شاهزاده خانم آن یک پیام جدی برای ‘نسل جوان’ از Royals

خسروانه سوخته? شاهزاده خانم آن نیست که پشت های مشاوره برای اعضای جوانتر خانواده سلطنتی.

69 سال از ملکه الیزابت دوم نشسته با غرور نمایشگاه و باز کردن در مورد در حال رشد به عنوان یک سلطنتی و احساسات خود را نسبت به “نسل جوان” از آمیلیا و duchesses. در حالی که آن طعنه که او احساس مانند “خسته کننده قدیمی fuddy-پنل در پشت” از خانواده او به اشتراک گذاشته یک قطعه جدی از حکمت برای کسانی خواهد شد که مصرف بیش از تاج و تخت است.

“من فکر نمی کنم نسل جوان احتمالا می داند آنچه که من انجام شده بود در گذشته و آن را اغلب درست نیست ؟ شما لزوما نگاهی به نسل قبلی است و می گویند “من شما را ؟” یا ” شما رفت وجود دارد؟”” آن توضیح داده شده است. “امروزه آنها خیلی بیشتر به دنبال” من اجازه دهید آن را یک راه جدید است.’ و من در حال حاضر در مرحله [از] ” لطفا فراموش نکنید که دوباره اختراع چرخ خاص. ما شده است وجود دارد انجام داده است.’ برخی از این چیزهایی که کار نمی کنند. شما ممکن است نیاز به بازگشت به اصول اولیه است.”

Princess Anne advice to young royals
شاهزاده ویلیام و دوشس کیت تیم Rooke/شاتر

آن بیانیه ای جسورانه می آید در مدت کوتاهی پس از رسمی سلطنتی خروج از شاهزاده هری و Meghan Markleکه اعلام کرد که آنها خواهد بود پله از ارشد خود وظایف سلطنتی در ماه ژانویه است. شاهزاده 35 و سابق لباس های ستاره, 38, در ابتدا برنامه ریزی شده به تقسیم وقت خود را بین انگلستان و کانادا پس خروج خود را از خانواده سلطنتی اما به تازگی ساخته شده حرکت به لس آنجلس به منظور “نزدیک به سازندگان معامله و در حال راه اندازی تماس ها و جلسات مجازی با عوامل استودیو سر” یک منبع منحصرا گفت: ما هفتگی.

در حالی که مگان و هری رهبری یک زندگی غیر متعارف به عنوان royals, آن نیز شکست سنت با تصمیم گیری به فرزندان او پیتر فیلیپس و زارا Tindall, والاحضرت عنوان زمانی که آنها متولد شدند.

“من فکر می کنم آن را احتمالا آسان تر برای آنها را” آنه گفت: Vanity Fair. “من فکر می کنم بسیاری از افراد استدلال می کنند که جنبه های منفی وجود دارد به عنوان … بنابراین من فکر می کنم که احتمالا درست انجام دهد.”

پس از آغاز زندگی جدید خود را در خارج از خانواده سلطنتی یک منبع گفت:” ما که هری است “برنامه ریزی به طور رسمی خود رها Mountbatten-ویندزور عنوان قانونی” اما نمی خواهید به طور فعال با استفاده از نام خانوادگی سلطنتی خود را. در اوایل این ماه او در حال غرق نام خانوادگی خود را در حالی که در ثبت نام های جدید خود را Travalyst ابتکار.

“خط پایین این است که او ترجیح میدهد برای حفظ آن را گاه به گاه و شناخته شده به عنوان ‘هری'” خودی اضافه شده و اشاره کرد که انتخاب شد در نظر گرفته نمی شود یک شخصی “حفاری” در خانواده است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>