پستی کارگران می گویند USPS نیست گفتن آنها را زمانی که همکاران تست مثبت برای COVID-19 رغم وعده


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

U. s. خدمات پستی به نظر می رسد با ادامه آن شطرنجی پاسخ به کوروناویروس. کارگران در سراسر کشور می گویند آنها مطلع هنگامی که همکاران باید آزمایش مثبت برای COVID-19 تعرفه خدمات پستی سیاست به انجام این کار.

در پایان ماه مارس و پس از شکایت کارگران از خدمات پستی گفت: کارکنان خود آنها را مطلع اگر کسی “در محل کار خود را تایید شده است به COVID-19.”

اما کارگران در 11 مکان گفت ProPublica آنها در مورد موارد از طریق همکاران و یا تنها گفته شده توسط مدیریت روز پس از کلمه در حال حاضر رفت.

“مردم می ترسند چرا که مدیریت را متوقف کرده است ارتباط گفت:” دیوید دنتون پست الکترونیکی کنترل کننده در یک جزیره کارخانه فرآوری. “ما حق دارند که از مدیریت دقیقا چگونه بسیاری از موارد تایید شده در ساختمان است.” دنتون گفت: او را شنیده چندین موارد مثبت در محل خود اما کارکنان نبوده است گفت: هر چیزی توسط مدیریت.

سه حرف حامل در New Haven, کانکتیکات گفت: آنها فقط شنیده طریق همکاران — نه مدیریت — که یک همکار به حال coronavirus. محلی خود را رئيس جمهور اتحادیه, Vincent Mase تایید به Marketplace که یک کارمند در محل سکونت خود را تا به حال تست مثبت است.

و یک نامه حامل در نیواورلئان که تست مثبت گفت: سرپرست خود بپرسید که او تا به حال شده است در تماس با تا پنج روز بعد از روز کارگر تا به حال مطرح شده آن است. یک کارمند که در تماس نزدیک با او گفت که او نمی دریافت هر گونه اطلاع رسانی از مدیریت.

برخی از ادارات پست به دنبال از طریق در سیاست جدید. مدیران در یک دفتر پست در Gays Mills, ویسکانسین گفت: کارکنان زمانی که یکی از همکاران خود را آزمایش مثبت برای coronavirus خواسته کسانی که در تماس نزدیک با او را به قرنطینه و بسته سایت برای تمیز کردن.

USPS سخنگوی دیوید Partenheimer گفت: کارکنان در پستی امکانات مطلع در مورد موارد در امکانات است. او نمی دیدگاهها برای کارگران و گفت که اتفاق افتاده است.

النور موری استادیار اپیدمیولوژی در دانشکده بهداشت عمومی بهداشت گفت: افرادی که در تماس نزدیک و یا اشیاء مشترک با کسی که coronavirus باید قرنطینه برای 14 روز.

“اگر کسی در محل کار دارای آزمایش مثبت پس از آن وجود دارد یک فرصت خوب است که حداقل یک زن و شوهر دیگر مردم آلوده شده است در حال حاضر حتی اگر آنها احساس نمی بیمار,” او گفت:. “از آنجا که ما هنوز هم ندارد, بزرگ, تست, ظرفیت, اگر شما شده است در تماس مستقیم با کسی که دارای علائم کروناویروس اما نشده است تست شده و سپس آن یک ایده خوب برای قرنطینه.”

ادامه نگرانی ها می آیند به عنوان خدمات پستی نزدیک پتانسیل فروپاشی مالی. رئیس این سازمان گفت: کنگره در هفته گذشته که آژانس اجرا خواهد شد از پول سپتامبر. رئیس جمهور با رد کمک مالی برای این سازمان پیشنهاد شده توسط نمایندگان مجلس در 2 تریلیون دلار محرک.

خدمات پستی خود را اعلام کرد, اطلاع رسانی, سیاست و دیگر برای حمایت از کارگران پس از هزاران نفر از کارکنان امضا طومار برای امن محل کار و ProPublica و رسانه های دیگر گزارش نامه حامل’ نگرانی خود را از عدم وجود تجهیزات حفاظتی و تحت فشار بودن به کار با وجود داشتن علائم.

سناتور اخیرا نوشت: به Postmaster کلی مگان برنان خواستار پاسخ در مورد چگونه سازمان حفاظت از کارگران آن است. خدمات پستی با ارسال پنج-صفحه پاسخ میدهد و تلاش خود را برای پیاده سازی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>