پرنس هری, Meghan Markle خال خال با هم برای زمان 1st پس سلطنتی خروج

حرکت رو به جلو. شاهزاده هری و Meghan Markle شد تصویر با هم برای اولین بار از این زن و شوهر اعلام کرد تصمیم خود را به مرحله از زندگی خود را به عنوان royals.

در تصاویر به دست آمده توسط ایمیل های روزانه در شنبه 15 فوریه مناسب آلوم 38 و هری, 35, دیده می شود لبخند بر لب آنها به عنوان خروج از یک پرواز تجاری در ویکتوریا فرودگاه بین المللی در بریتیش کلمبیا, کانادا در روز جمعه 14 فوریه.

Meghan تصمیم گرفتند برای سفید و آبی دکمه پایین پیراهن و شلوار جین و آپارتمان سیاه و سفید برای سفر خود را در حالی که هری عینک خاکستری نیم زیپ ژاکت و شلوار جین و کفش ورزشی های خاکستری. این زن و شوهر که پرواز بدون 9-ماه-پیر پسر مورچه خال خال شد حمل خود توشه پایین آسفالته دیلی میل گزارش داد.

ما هفتگی تایید شده در چهار شنبه, مارس 11 که مگان و هری ساخته شده راز, سفر به دانشگاه استنفورد برای دیدار با اساتید و دانشگاهیان مورد جدید خود را به بنیاد خیریه. این زوج سلطنتی بودند شخصا استقبال دانشگاه, رئیس جمهور, Marc Tessier-لوین پس از پرواز به پالو آلتو کالیفرنیا با توجه به امروز.

مگان و هری ساخته اند که عمده حرکت می کند در ماه های اخیر به تحکیم جدید خود را ایستاده درون خانواده سلطنتی است. در ژانویه دوک و دوشس ساسکس بسته دفتر خود در کاخ باکینگهام در لندن تخمگذار کردن 15 کارکنان از جمله دبیر خصوصی فیونا Mcilwhamارتباطات و رئیس سارا Latham و هماهنگ کننده برنامه کلارا lee thfc, the Daily Mail منتشر شده در پنج شنبه, مه 13.

چند هفته بعد این جفت ارز با حضور جی پی مورگان رویداد در فوریه 6 در میامی که در آن شاهزاده سخنرانی کرد.

مگان و هری اعلام کرد برنامه های خود را به قدم به عقب از ارشد خود وظایف سلطنتی و “کار برای تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل” از طریق Instagram در ماه ژانویه است. زن و شوهر نیز مشترک قصد خود را به تقسیم وقت خود را بین انگلستان و جدید خود را پایه خانه در کانادا.

“این geographic تعادل ما را قادر به بالا بردن پسر ما با قدردانی سلطنتی سنت را که او در آن متولد شد در حالی که همچنین ارائه خانواده ما با فضایی برای تمرکز در فصل بعدی از جمله راه اندازی جدید ما نهاد خیریه” مگان و هری نوشت: در بیانیه ای.

ملکه الیزابت دوم, پرنس چارلز, شاهزاده ویلیام و هری برای ملاقات اضطراری خانواده جلسه در ماه ژانویه به بحث در مورد این زن و شوهر قصد دارد با ملکه در نهایت موافقت خود را برای انتقال.

هری در حال حاضر “بسیار خوشحال در کانادا و احساس آرامش بیشتر” یک منبع اخیرا به ما گفت در حالی که مگان “است که به طور فعال به دنبال نمایندگی” دوم خودی گود در ماه ژانویه است. او و مگان انتظار می رود به بازگشت به لندن در ماه مارس برای کشورهای مشترک المنافع روز.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>