باردار! جی جی حدید و Zayn Malik انتظار خود را به کودک 1

کودک سه! Gigi Hadid باردار است و در انتظار اولین فرزند او با دوست پسر, دوست, Zayn Malik پس از رسالت خود را عاشقانه در ژانویه منابع مختلف تایید به ما هفتگی.

“جی جی باردار است و او و گروه آنقدر در عشق” یک منبع می گوید ما به طور انحصاری است. “او همیشه می خواستم برای شروع یک خانواده با Zayn.”

حدید تبدیل 25 سال در آوریل 23 و نشان داد او سرگرم کننده پر از جشن تولد بیش از آخر هفته در یک شیرین Instagram تصویری با مالک 27 و خواهر بلا حدید. ملک به او شیرین در آغوش در مقابل بزرگ نقره بالن.

ما تایید کرد در ماه ژانویه که زن و شوهر با دادن عشق خود را دیگر به ضرب گلوله یک سال پس از تماس آن واریز شده است. “آنها را با هم اخیرا” یک منبع گفت: در آن زمان. “آنها تلاش کرده اند آن را به کار به مدت سه ماه شده است آهسته و مداوم است.”

دو ماه قبل از زن و شوهر کشف شد نشان PDA در یک رستوران شهر نیویورک جداگانه خودی توضیح داد که نه “Pillowtalk” خواننده و مدل علاقه مند بودند در بازبینی عاشقانه خود را.

“جی جی و Zayn هنوز صحبت کردن اما آنها در حال گرفتن به هم — این راه بیش از حد استرس زا برای او” این منبع اضافه شده است. او هنوز هم تا به برخی از طولانی احساسات او مطمئن است اما او نمی خواهد رفتن را از طریق گرفتن با او. او در حال حاضر سعی کردم. آنها صرف زمان بیشتری را با هم قبل از تایلر کامرون ارتباط است. خانواده او می خواهد او خوشحال می شود و آنها می دانند که او نه یکی برای هر دو.”

جی جی و سابق یک جهت عضو شروع به دوستیابی در سال 2015 و تقسیم برای اولین بار در ماه مارس سال 2018 است. آنها پیوست به زودی پس از, اما به نام خود رمان برای خوب در ماه ژانویه 2019 زمانی که جی جی احساس کردند که X Factor UK آلوم بود “بسیاری از مسائل خود را” که او نمی تواند به او کمک کند با.

“او قطع خودش از همه دوستان خود را هر زمان که آنها با هم بودند” یک منبع گفت:” ما پس از فروپاشی است. “او متمرکز تمام وقت و انرژی او را, اما آن را فقط می شود بیش از حد.”

او پس از تقسیم ملک Gigi نقل مکان کرد با لیسانس کشور تایلر کامرون. اواز یا موسیقی دو نفری بودند خال خال را با هم در یک شماره از خرما در ماه اوت سال 2019 اما مختصر خود را پرت کردن به پایان رسید تا دو ماه بعد.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>