حامله نیکی و بری بلا هستند ‘وحشت’ از Coronavirus

محافظ مامان حالت. نیکی بلا و دوقلو, خواهر, بری بلا هر دو انتظار دارند و آنها هر دو نگران coronavirus.

“من می دانم که برای بری و من ما هر دو [هستند] وحشت زده” نیکی, 36, گفت: در طول یک ظاهر در این بحث در سه شنبه 3 مارس در کنار خواهر و برادر او.

ترس از ابتلا به این ویروس واقعی برای کل وارد دانشکده هنرهای زیبا ستاره چرا که او در حال حاضر بیمار در طول بارداری.

“حتی در اوایل بارداری من, من آنفلوآنزا B و من [را] هرگز بدست آنفولانزا. این وحشتناک بود و این وحشتناک بود,” نیکی که در انتظار اولین فرزند او با نامزد آرتم Chigvintsevنشان داد در طول نشان می دهد “افراد مشهور خواهر و برادر در هفته است.”

سابق کشتی گیر WWE — که 17 هفته باردار — ادامه گفت: “من به یاد داشته باشید گفتن بری که من ترجیح شکستن گردن من دوباره از همیشه دریافت آنفولانزا.”

زنان ادعا می کنند که آنها شانس بیشتری از بیمار شدن آنها در دوران بارداری از آنجایی که آنها را “پایین” سیستم ایمنی بدن و “می گرفتن چیزهای زیادی آسان تر است.”

قبل از تعویض موضوعات نیکی بینندگان خواست به “در خانه ماندن” اگر آنها بیمار است.

از روز شنبه وجود داشته است بیش از 92,700 آلوده در سراسر جهان با این ویروس نیویورک تایمز گزارش داد. در ایالات متحده به تنهایی وجود دارد در حال حاضر بیش از 100 تایید موارد عفونت با نه نفر کشته شدند. شده اند وجود دارد 3,158 مرگ و میر در سراسر جهان و همه اما 213 موارد رخ داده در چین است.

این خواهر و برادر که اعلام کرد که آنها هر دو انتظار و توجه کمتر از دو هفته از هم جدا در ماه ژانویه تعطیل شایعات ماه گذشته که خود را در حال رشد خانواده ها برنامه ریزی شده بود با استفاده از IVF.

“شما بچه ها این خیلی مسخره است. پنیر بری و من هر دو را انجام نداد IVF” نیکی گفت: شنوندگان در فوریه 19 قسمت از پادکست “The Bellas پادکست.”

اگر چه این دو هیجان زده می شود با هم آنها اشاره کرد که IVF است “عمده” انجام و یکی که نه خواهر قرار گرفتند در حالی که در تلاش برای باردار شدن.

“ما قصد باردار شدن با هم,” او توضیح داد. “من هنوز هم در شوک حتی اگر من واقعا خوشحال هستم.”

بری است که در 36 است که در انتظار فرزند دوم خود را با شوهر, Daniel Bryan, و این بدان معناست که او دو چیز برای نگرانی در مورد این روز است.

“در حال حاضر من در تلاش برای کشف کردن که چگونه من قصد دارم برای انجام دو” بری که سهام, دختر, مرغک, 2, با شوهر خود گفت: در طول پادکست. “من شش ماه بیشتر به شکل که s–t.”

وقتی که می آید به خود را مادری سفر آن را “فقط آنچه خدا می خواست” نیکی نشان داد در آن زمان است. “این است راه جهان کار کرده است.”

زمان می کند, اما آن را بیشتر سرگرم کننده برای خواهران دوقلو با نوزاد خود را دست انداز سبک و مقایسه شکم رو به رشد خود را در هر مرحله از راه.

“امروز من 18 هفته” Brie گفت: از طریق او Instagram داستان در فوریه 24, در حالی که نشان دادن او دست انداز. “نگاهی به این دست انداز. نیکول چه می کنی؟”

خواهر او پاسخ داد که او “16 و نیم” هفته که بری فکر ضربت او نگاه کرد “بزرگتر” نیکی پکتیا میباشد “این یک رقابت است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im