پست-زغال سنگ اروپا چهره جدیدی معضل

هشت کشور اتحادیه اروپا — تقریبا یک سوم از بلوک — طرح برای فاز از ذغال سنگ تا سال 2030 به رهبری فرانسه و ایتالیا و ایرلند. در مبارزه با تغییر آب و هوا این یک قدم بزرگ, اما آن را نیز از نوع بدون ذهن و بسیار خوشحال است با توجه به این که 80 درصد از این قاره را به نیروگاه های زغال سنگ در حال از دست دادن پول است.

اما این انرژی به برق اروپا را از جایی. و یک احتمال این است که به استفاده از زیست توده به عنوان سوخت — حتی تا آن را تبدیل نیروگاه های زغال سنگ به مصرف درختان و چوب به جای. این یک انتخاب است که یارانه در سراسر اتحادیه اروپا به لحن حدود 7 میلیارد دلار در سال و چوب و دیگر سوخت های زیستی جامد هنوز حساب چگونه بسیاری از بلوک انرژی های تجدید پذیر (42 درصد از 2017). اما به ارمغان می آورد که بسیاری از مشکلات است. برای شروع:

توده مورد نیاز به طور کامل جایگزین ذغال سنگ قدرت در اتحادیه اروپا معادل 667,000 هکتار در سال — معادل تمام جنگل ها در ولز.

که با توجه به یک ماه دسامبر گزارش از فکر مستقر در لندن گونی پر از شن. در حالی که هیچ کس به این استدلال که اروپا باید به طور کامل طراحی شده با سوزاندن چوب به اروپا در تلاش برای آن را تجدید اهداف آن تکیه بر توده ممکن است همچنان به رشد. و تخلیه قاره جنگل — و هر کس دیگری را در نهایت — نیست و تنها استدلال در برابر چوب به عنوان یک راه حل برای ذغال سنگ قدرت موضوع است.

“سوختن چوب ساطع بیشتر CO2 در هر واحد برق از سوزاندن زغال سنگ” توضیح می دهد که گزارش نویسنده چارلز مور یک تحلیلگر در گونی پر از شن. رطوبت در چوب است بالاتر از زغال سنگ به معنی آن را می سوزاند کمتر کارآمد و نسخه های بیشتر CO2 به اتمسفر است. و در حالی که کربن است که اغلب جذب شده توسط به اصطلاح غرق کربن مانند جنگل clearcutting مورد نیاز نیز کمتر معنی درختان به جذب که شرکت2. در واقع برخی از دانشمندان پیشنهاد انبوه کاشت درختان به خرید بشریت به زمان بیشتری برای مقابله با تغییر آب و هوا — و-رشد جنگل ها معمولا جذب کربن بیشتر از تازه کاشته آنهایی که معنی حتی با رشد سریع درخت مزارع ممکن است انجام این کار بسیار کمک کند.

هنوز هم به برخی از آن ها یک گزینه جذاب است. “از آنجا که اتحادیه اروپا تدریجی است زغال سنگ ایده آل سال 2030 نیاز وجود دارد برای دیگر منابع انرژی که بدان معنی است که خطر وجود دارد از زغال سنگ به توده گفتگو” مور گفت: “سرزنش “ضعف در اتحادیه اروپا” که در آن توده های طبقه بندی شده به عنوان یک منبع انرژی تجدید پذیر با محدود هشدارهای. برای رفع که, گروه های زیست محیطی باید برای یک لابی قوی تر تمرکز بر انرژیهای تجدید پذیر مانند انرژی خورشیدی و انرژی باد بیش از سوختن چوب یا آبی یکی دیگر از بحث اضافه کردن به لیست سبز انرژی.

مقررات اتحادیه اروپا در حال حاضر بر اساس این فرض است که توده باید درمان شود به عنوان کربن خنثی توضیح می دهد که مایک نورتون از آکادمی علوم شورای مشورتی (EASAC). اما همانطور که بالاتر از آن نیست و امیدوار است که این شرکت2 منتشر می شود جذب جدید رشد درخت یا جنگلداری پایدار نیست panned. آن را یک “ساده فرض است که به بهره برداری رسیده و برای توجیه میلیون ها تن از جنگل توده” نورتون گفت:, و اضافه کرد که این زمان در مقیاس توده استفاده نیست تجدید پذیر. علاوه بر این توده — بسیار شبیه به زغال سنگ — دارای مشکل است که سوخت اغلب حمل و نقل به گیاهان بیش از مسافت های طولانی اضافه کردن به سوخت کربن. به عنوان طولانی به عنوان زیست توده است که هنوز طبقه بندی شده به عنوان کربن خنثی سوخت فعالان نگران این فاز از زغال سنگ را به سادگی پریدن از یک ماهی تابه به greenwashed نسخه از همان ماهی تابه به جای ارائه یک افزایش واقعی انرژی های تجدید پذیر. درصد یارانه های انرژی تجدید پذیر است که با پشتیبانی از زیست توده در هر کشور متفاوت است اما با توجه به منابع ملی شورای دفاع از گزارش زیست توده می شود بیش از یک پنجم از یارانه میله میله برای انرژیهای تجدید پذیر در فنلاند و اتریش و بلژیک.

Forest inspection with Federal Forest Commissioner

نیز وجود دارد هیچ شواهد می گویند که این کشور در حال حاضر ارائه چنین چوب زیست توده مانند آمریکا در حال ترویج و گسترش جنگل می گوید: Duncan Brack, موسسه سلطنتی امور بین المللی. جنگل زدایی دومين علت تغییر آب و هوا, با توجه به U. S. غذا و کشاورزی سازمان است.

یک دلیل وجود دارد برای این اتکا به توده نورتون می گوید. “تنها راه برای بزرگ و سریع تغییر جهت به انرژی های تجدید پذیر و حفظ پایه load [حداقل لوازم برق] است که برای بهره برداری از این قانون که توده های تجدید پذیر است,” او توضیح می دهد. چنین انرژی را در مفید آمده است در زمستان و یا در windless روز — اما خطر است بیش از تکیه بر انرژی که در واقع مقابله با مبارزه برای محدود کردن انتشار کربن.

سیاست های زیست محیطی گروه توصیه می شود که اروپا — و در واقع جهان — خجالتی و دور از سوزاندن چوب به عنوان یک جایگزین برای زغال سنگ به جای تمرکز بر روی انرژی خورشیدی و انرژی باد. یک گزارش در سال گذشته داشت که تبدیل 1 درصد از اتحادیه اروپا را در زمین به مزارع خورشیدی خواهد بود به اندازه کافی برای تامین انرژی خود نیاز دارد.

“این [توده] صنعت تنها وجود دارد در آن زمان در مقیاس دلیل آن است که یارانه” Brack گفت. “به سادگی برداشت یارانه ما می تواند به توقف رشد این [چوب-سوخت] قدرت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>