باردار! کتی پری و اورلاندو بلوم در انتظار کودک 1

گام های بعدی! کتی پری باردار است و در انتظار اولین فرزند او با نامزد اورلاندو بلوم.

این بت آمریکایی قاضی, 35, اعلام این خبر با مالش دست انداز نوزاد او در پایان از او “هرگز فرسوده سفید” موسیقی تصویری است که برای اولین بار در پنج شنبه, 5 مارس. او بعد از تایید در Instagram زندگی می کنند که او “بسیار هیجان زده و خوشحال” و به دلیل در تابستان.

این بازیگر 43 در حال حاضر سهام 9-year-old son فلین با همسر سابق خود, Miranda Kerr. پس خود را در سال 2013 طلاق, سابق, victoria’s Secret Angel, 36, نقل مکان کرد با Snapchat خالق Evan Spiegel. آنها گره خورده است گره در سال 2017 و بعد از استقبال دو پسر: هارت و Myles.

Katy-Perry-and-Orlando-Bloom-expecting
کتی پری و اورلاندو بلوم گرگ Deguire/ژانویه تصاویر/شاتر

بلوم و “هرگز واقعا بیش از” خواننده که قبلا به راسل برندشروع به دوستیابی در سال 2016. او پیشنهاد کرد در یک هلیکوپتر در ماه فوریه 2019 با یک گل-الهام جواهر, پس از آن شگفت زده پری با صرف شام با دوستان و خانواده.

پنج ماه بعد نامزد جایزه گرمی افتتاح شد تا چگونه آنها آماده می شدند به کراوات گره. “من فکر می کنم ما در حال انجام این کار واقعا بزرگ است و ما واقعا انجام این کار سخت تخمگذار یک بنیاد قبل از اینکه ما شروع به ساخت یک خانه” پری توضیح داد به ما هفتگی به طور انحصاری در جولای 2019. “من گفت: آن بود و احساسی. این برای ما مهم است برای انجام این کار قبل از ما رفتن و این واقعا بزرگ گام بعدی. ما هر دو قبل از ازدواج و این نه همان در 30s خود را.”

این دزدان دریایی کارائیب بازیگر مشترک احساسات مشابه در کارناوال ردیف پانل در Television Critics’ انجمن مطبوعات تور: “شما باید برای انجام این کار زمین با هم ایجاد یک حس اعتماد و امنیت به طوری که شما می توانید صرف زمان از هم جدا و انجام همه چیز را که شما نیاز به انجام و هنوز هم احساس افسار به آن شخص طوری که شما می توانید در یک سفر با هم,” او گفت که در ماه است.

یک منبع گفت:” ما در ماه اکتبر 2018 که پری و بلوم “در حال معامله واقعی و کاملا در عشق با یکدیگر.” خودی افزود: “[پری] می خواهد یک بچه ASAP. این چیزی است که آنها در مورد صحبت کردیم به بسیاری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>