شاهزاده هری مذاکرات هم خانواده از جدید L. A. خانه

پخش كردن, امید. شاهزاده هری گفتگو با اعضای خانواده و مراقبت از کودکان بیمار در میان coronavirus همه گیر ستایش آنها را برای تلاش های خود را, از, خود, جدید, لس آنجلس, صفحه اصلی.

این نظامی سابق خلبان, 35, رسیده برای افرادی که پشتیبانی شده توسط WellChild یکی از patronages بیش از آخر هفته عید پاک با توجه به سلام! در طول تماس های ویدئویی از سراسر تالاب هری تحسین کسانی که تحت فشار و حتی بیشتر در طول شیوع بیماری های ویروسی.

“انعطاف پذیری و قدرت است که شما را کاملا باور نکردنی و شما هرگز نباید هرگز فراموش کرد که” هری گفت: یک گروه از طریق یک ویدئو چت.

Prince Harry Returns UK Engagement After Royal Trademark Ban
شاهزاده هری. تیم Rooke/شاتر

در طول شخصی گفتگو بومی انگلستان ملحق شد عملا توسط WellChild مدیر عامل کالین دایر و راشل گرگوریبه عنوان آنها به گوش پدر و مادر’ چالش ها و ترس بیش از فرزندان خود مراقبت و مصالحه سلامت در میان بحران است.

“من حتی نمی تواند شروع به تصور کنید که چقدر سخت است برای شما بچه ها. داشتن یک بچه در 11 ماه است که به اندازه کافی” هری گفت: شوخی در مورد پسرش مورچه.

هری توضیح داد که مردم باید تمرکز بر صرف وقت با کیفیت با عزیزان خود در میان ابهامات از COVID-19 بیماری همه گیر.

“شما رو به جشن آن لحظات زمانی که شما فقط در طبقه نورد در اطراف در حمله و تشنج به دلیل چیزی است که اتفاق افتاده است,” او گفت:. “وجود دارد رفتن به چیزی است که شما باید برای مقابله با [بعد] و هیچ راهی وجود دارد که شما می توانید فرار از آن است. به عنوان طولانی به عنوان شما به دنبال پس از خود و به دنبال پس از هر یک از دیگر که بهترین است که شما می توانید انجام دهید.”

تماس ویژه حساب دست اول از پدر کریگ تخمکه پسر به فلج مغزی و صرع عصبی عضلانی اسکولیوز مزمن ریه اختلال نوع یک دیابت و پوکی استخوان است. “این ترسناک است. ما وحشت زده چون ما می دانیم که اگر این ویروس می شود در خانه ما و اگر فریزر قرارداد این ویروس پیامدهای بسیار شدید” دریچه گفت: از طریق Hello!

هری که نقل مکان به کالیفرنیا با همسرش, Meghan Markle, در مارس و پس از رسمی سلطنتی وظایف به پایان رسید نشان داد که حمایت خود را از سازمان و تلاش خود را در میان بحران بهداشت و درمان.

“[من] احترام زیادی برای هر یک از شما,” او گفت: در چت. “این سخت است اما این امر به ویژه در شما.”

او افزود: “من می دانم که WellChild در حال انجام همه چیز آنها می توانند به حمایت از شما. امیدوارم از طریق این فیلم ما می تواند آن را روشن تر و واضح به [این] دولت و هر کس دیگری که شما در “آسیب پذیر” براکت و WellChild نیاز به کمک بیشتر.”

سابق سلطنتی خواسته همه کسانی که در تماس با سعی و “حفظ روحیه” قبل از امضای کردن. “خود را مشغول نگه دارید خلاق بودن جرات خودتان سعی کنید سرگرمی های جدید و من امیدوارم که همه شما را دوباره بسیار بسیار به زودی” هری به این نتیجه رسیدند.

Meghan, 38 و هری کمک کرده با کروناویروس تلاش خود را اهدا بیش از حد سود خود را از عروسی سلطنتی پخش به انگلستان خیریه است که با تمرکز بر تغذیه خانواده ها در طول بحران.

زن و شوهر, اهدا بیش از $112,000 به تغذیه بریتانیا یک سخنگوی این موسسه خیریه گفت: در روز چهارشنبه 15 آوریل است.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC, چه کسی و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>