آماده شدن برای آخرالزمان

چرا شما باید مراقبت از

چرا که همه ما باید برای مدتی می میرند. اما فقط شاید در حال حاضر نیست.

بنابراین در این مرحله شما ممکن است از شنیده coronavirus?

اگر شما در شهرستان زندگی می کنند بدون شک تمام زندگی خود را تبدیل شده است بر سر آن است. اما نه هر کس شده است تا بد بخت. برای برخی از ما این آخرین پایان جهان سناریو این است که فقط یک روز دیگر در دفتر.

چرا ؟

آماده سازی مردمی است.

زمانی که من یک مرد جوان من در ارتش خدمت کرده است و به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت گسترده آموزش بقا. من سپس به دستور سربازان نیروهای ویژه از سراسر جهان است. من می دانم که چیزهای من وقتی که می آید به کتاب مکاشفات یوحنا زامبی-نوع حوادث و زندگی می کنند یک زندگی ساده است که بیمه خانواده من در برابر مصیبت. شما می خواهید برای زنده ماندن ؟ سپس من را دنبال کنید.

Preppers استفاده می شود دیده می شود به عنوان nutjobs ، اما رویدادهای اخیر ثابت کرده اند که کمی katey می رود راه طولانی…

بیایید شروع با که در آن شما زندگی می کنند. اگر آن را در یک شهر و سپس شما خودتان را در رحمت از محیط اطراف خود است. مردم و مسئولین هستند و دوستان خود را تنها در زمان خوب است.

بنابراین این کشور است. در جایی جدا شده و نزدیک به آب جاری یا چاه. با مقدار زیادی از بازی. من 40 هکتار در جنوب کلرادو در قلب آپاچی کشور است. به دلیل انزوای آن نیز ارزان ترین زمین در این منطقه است. آن را سخت کشور است. اما سخت کشور نژادهای سخت مردم است. من از جای دور افتاده استرالیا پس از آن مناسب است.

من هیچ همسایه در داخل یک مایل یا بیشتر و شهرستان بازرسان بهره صفر در اجرای هر گونه قوانین یا مقررات جایی که من هستم یک ساعت از نزدیکترین شهر. که باعث می شود ساخت و ساز یک نسیم است. که من به ارمغان می آورد برای ما اولویت بعدی: خانه.

من تصمیم به ساخت ماست از جراحی ظروف حمل و نقل. من چندین 40-پا بلند جعبه که من باید با هم جوش داده شده و قطع کردن دیواره های داخلی با یک برش پلاسما برای گردشگاهها به پیوستن به آنها را. موریانه نمی خورند جراحی و وجود دارد مقدار زیادی از آنها را در اینجا, بنابراین من لازم نیست که نگران باشید. افراط و حرارت در حال رسیدگی داخلی عایق و کوره.

تمام برق خود تولید شده با انرژی خورشیدی سیستم من ساخته شده خودم را قطعه قطعه و یا با استفاده از my backup ژنراتور. من تامین آب نگه داشته است در مخازن و منابع محلی تا زمانی که من قرار داده و در سال آینده, اما ما همچنین یک رودخانه نیم مایل دور به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه.

این یک چیز برای من: آن طول می کشد دور توانایی مقامات برای آمدن به سرزمین من سرزده برای بررسی آب و یا برق متر است. اما حتی مهمتر از آن متوقف می شود و آنها را از قادر بودن به قطع هر کدام از آنها را خاموش و مرا متکی به جزوه.

بنابراین ما اقامت استادان حوزه خود ما. اگر آن را می شکند و آن را بر من اما من خودم رئیس و کارفرما وقتی که می آید به حفظ من دنده بنابراین ضعف و یا شکست تجهیزات نادر است.

اما آنچه در مورد مواد غذایی ؟

آنچه که ما باید اولا یک ذخیره از صدها پوند از اصول اولیه: آرد برنج و لوبیا خشک و نمک و شکر. این است که ما تامین اضطراری. ما همیشه نگه داشتن آن در صدر.

ما همچنین اجرای دو فریزر قفسه سینه. یکی خارجی ترموستات که آن را نگه می دارد در یک ثابت در دمای یخچال و دیگر صرفا برای منجمد کالا. فریزر قفسه سینه با استفاده از حداقل برق و مناسب برای یک سیستم خورشیدی را اجرا کنند. چیزهایی مانند مواد غذایی تازه و منجمد تجملات به آن بروید. هر چیز دیگری نگه داشته است در شربت خانه ما در قوطی.

