شاهزاده ویلیام, دوشس کیت عروسی امنیت یک تکه بزرگ از کار

عروسی قرن! پرنس ویلیام و دوشس کیت‘s مراسم به یک رویداد به یاد داشته باشید اما برای تیم امنیتی که فرار نقطه در انگلستان آن را نیز استرس بالا.

“بود که بسیار بزرگ قطعه کار” سلطنتی سابق حفاظت افسر سیمون مورگان گفت: ما هفته به طور انحصاری در آخرین قسط از خسروانه ما. “تعداد زیادی از کاری مختلف و قطعات متحرک. هر کس تا به حال به بازی بخشی خود را.”

Prince William and Duchess Kates Wedding Security Was a Big Piece of Work
دوشس کیت و شاهزاده ویلیام در کاخ باکینگهام پس عروسی خود را در کلیسای وست مینستر در لندن در مارس 29, 2011. دیوید پارکر/ANL/شاتر

2011, مراسم که در کلیسای وست مینستر در لندن تا به حال 24 میلیون بیننده در انگلستان و 22.8 میلیون بیننده در ایالات متحده با توجه به نیلسن اطلاعات — در علاوه بر این به 1,900 اعضای خانواده و دوستان و بزرگان در آن حضور داشتند.

مورگان که مشغول به کار برای خانواده سلطنتی از سال 2007 تا 2013 اشاره کرد که آنچه طرفداران در تلویزیون دیدم — از جمله nuptials, رانندگی به کاخ باکینگهام و بالکن بوسه زد کارآمد با تشکر از کار سخت از پشت صحنه کارکنان.

“بدیهی است که [در آن زمان] زمان بسیار طولانی [برای] برنامه ریزی [فاز] و قطعا چشم از جهان هستند که در رویداد خاص است. بنابراین شما مطمئن شوید که چیزی را اشتباه می رود چرا که به عنوان یک افسر حفاظت شما پوشیدن بسیاری از کلاه های مختلف” مورگان گفت: ما در چهار شنبه, مارس 26. “شما به نمایندگی از خانواده سلطنتی حمایت می کند. شما به نمایندگی از پلیس متروپولیتن خدمات و پلیس. شما نیز به نمایندگی از دولت اعلیحضرت و اعلیحضرت مشترک المنافع و هر کسب و کار دیگر است که معاملات در زیر یک پرچم.”

Prince William and Duchess Kates Wedding Security Was a Big Piece of Work
پلیس مسلح به گشت زنی در مسیر قبل از ورود پرنس ویلیام و کیت میدلتون در روز عروسی خود را در وایت, لندن در آوریل 29, 2011. جری پنی/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

به عنوان جهان تماشا آینده پادشاه انگلستان می گویند: “من” مورگان و دیگر اعضای تیم امنیتی بودند احساس گرما به تمام آن را اجرا هموار.

“شما احساس وزن از مسئولیت خود را روز به روز کار به دلیل البته به انگلستان ما را در سراسر جهان می گویند که همه چیز ما بسیار خوب است،” “بدیهی است که شما باید یک روز خیلی بد و چیزی اشتباه است, پس از آن که نشان دهنده در انگلستان به عنوان یک کل است.”

او افزود که در خط خود را از کار “شما یک مقدار زیادی از فشار” اما بسیاری از کار به خصوص با خانواده سلطنتی است که مطمئن شوید که بخش برنامه ریزی به درستی انجام شده است.

“به عنوان یک حفاظت افسر مقدار زیادی از وقت خود را صرف برنامه ریزی, بنابراین چه چیزی شما را به عنوان محصول نهایی چه می شود که عروسی سلطنتی این walkabout باز و بسته شدن یک بیمارستان راه اندازی یک کشتی است که بسیار یک عکس فوری از پایان” سابق royals کارمند گفت.

خوشبختانه برای مورگان خاندان سلطنتی “خوب انطباق مردم” بنابراین این کار ممکن است استرس زا در زمان, اما مشتریان و ماموران امنیتی در همان تیم هستند.

“شما باید به یاد داشته باشید که قطعا در رویال طرف از چیزهایی که آنها را بزرگ حمایت می کند. به طوری که آنها استفاده می شود به داشتن حفاظت ماموران در اطراف. آنها را در درک آنچه نقش حفاظت افسر” مورگان گفت ما. “شما یک مقدار زیادی از ارتباط زیرا آنها به طور کامل درک چرا شما وجود دارد.”

او افزود: “شما نقش کلیدی است که در نهایت به حفظ زندگی و آنها به طور کامل احترام است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>