نظرسنجی ادعا Mondaire جونز نیویورک لذا بهترین فرصت برای توقف زمانی Turncoat نامزد

نگران آن است که یک شلوغ زمینه از نامزدها می تواند منجر به اتفاقی نامزد سابق رهبر مستقل دموکراتیک کنفرانس در نیویورک کنگره نژاد محلی دموکراتیک مقامات در زمان غیر معمول مرحله از راه اندازی خود را بررسی برای ارزیابی خطوط از مسابقه.

با نیم دوجین یا بیشتر دوام رقبای دولت از سوی دیگر ، دیوید Carlucci — است که به خوبی شناخته شده در جنوب نیویورک منطقه به ثروتمند محدوده هایی مانند Chappaqua و یک پایگاه پشتیبانی در راکلند — در نظر گرفته شده است frontrunner. شهر و دولت قبلا گزارش شده است که چندین داخلی نظرسنجی ها نشان داده اند Carlucci در سرب پس از شروع مسابقه. Carlucci یک رهبر IDC یک گروه از کینگ سناتور دموکرات که caucused با جمهوری خواهان در آلبانی, قبل از اکثر آنها محو شد در سال 2018 است. این تصور که Carlucci می تواند ارتقاء به کنگره نفرت به محلی بسیاری از دموکرات ها.

مترقی عملیات رای گیری داده ها برای پیشرفت منتشر شد یک نظرسنجی در اوایل ماه ژوئن نشان دادن چهار نامزد مفتول در کویل با هم در بالای تمام در حاشیه خطا با Carlucci در بالا با 15 امتیاز; سابق وزارت دفاع رسمی ساناز فورکوش و سابق دادستان فدرال آدم Schleifer فقط پشت در 13 درصد; و Mondaire جونز که می خواهم تایید, توسط, محلی و ملی, مترقی گروه در 12 درصد است. این نظرسنجی کمک تنظیم کردن زنگ هشدار و مترقی تحکیم پشت جونز عجله با سن. برنی ساندرز پیوستن به Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز در حمایت جونز منجر اخیر تایید شده توسط نیویورک تایمز در سرمقاله صفحه. جونز متصلب است تا تاییدیه از کنگره حزبی مترقی صندلی Pramila Jayapal نیویورک کار خانواده و دموکراسی برای آمریکا است. جونز در مبارزات انتخاباتی مطرح $131,000 پس Ocasio-کورتز تایید او در ژوئن 5, از جمله $61,000 پس ساندرز تایید شده در روز سه شنبه با توجه به سخنگوی خود را.

این سوال رو به محلی دموکراتیک رای دهندگان قصد توقف Carlucci پس از آن بود که از نامزدهای زنده بود هوشمندانه استراتژیک تحکیم ، که آنها می خواستند خود را مستقل نظرسنجی. بنابراین Greenburgh شهر دموکرات کمیته راه اندازی Public Policy Polling یک پیشرو رای گیری شرکت به نظرسنجی مسابقه. “هیچ وقت در مسابقه و بسیاری از نامزدها بسیاری از بدون هیچ گونه قبلی انتخابات سابقه, ما همه شنیدن بسیاری از سوالات از رای دهندگان و حتی درخواست خود را به درون حزب محلی در اینجا در وستوود در مورد جهت مسابقه” دن Weinfeld صحبت از طرف Greenburgh حزب دموکرات گفت: رهگیری. “بدیهی است که ارزیابی تهدید IDC نامزد شانس بازی در یک نقش بیش از حد. با هیچ رسانه های محلی ارائه مستقل انتخابات ما نمیفهمد که اگر ما نمی توانیم به کمیسیون یک نظر سنجی از معتبر شرکت مستقل هیچ کس نمی خواهد.”