اما چه اتفاقی می افتد اگر ما قطع از شهر ؟ ما نگه داشتن دام به عرضه ما با چه شهر دیگر می توانید. ما دام? بز و مرغ. ما 30 لبنی بز است که ما را در گوشت و شیر خوشمزه در تمام طول سال های طولانی و ما را از بوقلمون, جوجه غازها و اردک. من می تواند به اجرای چندین رشد به کمک پمپ کردن نوزادان وجود دارد هرگز یک کمبود تازه آلی تخم مرغ و گوشت.

همسر من نیز تماس های محلی به فروش می رساند و بارور شده تخم مرغ به افراد برای رشد به رشد به عنوان خوبی است که کمی خوب پاداش درآمد.

img20190317111306624

ما یک گلخانه ای ندارد و در حال اجرا نشده است و کلرادو تنها دارای یک فصل رشد کوتاه, بنابراین اگر ما نیاز به سبزیجات تازه ما داد و ما بیشتر تاسیس همسایه چند مایل پایین جاده با شیر بز یا بچه ها [بچه بز] و یا تخم مرغ و یا هر آنچه که ما داشته باشد.

این آثار به خوبی برای ما و به خاطر انزوا هر کس تمایل به هم بچسبند در کشور و نه پس از آن تبدیل به رقبا.

همچنین در زمین ما ما کبوتر, کبوترها, بلدرچین, خرگوش, بز کوهی دم سفید آهو و گوزن. بنابراین اگر همه چیز با شکست مواجه, من می توانم شکار آنچه که من نیاز دارید و نگه داشتن یک انتخاب اسلحه فقط به این منظور و برای دفاع از خود. اما من هرگز شکار معمولا به اعتقاد من در اجازه دادن به حیات وحش نژاد تا به اندازه کافی وجود دارد برای رفتن در اطراف در زمان های سخت است.

وقتی که می آید به گرفتن اطراف ما اجرای یک وانت و یک نام تجاری مشترک و که باعث می شود قطعات یدکی ارزان و به آسانی در دسترس است. به عنوان یک پشتیبان ما کوچک all-wheel-drive station wagon است که با استفاده از کمی و گاز می تواند در هر نقطه. هر دو حیاتی در آب و هوای بد.

من در حفظ و قطعات یدکی به اندازه کافی گاز در خانه برای پر کردن مخازن از هر دو خودرو و نگه داشتن آنها را به عنوان کامل به عنوان ممکن است در تمام اوقات.

یکی از چیزهایی که در مورد کوروناویروس است که آن را ساخته شده ER یا هر دکتر یا بیمارستان آخرین جایی است که شما می خواهید به بازدید. بنابراین همراه با برخی از بزرگ ارتش آموزش پزشکی من نگه داشتن گسترده کیت های پزشکی در خانه. ما سعی می کنیم برای پوشش همه چیز ممکن است به اطمینان حاصل کنید که در معرض خودمان را به افراد بیمار در شهر لازم نیست.

اگر شما می توانید سعی کنید برای پیدا کردن یک راهنمای پزشکی برای پزشکان و یا پرستاران. این به شما یک بینش چگونه به مراقبت از خود را به درستی اگر اینترنت بود که به شکست و شما دیگر نمی تواند فقط گوگل اطلاعات است. اگر شما آن را انجام دهید ؟ آیا این کتاب دقیقا. سخت کپی از منابع مانند کتاب یک بخش حیاتی از خودتان را راه اندازی و به شما خواهد شد با تکیه بر آنها اگر تمام راههای دیگر ناپدید می شوند.

در نظر گرفتن زمان در زندگی خود را برای این راه اندازی طول می کشد تعهد است اما جای تعجب نیست که گران قیمت را انجام دهد. همه چیز ما در حال حاضر از جمله مزرعه ما هزینه کمتر از $40K و ما بسیار به خودکفایی در بسیاری از چیزها.

Preppers استفاده می شود دیده می شود به عنوان nutjobs ، اما رویدادهای اخیر ثابت کرده اند که کمی katey می رود راه طولانی برای حصول اطمینان از ایمنی خانواده خود را و امنیتی است. بنابراین نمی توان یک قربانی است. شود.