در سرمایه گذاری PAC شرکت ها فشرده شده، ریچی نیل به سخاوت خود به نامزدهای سیاه و قهوه ای

استناد می کند

در During a congressional طول یک مناظره کنگره در ماساچوست ‘منطقه 1 در دوشنبه شب ، Rep. ریچارد نیل دفاع از پذیرش خود را از پول PAC شرکت های بزرگ با اشاره به پول او را صرف کرده است برای حمایت از سیاه و سفید ، هیسپانیک ، و LGBTQ + اعضای کنگره.

“من برای این ایده که من جمع آوری 13 میلیون دلار برای نامزدهای دموکرات عذرخواهی نمی کند، “نیل گفت: “. من به تک تک اعضای قفقاز سیاه، تک تک اعضای قفقاز اسپانیایی، هر عضو قفقاز برابری، و من نامزدهای سخنران [نانسی] پلوسی را استخدام کردم، به آنها در نظم و انضباط پیام کمک کردم و به تامین بودجه مبارزات خود کمک کردم.”

نیل یکی از top recipients دریافت کنندگان برتر از پول نقد شرکت در کنگره است, raking در مبالغ زیادی از سهام خصوصی و بزرگ داروسازی, که چالش رکن بال چپ خود را الکس مورس اغلب برجسته. recent ad در پرسیدن در مورد بودجه شرکت نیل، مدیر مناظره به آگهی اخیر توسط پیشرو گروه پول تیره مبارزه با انحصارات شرکت، که نیل را متهم به کار برای حفظ کاهش مالیات شرکت های بزرگ رئیس جمهور دونالد ترامپ اشاره کرد. “قدرت شرکت ها فساد دموکراسی است، ” آگهی می گوید. و ريچي نيل هم بخشي از مشکله

پاسخ نیل لخت استدلال ارائه شده توسط دموکرات های فعلی که به دلار شرکت های بزرگ بر اساس: فساد ما لازم است زیرا آن را جمع آوری مقدار زیادی از پول و ما استفاده می کنیم که برای انتخاب سیاه و سفید, قهوه ای, و مردم کوئر و به ضرب و شتم جمهوری خواهان, که بدتر. این یک استدلال صادقانه است، که به ندرت به وضوح بیان شده است. برای رای دهندگان، مسابقه بین این است که آیا این به اندازه کافی برای شما خوب است، یا اینکه شما می خواهید بیشتر.

Neal, who has been in Congress for 30 years, is the chair of the powerful House Ways and Means committee, which writes the tax code. مورس، شهردار 31 ساله هولیوکه، در حال اجرا بر روی پلت فرم است که شامل Medicare برای همه، معامله جدید سبز، و defunding ایالات متحده مهاجرت و اجرای گمرک است.

مسابقه در internal poll حال سفت شدن است به عنوان 1 سپتامبر اولیه نزدیک است ، بر اساس یک نظرسنجی داخلی انجام شده برای مبارزات انتخاباتی مورس در طول هفته است که متوجه شد که او دنباله دار نیل تنها 5 درصد امتیاز. نظرسنجی ها همچنین درباره «مسئله ای» که مورس و دموکرات های کالج ماساچوست و یوماس امهیرست را در بر می گرفت پرسیدند – اشاره ای به اتهامات بی ادبی جنسی که توسط گروه های دانشجویی علیه مورس به وجود آمد، که او را متهم کرده بود که با دانشجویان در برنامه های دوستیابی تطبیق داده و آنها را ناراحت می کند؛ 85 درصد از رای دهندگان ی که در این باره نظر سنجی شده اند، با 55 درصد گفته اند که بر رای آنها تاثیری نمی گذارد. برای کسانی که مهم بود، کمی بیشتر احتمال داشت که بگویند این باعث شد که آنها به حمایت از مورس ممالند. 

در In the first اولین تبادل مناظره – که در جریان زنده برای هر کسی که در حال تماشای آنلاین بود، قطع شد، مسئله ای که در سراسر شب ادامه داشت – مورس در مورد اتهامات سوء رفتار اخیر، و اینکه آیا او شواهدی برای اثبات این ادعاها مجموعه ای برای تلاش برای خفه کردن مبارزات انتخاباتی خود را. campaign. به عنوان رهگیری revealed, the accusations were part of a nearly year-old scheme by some members of the College Demبه تازگی نشان داد ، اتهامات بخشی از طرح تقریبا یک ساله توسط برخی از اعضای کالج Dem ocrats از ماساچوست و سازمان UMass امهرت فصل به غرق مبارزات انتخاباتی مورسبود. رهبران دموکرات کالج به صراحت در مورد برنامه های برای پیدا کردن مشخصات مورس دوستیابی و سپس او را به گفتن چیزی به جرم که آنها می تواند به رسانه ها نشت، با توجه به سیاهههای مربوط به پیام منجر بحث. Massachusetts Democratic Party برخی از اعضای ارشد حزب دموکرات ماساچوست نیز با CDMA هماهنگ شده بودند، دانشجویان را پیش از انتشار نامه مربیگری کرده و آنها را با وکیل، چهره قدرتمند حزب ایالتی و وکیل جیم روزولت ارتباط می داد.

مدیر به مورس گفت که به باور او کمپین نیل در این کار دخالت داشته است، اتهامی که نماینده کنگره رد کرده است، به مورس گفت: «شما اکنون ادعا می کنید که قربانی یک کار ضربه سیاسی بودید که یک هفته و نیم پیش شروع شد، اتهامی که نماینده کنگره رد کرده است.

مورس که به داشتن روابط رضایت طرفین با دانشجویان در منطقه اعتراف کرده است، گفت: «من به عنوان یک انسان هرگز نمی خواهم کسی را ناراحت کنم، و من باید به این حقیقت احترام بذاید» که به داشتن روابط رضایت بخش با دانشجویان در این منطقه اعتراف کرده است، اما هرگز با کسی که خودش در UMass Amherst تدریس می کرد، جایی که او عادت داشت کلاس تدریس کند. اما بعد شايد بفهمم که اين يه اتاق پشتي هماهنگ شده در برابر مبارزات ما توسط مردمي که از کمپين اين نماينده کنگره حمايت ميکنن

مورس ادامه داد: «این دقیقاً همان چیزی است که مردم را از سیاست دور می کند» به همین دلیل مردم شرکت نمی کنند. به همین دلیل است که مردم از این روند دست برداشته اند – که سه هفته قبل از انتخابات اولیه، من در موقعیتی قرار گرفتم که درباره زندگی شخصی ام صحبت کنم، نه صحبت از مراقبت های بهداشتی و تغییرات آب و هوایی و اقتصاد ما و کسب و کارهای کوچک شاتر کردن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>