شاهزاده چارلز, Duchess Camilla خود را جشن 15 سالگرد عروسی

هنوز رفتن قوی! پرنس چارلز و Duchess Camilla بزرگداشت آینده خود را نقطه عطف سالگرد عروسی با عکس جدید.

“جلوتر از شاهزاده ولز و دوشس کورنوال را 15th سالگرد عروسی فردا ما با اشتراک گذاری این عکس از Highnesses سلطنتی” این Clarence House نوشت طریق Instagram چهار شنبه, آوریل 8 با توجه به عکس های گرفته شده در Birkhall (در اسکاتلند اقامت) در اوایل بعد از ظهر.

عکس ویژه دوشس کورنوال را دو سگ Bluebell و بث.

این زن و شوهر را جشن 15 سال از ازدواج در پنجشنبه 9 آوریل. این مرغ عشق گره خورده گره در یک مراسم مدنی در سال 2005 در ویندزور شهرداری و در ادامه به سنت جورج نمازخانه برای یک سرویس کامل.

شاهزاده ولز و 71 و همسرش, 72, زنگ خواهد شد در سالگرد خود را تنها چند هفته پس از پادشاه آینده آزمایش مثبت برای coronavirus در 25 مارس.

در آن زمان Clarence House تایید تشخیص و گفت که شاهزاده بود “نمایش علائم خفیف اما در غیر این صورت باقی می ماند و در سلامت خوب است.”

یک هفته بعد ملکه الیزابت دوم‘s پسر ارشد نشان داد که او تا به حال بهبود از ویروس پس از ماندن در خانه و مراقبت از خود.

Duchess Camilla Prince Charles Anniversary
والا دوشس کورنوال و پرنس چارلز نشستن در کنار یک مجسمه از جان لنون در طول سفر خود را به کوبا در ماه مارس 2019. ارنستو Mastrascusa/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

“اخیرا رفته از طریق فرایند انقباض این coronavirus — خوشبختانه با نسبتا خفیف علائم — من در حال حاضر خودم را در طرف دیگر بیماری است اما هنوز هم در کمتر از یک وضعیت اجتماعی فاصله و به طور کلی انزوا” چارلز گفت: در یک پیام ویدئویی در تاریخ 1 آوریل.

همان روز گفته بود ما هفتگی است که به طور انحصاری چارلز’ جوانترین پسر شاهزاده هریبود “ضعف با احساس گناه” برای دور بودن طول بحران. سلطنتی, 35, از نقل مکان به لس آنجلس با همسرش, Meghan Markleو 11-ماه-پیر پسر, مورچه, روز پس از پدرش تشخیص داده شد.

“با وجود فراز و نشیب شنوایی که پدرش بیمار است و با یک برنامه به طور بالقوه تهدید کننده زندگی بیماری است که یک شوکی” خودی نشان داد.

جمعه, آوریل 3 چارلز راه اندازی بیمه خدمات درمانی بیمارستان بلبل لندن عملا از طریق تماس تصویری از خود را در اسکاتلند که در آن او و والا بوده است اجتماعی با هم فاصله. نگاه او سالم زیر تقلا خود را با virus.

چارلز مشترک فرزندان هری و پرنس ویلیام با اواخر پرنسس دایانا. زن و شوهر بحباله نکاح در اوردن, در سال 1981 و تقسیم در سال 1996.

پادشاه آینده انگلستان شروع به دیدن Camilla در حالی که هنوز ازدواج به دیانا و رسما ازدواج او در سال 2005 در همان سال آنها اعلام نامزدی خود را.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>