

“من فکر نمی کنم آنها آماده هستند” گفت: اوراق قرضه که همچنین اشاره کرد که آیتالله سیستانی دریافت کرده بود چندین گزارش از شل شدن اقدامات ایمنی در دولت زندانها. “وجود دارد یک حس خستگی مانند” هر کس بیمار در حال حاضر اجازه توقف پوشیدن ماسک.’ برخی از اقدامات احتیاطی که گرفته بودن رها شده و آن را نوعی بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است.”

به عنوان بازگشت زندانیان به زندان مشاغل و سپاه پاسداران ادامه داد: برای حرکت در بین امکانات و اوراق قرضه نیز هشدار داد که امکان های مختلف, زندان, ممکن است دیدن شیوع دفعه بعد.

“من فکر می کنم که ما می تواند به خوبی ببینید موج دیگری یا سنبله,” او گفت:. “من فکر نمی کنم دولت شناسایی یک راه برای جلوگیری از دیگر لنسینگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de