شاهزاده ویلیام, دوشس کیت چت تصویری با بچه ها در مدرسه در میان همه گیر

به دنبال یاران. پرنس ویلیام و دوشس کیت صحبت به معلمان و دانش آموزان — کودکان از افرادی که به این بیماری همه گیر کوروناویروس — که هنوز در مدرسه در میان بحران بهداشت و درمان به بیان قدردانی خود را.

“معلمان در سراسر انگلستان اختصاص دارد وقت خود را به نگه داشتن مدارس باز برای کودکان کلید کارگران و کودکان آسیب پذیر,” کاخ کنزینگتون توییتی در چهار شنبه, آوریل 8. “دوک و دوشس کمبریج به نام معلمان و کارکنان مدرسه در Casterton اولیه آکادمی برای تشکر از آنها را برای کار سخت و فداکاری است.”

قصر مشترک مجموعه ای از کلیپ ها از ویلیام و کیت تصویری چت. کودکان نشان داد عکس آنها جلب کرد و از پدر و مادر خود عید پاک و صنایع دستی آنها ساخته شده است. “این است که یک کیف دستی کوچک?” دوک کمبریج, 37 خواسته یک دختر. او منتظر و اصلاح او گفت: آثار هنری خود را با یک سبد عید پاک.

زن و شوهر و سپس خطاب به معلمان به طور مستقیم. “ما فقط می خواهم بگویم بزرگ با تشکر از شما برای شما بچه ها به خوبی انجام می شود در نگه داشتن آن همه رفتن و لطفا در پیام های بسیاری برای حمایت از کارکنان و تمام داوطلبان” ویلیام raved. “آنها در حال انجام یک کار بزرگ است.”

کیت, 38, اشاره کرد که چگونه از مزایای این برنامه نه تنها کودکان بلکه پدر و مادر خود را. “همه پدر و مادر که در حال کلید کارگران بدانند که فرزندان خود را به عنوان شما می گویید — نرمال وجود دارد برای آنها و آنها ساختار و آنها رو یک جای امن برای آنها به” او اشاره کرد. “پس واقعا احسنت به همه شما. من می دانم که آن را آسان شرایطی اما این فوق العاده است.”

Prince William Duchess Kate Video Chat With Kids School Amid Pandemic
پرنس ویلیام و دوشس کیت. حسن نیت ارائه میدهد کاخ کنزینگتون/توییتر

کارکنان به این نتیجه رسیدند که مایل به جفت عید پاک مبارک با شاهزاده جورج, 6, شاهزاده خانم شارلوت 4 و شاهزاده لویی, 23 ماه. “وجود خواهد داشت مقدار زیادی از شکلات خورده اینجا — نگران نباش” ویلیام اعتراف کرد که کیت در پاسخ با خنده: “شما در حفظ و خوردن آن.”

دوشس کمبریج رفته به supermom طول در حالی که صرف وقت با کودکان خود را در قرنطینه. “کیت پزد و تزیین کیک با بچه ها [در] آخر هفته به نگه داشتن آنها را سرگرم. آشپزخانه همیشه کامل ظروف سرباز یا مسافر تا پایان آن همه بخشی از سرگرم کننده — که کیت آن را می بیند” یک منبع نشان داد به ما هفتگی. “آنها همچنین لذت بردن از باغبانی با هم و کاشت دانه.”

پرنس جورج و شاهزاده خانم شارلوت هستند که در خانه درس در میان همه گیر. در حالی که دستکاری بچه های خود را’ نیازهای ویلیام و کیت اند آوازی حامیان مراقبت های بهداشتی کارگران در خطوط مقدم از شیوع کروناویروس.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC که اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>