حامله نیکی بلا نشان می دهد ‘بسیار بزرگتر’ ضربت کودک در لباس نصب شده

حامله نیکی بلا نشان داد او در حال رشد کودک دست انداز در Instagram در شنبه فوریه 22, و آن را پذیرفته بود و در تلاش برای جا به او لباس سیاه کوچک.

“آماده شدن چون میخوام مامان شب,” 36 ساله زیر نویس یک سری Instagram داستان فیلم به عنوان او prepped در حمام خود را. “من نمی توانم باور آن جا به این لباس. این مبارزه در حال حاضر اما من حتی اگر من با مشاعره بزرگ آن باعث شکاف بزرگ [از طرف]. اما من احساس می کنم میخوام اشک این لباس. آن را خوب به نظر می رسد درست است ؟ من ضربت واز خیلی بزرگتر به معنای واقعی کلمه از روز پنج شنبه. همه حق من قصد دارم با آن است. من میخوام آن را انجام دهد.”

در مجموع وارد دانشکده هنرهای زیبا ستاره که مشغول به سابق رقص با ستاره ها حرفه ای آرتم Chigvintsev در ژانویه 3, نشان داد در ماه گذشته که آنها در انتظار اولین فرزند خود را با هم. دوقلو, خواهر, بری بلاهمچنین اعلام کرد که او باردار است و در انتظار نوزاد ندارد. 2 با دنیل برایان. این جفت ارز به اشتراک گذاری 2-year-old daughter مرغک.

Nikki Bella Shows Off Pregnancy Curves I’m Fitted Black Dress: ‘My Bump Has Gotten So Much Bigger’
نیکی بلا حسن نیت ارائه میدهد از نیکی بلا/Instagram

“من حتی نمی تواند شروع به توصیف به همه شما چگونه خوشحال هستم! من قصد دارم یک مادر!! این چیزی است که من می خواستم به من تمام زندگی” نیکی نوشت: در یک Instagram پست در ژانویه 29. “من قطعا شوکه زمانی که من در بر داشت. و خیلی عصبی! من در آن انتظار نیست و احساس من آماده نیست اما این سفر زندگی غیر قابل پیش بینی است. من خدا را شکر هر روز و شب برای آوردن این برکت و معجزه به زندگی من! من در حال حاضر در عشق!!

با اشاره به او حامله خواهر و برادر او افزود: “این زندگی فقط می خواهد من و تو به آتش در همه چیز ما انجام lol و حتی اگر ما شوکه شده بودند فراتر از شوکه کرد, در اینجا یکی دیگر از سفر که من خیلی سپاسگزار خدا به شما در کنار من. شما در حال حاضر بهترین معلم!”

Nikki Bella Shows Off Pregnancy Curves I’m Fitted Black Dress: ‘My Bump Has Gotten So Much Bigger’
نیکی بلا حسن نیت ارائه میدهد از نیکی بلا/Instagram

در روز ولنتاین سابق کشتی گیر WWE پرداخت ادای احترام به نامزد او را که او ملاقات کرد زمانی که آنها همکاری در DWTS در سال 2017 در حالی که او مشغول بود به جان سینا.

“رجعت به زمانی که ما قفل شده است امید ما برای آینده در آلمان” او زیر نویس یک عکس از Chigvintsev, 37, به عنوان او برگزار شد یک قفل در نزدیکی قفل عشق پل در کلن. “آن بوده است سوار rollercoaster من می دانم. از صبر و شکیبایی شما, عشق, پشتیبانی, ایمان و قدرت ساخته اند من سقوط در عشق با شما هر روز.”

“ما رابطه کامل نیست هیچ آنهایی است اما مال ما است و من آن را دوست دارم!,” او اضافه شده است. “عشق انجام زندگی با شما حتی زمانی که آن را سخت می شود. با تشکر از شما برای قرار دادن با من lol. من می دانم که ما در راه راست خدا برنامه ریزی شده است برای ما. عشق شما من یک!”

ما هفتگی اخبار شکست که زن و شوهر بودند دوستیابی در ژانویه 2019 هشت ماه پس از او و سینا 42 به پایان رسید خود را شش سال رابطه است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>