پرنس هری, Meghan Markle به راه اندازی تندرستی وب سایت غیر انتفاعی

گسترش بال خود را! شاهزاده هری و Meghan Markle بسیاری از پروژه های جدید و یک سازمان غیر انتفاعی جدید در آثار پس از بسته بندی تا خود مقام ارشد وظایف سلطنتی در ماه گذشته.

این زن و شوهر را به راه اندازی یک سایت تندرستی, چند رسانه ای, آموزشی, امپراتوری و اجرای احساسی از گروه های پشتیبانی به عنوان بخشی از خود را سرمایه گذاری جدید ما هفتگی می تواند تایید.

این جفت ارز که در نخستین روز کاری و سلطنتی بود و در 31 مارس را به نام خود سرمایه گذاری جدید Archewell مشتق از کلمه یونانی “آرخه” به معنی “منبع عمل” از تلگراف گزارش روز شنبه, مه 6.

Prince Harry and Meghan Markle Launching a Wellness Website
شاهزاده هری و Meghan Markle Shutterstock

“ما متصل به این مفهوم برای سازمان خیریه ما امیدوار به ساخت یک بعد و آن را الهام بخش برای پسر ما را با نام” این دو گفته تلگراف از اتصال به خود 11-ماه-پیر پسر مورچه. “برای انجام کاری از معنی به انجام چیزی است که مهم است.”

پس از تشریفات اداری برای سازمان های غیر انتفاعی ثبت شده در ماه گذشته در ایالات متحده ظاهر, هری, 35, و Meghan, 38, مجبور بودند پیشگیرانه اعلام مراحل بعدی خود را با وجود در اصل مایل به صبر کنید تا زمانی که coronavirus همه گیر شد و بیشتر تحت کنترل است.

“مثل شما تمرکز ما بر روی حمایت از تلاش ها برای مقابله با جهانی Covid-19 همه گیر اما در مواجهه با این اطلاعات به نور ما احساس اجبار برای به اشتراک گذاشتن داستان از این به دست می آمد” این زن و شوهر که در حال حاضر مستقر در لس آنجلس گفت: خروجی.

آنها در ادامه توضیح داد: منشا نام گفت: “Archewell یک نام است که ترکیبی از کلمه باستانی برای قدرت و عمل و دیگری که تداعی عمیق منابع هر کدام از ما باید در قرعه کشی بر. ما مشتاقانه منتظر به راه اندازی Archewell هنگامی که زمان مناسب است.”

وقتی که می آید به وب سایت جنبه های این پروژه آن را به تمرکز بر روی “اطلاعات در زمینه تغذیه و سلامت عمومی و بهداشت روانی” را به عنوان به خوبی به عنوان یک سرگرمی بخش است. (Meghan قبلا زد سبک زندگی سایت Tig که او بسته شده در مارس 2017.)

برنامه های دیگر مرتبط با Archewell بنیاد هستند “سازماندهی و اجرای گروه های پشتیبانی برای افراد نیاز به” مانند “عاطفی مشاوره و هماهنگی اجتماعی, مراقبت های شخصی و خدمات روانشناختی,” the royals نشان داد.

یک روز قبل از, طرفداران, زن و شوهر راه اندازی یک کمپین جدید به افتخار مورچه اول تولد در مارس 6 به نام #ArchieDay است که کمک خواهد کرد که جمع آوری پول برای کمک به کسانی که نیاز دارند در سراسر جهان است.

“یک سال بعد با انگیزه های شادی خالص از مورچه ورود و بسیار جدی در شرایط زمان ما, ما معرفی یک کمپین به افتخار اولین تولد و به ترویج این اصول ما را عزیز” در این بیانیه از طریق Instagram account @_archieday_ خوانده شده در یکشنبه, آوریل 5. “انجمن مهربانی و شفقت است. آن است که در روح ما لگد کردن #ArchieDay جمع آوری کمک در نفع کودکان آسیب پذیر تحت تاثیر coronavirus بیماری همه گیر. ما همه در این با هم. ما را از این طریق دریافت کنید با هم. ما خیلی دوست دارم از حمایت شما.”

چند روز قبل سابق خلبان نظامی سابق و مناسب استار اعلام کرد پایان ساسکس سلطنتی Instagram حساب در آماده سازی برای مرحله بعدی زندگی خود را که آنها را دیدم گام پایین به عنوان ارشد کار اعضای خانواده سلطنتی بریتانیا. در حالی که آنها را حفظ خواهد کرد خود او رویال حضرت و او رویال حضرت عناوین آنها دیگر نمی خواهد با استفاده از والاحضرت یا کلمه “رویال” در ارتباط با خیریه تلاش.

“با تشکر از شما برای این جامعه برای حمایت از الهام و تعهد مشترک به خوبی در جهان” پست آخر خوانده شده در مارس 30.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>