حامله, Jenna Dewan کردن سر کودک دست انداز در ورق ماسک

حامله, pampering. Jenna Dewan نشان داد او سر نوزاد دست انداز برخی از عشق با یک مرطوب کننده حلقه ورق ماسک روز شنبه, آوریل 29.

به گام تا ستاره 39 در زمان به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن یک عکس از خودش را در سیاه و سفید سینه بند و لباس زیر با رشد معده بر روی صفحه نمایش کامل.

“شما می توانید نقطه 😉” او زیر نویس بارداری عکاسی که نشان داد یک تخم ورق ماسک پیچیده در اطراف او دست انداز برای کمک به حداقل رساندن علائم کشش.

Dewan باز شده است در مورد بارداری سفر پس از اعلام در سپتامبر سال 2019 او در انتظار فرزند دوم خود را — او اولین بار با نامزد Steve Kazee. دنیای رقص میزبان قبلا گفته ما هفتگی است که او 6 ساله دختر Everly که او سهام با شوهر سابق Channing Tatumاست مشتاق به خواهر وظایف.

“او فقط به من گفت: صبح امروز” من آماده کردن خودم برای این که کودک به گریه در همه زمان ها,’,” او گفت: ما و دیگر خبرنگاران در ژانویه. “پس از آن بود بالغ و او از من پرسید اگر نوزاد گریه در شب می تواند از او خارج شدن از رختخواب و رفتن به آواز خواندن کودک یک آهنگ ؟ و گفتم که خیلی شیرین است.'”

Kazee, 44 است به همان اندازه هیجان زده برای تبدیل شدن به یک پدر. اولین بار پدر گفت: ما به طور انحصاری که او عصبی است اما هیجان زده به استقبال او و دیوان را یک کمی.

“من عصبی به عنوان می تواند باشد اما من در تلاش برای فقط آرام می شود در مورد آن و می دانم که ما انجام داده ایم این برای میلیاردها سال میلیون ها سال حداقل, بنابراین ما در حال رفتن به خوب” کنتاکی بومی گفت: در ماه اکتبر 2019. “وجود دارد هیچ راهی برای حتی توصیف چگونه هیجان زده شما در این لحظه هستند اما ما فراتر از آن است. ما بسیار خوشحال هستیم. این یک تجربه باور نکردنی است. من مانند هر روز فقط در ترس از این واقعیت است که وجود دارد زندگی در حال رشد در داخل این انسان است که من خیلی دوست دارم.”

این زن و شوهر که شروع به دوستیابی در اکتبر 2018 جشن دیوان را حمام نوزاد در اوایل این ماه. جشن گردهمایی شامل یک برکت و رحمت دایره و یک گل رز کریستال کوارتز طراح این کاربر از Kiki طرح گفت: ما به طور انحصاری است. برادوی ستاره پیشنهاد تنها چند روز پس از روز ولنتاین.

دیوان و Tatum, 39, تقسیم در مارس 2018 پس از نزدیک به نه سال از ازدواج. The exes رسما نهایی خود طلاق در ژانویه 14. او در حال حاضر دوستیابی خواننده جسی جی

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>