مطرح را گلپر راس می یابد از طریق توییتر که BF یک نامزد و بچه


Angelica Ross Discovers Her New Boyfriend Has a Fiancee and a Kid After Posting Pics of Him Twitter Essence Black Women in Hollywood Awards
گلپر راس در مراسم 13 سالانه جوهر سیاه و سفید زنان در هالیوود جوایز ناهار در Beverly Wilshire در فوریه 6, 2020 در لس آنجلس ، روح برادر/شاتر

یک پیچ و تاب و طرح مناسب برای صفحه نمایش بزرگ! گلپر راس تا به حال برخی از کمک از “توییتر اف بی آی” به یاد بگیرند که دوست پسر او نیست دقیقا همان است که او گفت که او بود.

این ژست بازیگر, 39, جشن جدید عشق در چهار شنبه, مارس 18 های چند شیرین عکس او به عنوان اظهار تاسف بیش از قادر به دیدن او برای هم بودن. “سرانجام او را یافت و به فاصله خودم را از او” او توییتی بنحوی که او و شریک زندگی خود را زیر و دستورالعمل CDC و منزوی خود را در میان COVID-19 بحران است. “اولیه آزمون ما متعهد به عبور. من از دست شما.”

فقط بیش از 24 ساعت بعد راس را بازتوییت کرد خودش را با یک تکان دهنده توسعه در داستان عشق — و اعتبار چند رسانه های اجتماعی اختصاص داده شده کارآگاهان برای کمک به کشف برخی از اطلاعات حیاتی در مورد جدید شعله.

“اینترنت شگفت انگیز است,” او نوشت: در پنج شنبه, مارس 19. “من صحبت کردن به مادر از پسرش و نامزدم تمام صبح. #PlotTwist!”

Angelica Ross Discovers Her New Boyfriend Has a Fiancee and a Kid After Posting Pics of Him Twitter
گلپر راس حسن نیت ارائه میدهد از گلپر راس/توییتر

طرفداران رفت و وحشی بیش فعال را تعجب آور پست جدید گدایی راس به نشت اطلاعات بیشتر. یکی پیرو مجموعه ای از رکورد مستقیم برای دیگر اشتباه کاربران توییتر توضیح آنچه رفت یک گام در یک زمان.

“برای کسانی که آن را دریافت نمی. ملکه گلپر یافت این مرد بود و دوستیابی. او در این نوشته شده در توییتر و همه ما در شادی و هیجان” فن شروع شد. “توییتر FBI احتمالا دیدم صدای جیر جیر و گفت: گلپر این مرد دارای زن و بچه مشغول است. گلپر صحبت شد به نامزدش تمام صبح است.”

این داستان وحشت آمریکایی بازیگر را تایید کرد خلاصه با یک ساده “در واقع.”

طرفداران با عجله به دفاع از این بازیگر ابراز كفر خود افزودند که “حتی یک بیماری همه گیر می تواند به توقف مردان از زباله.” دیگران ارائه شده عبارت از تشویق یادآوری او را به نوعی به خودش در پی او کشف تعجب آور.

“خوشحالم که تو متوجه اولیه” یک نفر پاسخ داد. “مراقبت از قلب خود را.”

پس از حذف عمده در حقیقت بمب در پیروان راس همه آنها تشکر برای ارائه “برخی بسیار بسیار مورد نیاز می خندد” در مورد وضعیت و طعنه که او ممکن است به صورت زنده از Instagram برای گفتن داستان کامل در آینده نزدیک.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de