شاهزاده هری 1st عمده پست-Royals پروژه نشان داد

ساخت حرکت می کند! شاهزاده هری‘s اولین پروژه بزرگ پس از خروج از زندگی سلطنتی اجازه خواهد داد که او را به حمایت از ابتکار عمل او پرشور در مورد است.

هری, 36, راه اندازی جدید پلت فرم آنلاین دوبله HeadFIT در دوشنبه 27 آوریل ، ابتکار عمل را ارائه دسترسی به خدمات بهداشت روانی برای انگلیس پرسنل نظامی در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته است.

سابق دوک ساسکس خدمت ارتش بریتانیا برای 10 سال که در طی آن او در زمان دو تور از افغانستان است. پس از انعقاد خدمات خود را به هری داده شده به ارتش بریتانیا در فراوانی از جمله ساخت آن را یکی از بسیاری از patronages قبل از خروج از زندگی سلطنتی ،

در آوریل 19, هری ظاهر شد و در “محرمانه” پادکست — که اختصاص داده شده به گفتن نظامی داستان — به بحث در مورد ارتباط خود را به ارتش بریتانیا. او همچنین با اشاره به تحسین خود را برای کسانی که درگیر در این خط کار می کنند.

Prince Harry Announces His 1st Post-Royals Royals Project
شاهزاده هری Shutterstock

“من گفت: در گذشته قبل از یک پدر و مادر خودم بلکه برای کسانی که مادران و پدران وجود دارد که گاهی مبارزه به ببینید که چه کسی مناسب نقش مدل ها برای بچه های خود من همیشه می گویم که نظامی جامعه به خصوص WIS [و مجروح و زخمی و بیمار] جامعه هستند به من برخی از بهترین مدل های نقش وجود دارد,” او توضیح داد. “من فکر می کنم در فرهنگ امروز ما باید بیشتر نقش مدل های که مایل به قرار دادن دیگران جلوتر از خود را دارند.”

هری ادامه داد: “من فکر می کنم که بخشی از یک واحد بودن بخشی از یک تیم است [و] برای من پوشیدن لباس بود که همان را به عنوان هر کس دیگری آن هم از نوع باعث می شود شما احساس می کنید کاملا مساوی اما در همان زمان باعث می شود که شما می خواهید انجام همه چیز شما می توانید برای فرد خود را در سمت چپ و راست خود را.”

هری و همسرش, Meghan Markle, اعلام کرد تصمیم خود را به “گام” از ارشد در درون خانواده سلطنتی در ژانویه 8. این زوج گفتند که کار برای تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل در حالی که تقسیم وقت خود را بین آمریکای شمالی و انگلستان

این جفت ارز که بحباله نکاح در اوردن, در مارس 2018 و استقبال 11-ماه-پیر پسر مورچه سال بعد به پایان رسید خود را به اجرا به عنوان royals در 31 مارس است. خانواده سه در حال حاضر اقامت در 38 ساله مناسب آلوم بومی لس آنجلس.

در اوایل این ماه, مگان شرکت در اولین عمده پست-royals پروژه توسط وام صدای او به روایت از Disneynature است فیل. این ویژگی است که برای اولین بار در دیزنی+ در مارس 3, پیش از روز زمین زیر یک خانواده فیل آفریقایی به عنوان آنها سوار بر یک سفر که به اجداد خود در زمان قبل از آنها.

یک منبع گفت:” ما هفتگی در تاریخ 22 آوریل که هری و مگان هنوز هدف “تغییر برای زندگی بهتر” پس از سلطنتی خود را خروج و اضافه میکند: “هری و مگان را اولویت شماره 1 در حال حاضر کمک به کسانی که تحت تاثیر این ویروس به ویژه آسیب پذیر است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>