شاهزاده هری با لبخند به او کاغذ برداشته ساندویچ تنظیم می کند و به زندگی جدید در کانادا

درست مثل ما! شاهزاده هری کشیده بسیار غیر سلطنتی حرکت می کند زمانی که او زد و برداشت خودش ناهار در روز سه شنبه, فوریه 18.

پس از حرکت خود به کانادا با همسرش, Meghan Markle, آخر, ماه, هری, 35, تنظیم شده است به خوبی برای زندگی در آمریکا, آمریکای شمالی — در مورد نقطه های اخیر ساندویچ اجرا شود.

در یک عکس ارسال شده توسط TMZ سابق خلبان نظامی دیده می شد لبخند به او زد ماموریت در روز سه شنبه که از جمله چیدن چند فیلم از یک فروشگاه مواد غذایی است. هری کشف شد با پوشیدن یک کلاه بیس بال, جین, ژاکت پف کرده در حالی که در ونکوور کانادا.

علاوه بر برگزاری دو ساندویچ در دست چپ هری تصویر با یک کیسه از آنچه در ظاهر به مواد غذایی بیشتر در دست راست خود را قبل از وارد شدن به یک ماشین.

چند روز قبل به انفرادی خود تفرج هری عکس گرفته شده با همسرش, 38, برای اولین بار از این زن و شوهر اعلام کرد تصمیم خود را به مرحله از زندگی خود را به عنوان royals در ژانویه سال 2020 است.

Prince Harry May Have Just Dropped Secret Message Amid Royal Drama
شاهزاده هری تساوی برای لیگ راگبی جام جهانی 2021 در کاخ باکینگهام در 16 ژانویه 2020 در لندن, انگلستان. شاتر

در تصاویر به دست آمده توسط ایمیل های روزانهشنبه 15 فوریه مناسب آلوم و همسرش دیده می شد لبخند در جمعه 14 فوریه به عنوان آنها خارج شد از یک پرواز تجاری در ویکتوریا فرودگاه بین المللی در بریتیش کلمبیا, کانادا.

پس از تغییر در وظایف سلطنتی و تصمیم به تقسیم زمان بین انگلستان و آمریکای شمالی هری ندارد ندامت بیش از انتخاب خود.

“هری خیلی شادتر در کانادا و احساس می کند خیلی بیشتر آرام” سلطنتی خودی گفت: ما هفته به طور انحصاری در فوریه 12. “تا کنون او نمی پشیمانی حرکت می کند.”

ما تایید شده در فوریه 11 که مگان و هری ساخته شده راز, سفر به دانشگاه استنفورد برای دیدار با دانشگاهیان و اساتید در مورد جدید خود را به بنیاد خیریه بیشتر حفاری طرح خود را برای هموار کردن راه خود را.

پس از ریشه کنی جان خود را از انگلستان به کانادا, زن و شوهر ساخته شده است که عمده حرکت به تحکیم تغییر خود را ایستاده درون خانواده سلطنتی است.

یک تغییر عمده در آمد در ماه گذشته زمانی که دوک و دوشس ساسکس بسته دفتر خود در کاخ باکینگهام در لندن تخمگذار کردن کارکنان خود را در روند.

این حرکت را دیدم 15 کارکنان از دست دادن شغل خود از جمله خصوصی وزیر ارتباطات و مدیر و هماهنگ کننده برنامه های ایمیل های روزانه گزارش شده در فوریه 13.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>