باردار! کاترین شوارتزنگر و کریس پرات در انتظار کودک 1

عزیزم در هیئت مدیره! کاترین شوارتزنگر است که در انتظار اولین فرزند او با کریس پرات.

مردم را شکست این خبر در روز شنبه, مارس 25 با استناد به منابع متعدد.

در ماه ژانویه این بازیگر 40 گفته سرگرمی امشب در مورد خانواده اش قصد دارد با سنگ چه می کردم نویسنده, 29. “آینده ؟ اوه تعداد زیادی از بچه ها گفت:” در آن زمان است. “شاید زمان کمتری صرف کار زمان بیشتری را صرف لذت بردن از زندگی.”

Katherine-Schwarzenegger-and-Chris-Pratt-welcome-baby
کاترین شوارتزنگر و کریس پرات مایکل Buckner/انواع/شاتر

این پارک و تفریح و سرگرمی آلوم افزود: “من همیشه می خواهم به آن مرد که با این نسخهها کار برای زندگی نه زندگی برای کار. من فکر می کنم من می خواهم به صرف] فقط یک مقدار زیادی از زمان در مزرعه و زمان زیادی را از ابتلا به بسیاری از ماهی ها و دیدن بسیاری از غروب.”

او و آرنولد شوارتزنگردختر گره خورده است گره در ماه ژوئن در San Ysidro در مرتع پرورش احشام در منتکیتو کالیفرنیا. تازه ازدواج کرده به اشتراک گذاشتن یک عکس از عروسی خود را در Instagram روز بعد نوشته: “دیروز بهترین روز زندگی ما! ما شد و در مقابل خدا خانواده های ما و کسانی که ما را دوست دارم. آن را صمیمی حرکت و عاطفی. ما احساس پر برکت برای شروع این فصل جدید از زندگی ما است. ما خیلی خدا را شکر به خانواده ما و دوستان ما که ایستاده بود با ما.”

در حالی که این “سگ که من تغییر” پادکست میزبان اولین بارداری Guardians of the Galaxy star در حال حاضر سهام 6 ساله پسر جک با همسر سابق خود, Anna Faris.

این مادر ستاره, 42 گفت: ما هفته به طور انحصاری خود را در مورد coparenting تاکتیک در ژانویه 2018 گفت: “[ما را] که [جک] احاطه شده توسط بسیاری از عشق و شادی. ما واقعا خوب است که ما و دوستان شگفت انگیز و باور نکردنی خانواده و ما فقط از منابع مطمئن شوید که او احساس امن و محافظت شده و خوشحال است. و تا کنون او است.”

سابق زن و شوهر تقسیم در سال 2017. پرات و شوارتزنگر شد برای اولین بار کشف با هم در ژوئن 2018 و لس آنجلس بومی پیشنهادی کمتر از یک سال بعد.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>