شاهزاده ویلیام نشان می دهد که چرا او را به تماشای ‘Tiger King’

همه پادشاهان برابر خلق شده اند! شاهزاده ویلیام نشان داد و به همین دلیل از او نیست به تماشای Netflix بکشد Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنون.

دوک کمبریج همکاری با استفان فرای در روز پنج شنبه 23 آوریل برای یک بازی سرگرم کننده skit به پا زدن کردن بی بی سی یک خیریه ویژه این شب بزرگ در, پخش در انگلستان — و شوخی که خود را برای تماشای تلویزیون بوده و تا حد زیادی تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس تعویق.

“آیا شما دیده می شود هر چیزی خوب در تلویزیون است؟” ویلیام 38 خواسته سرخ 62 در کلیپ. “این جهنم بدون EastEnders,” او اضافه کرد: نشان دادن انگلیسی, soap opera که تا به حال به کاهش تولید در میان بحران بهداشت و درمان برخی از عشق.

Prince William Reveals Why Hes Not Watching Tiger King
شاهزاده ویلیام و استفان فرای در زوم. YouTube

پس از کمدین پیشنهاد ببر پادشاهسلطنتی به سرعت شلیک این ایده گفت: “بله من تمایل به اجتناب از نشان می دهد در مورد خانواده سلطنتی.”

پدر سه به شوخی در مورد docuseries که علی رغم نام خود نیست در مورد خانواده سلطنتی در هر راه. آن است که به جای درست-سری جرم در مورد کار کوچک از حیوانات عجیب و غریب جهان متمرکز در باغ وحش جو عجیب و غریب (نام واقعی: جو Maldonado-گذشت) و قوس رقیب کارول Baskin.

در طول تماس خود را با خطر ماوس آلوم ویلیام برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده را در خود و خود را فاقد تخصص فنی نیز هست.

“متاسفم که در مورد مسائل پیچیده زوم” ویلیام گفت: پس از روی صفحه نمایش سیاه و سفید رفت به سرعت پس از او امضا شده است.

او نشان داد که مدرسه در منزل است که “یک بیت از یک کابوس, واقعا” که سرخ در ارائه خدمات آموزش.

Prince William Reveals Why Hes Not Watching Tiger King
پرنس ویلیام. YouTube

“من بد نیست در پادشاهان و کوئینز اما پس از آن من حدس می زنم که ممکن است شما نقطه قوت” این استخوان آلوم گفت و اشاره کرد که او نمی تواند بهترین انتخاب برای تاریخچه دانش است.

“شما می خواهم فکر می کنم شما نمی” ویلیام اخراج بازگشت.

قبل از خروج از تماس و شروع خیریه تلویزیون, ویژه, William یک بار دیگر در زمان واکسن در خود و خود را راحت کار از خانه شیوه زندگی است.

“اجازه دهید من را ببینید اگر من می توانم پیدا کردن جوراب و کفش و شلوار و” دوک گفت. او سپس پیوست همسرش دوشس کیتو سه فرزند خود را, Prince George, 6, شاهزاده خانم شارلوت 4 و شاهزاده لویی, 2, برای شروع به کف زدن برای مراقبین در حمایت از بهداشت و درمان کارگران در کشور است.

ویلیام طعم و مزه در تلویزیون ممکن است یک بازی کامل به آنچه که روند اما هستند بسیاری از افراد مشهور که تبدیل شده اند پرشور در مورد Netflix بکشد نشان می دهد و شخصیت اصلی آن ،

ستاره مانند Rob Lowe, جید Roperو سیلوستر استالونه و خانواده اش را حتی تا لباس پوشیدن و به عنوان شخصیت های مورد علاقه نمایش های لباس های خود را از طریق رسانه های اجتماعی.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im