بررسی 1,141 به احتمال زیاد اولیه رای دهندگان در بر داشت جونز با یک تعجب آور 11 امتیاز در 25 درصد فورکوش و Schleifer گره خورده است برای دوم در 14 درصد و Carlucci در چهارم در 11. مردد شماره افتاده بود فقط 24 درصد از 38 هنگامی که DFP بررسی کرده. خواسته برای انتخاب دوم 16 درصد از رای دهندگان به نام فورکوش در حالی که 11 درصد به نام جونز. یکی در 10 رای دهندگان گفت: آنها در حال حاضر فرستاده شده در یک انتخابات و تنها یک چهارم گفت: آنها برنامه ریزی های رای در روز انتخابات با بقیه یا رای گیری از طریق پست و یا اوایل رای گیری. نزدیک به یک سوم از جونز هواداران گفت: آنها در حال حاضر رای دادند, تا کنون بیش از مخالفان خود را نشان می دهد که جونز هواداران مشتاق و/یا او برنده بیش از مهمترین و وصل در فعالان حزب و رای دهندگان. بررسی های انجام شده در ماه ژوئن 15-16. این نظرسنجی نشان داد تیز واگرایی بین تلفن ثابت و متن پاسخ دهندگان با جونز ضرب و شتم فورکوش با 20 امتیاز در میان متن مبتنی بر مصرف کنندگان بررسی و با چهار امتیاز در میان پاسخ دهندگان تلفن ثابت. فورکوش نظرسنجی در فقط 4 درصد در میان رای دهندگان با سن کمتر از 46 شد اما مورد علاقه نامزد در میان کسانی که بیش از 65. ثابت پاسخ دهندگان ساخته شده تا 56 درصد از نظرسنجی.

جونز در ابتدا وارد مسابقه به اولیه وقت Rep. نیتا Lowey که بعد از اعلام بازنشستگی اش منجر به شلوغ میشه. منطقه آبی عمیق است و همچنین یکی از ثروتمندترین در کشور که شمار یک سوال دموکراتیک به رای دهندگان به چه نوع حزب می شود. جونز خواهد بود که برای اولین بار آشکارا گی, مرد سیاه پوست در کنگره مطرح شد توسط یک مادر تنها که تمیز خانه در منطقه قبل از او رفت و در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد. جونز نشان دهنده یک مسیر است که ثروتمند دموکراتیک منطقه می تواند در حالی که دیگر نامزدهای نمایندگی جهات مختلف.

فورکوش در حال اجرا برای پیوستن به دیگر زنان در کنگره با ریشه در امنیت ملی ایجاد کرده است که حمایت از بحث اهدا کنندگان مانند جان نگروپونته و تصادفا در مبارزات انتخاباتی که در آن پدید آمده است که او تا به حال ساخته شده با مشخصات بالا ادعا در MSNBC. فورکوش گفته بود که او تا به حال او را تشویق کارکنان و دیگران در این تپه به جمع آوری شواهد و مدارک مربوط به دخالت در انتخابات 2016, اما زمانی که او شهادت در پشت درهای بسته او گفته محققان او می دانست که هیچ گونه شواهد و “یک جهش.”

در طول این دوره از کار خود را Carlucci دریافت حدود $125,000 در سهم از اجرای قانون شدند. در یک دادخواست منتشر شده در اوایل این ماه در این گروه حمایت MoveOn به نام Carlucci برای بازگشت کمک های مالی از گروه های ذینفع که پلیس مخالف اصلاحات و پاسخ به رکورد او از داشتن موفق به دفاع از عدالت کیفری اصلاحات بیش از دهه در دفتر.

Carlucci رکورد با IDC اثبات می شود یک مسئولیت در راه های دیگر نیز هست. این Westchester ائتلاف برای سقط قانونی است ارسال mailers و ساخت robocalls ترغیب رای دهندگان به حمایت از Carlucci اشاره کرد که او مسدود pro-choice قانون برای سال ها به عنوان یک عضو از IDC.

Carlucci یکی از چندین کنگره و دولت در سطح داوطلبانی که به نظر می رسد به گرفتن تاییدیه از پلیس خیرخواه انجمن شهر نیویورک بر اساس یک تصویر از PBA خصوصی تاییدیه توییتی توسط ملکه عقاب سردبیر دیوید تجاری در اوایل ماه ژوئن است. فهرست تاییدیه که هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده شامل Carlucci; Michele Caruso-Cabrera که در حال اجرا است در برابر Ocasio-کورتز در منطقه 14 و برگرد. روبن دیاز Sr — است که با افتخار ضد همجنس و مخالف سقط جنین در 15 منطقه. دیاز تایید تایید اواخر ماه گذشته.

Carlucci کمپین نه تایید یا رد تایید شده توسط زمان انتشار. نه Caruso-Cabrera است. PBA نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

با 1.1 میلیون دلار جونز است outraised همه مخالفان خود را به جز فورکوش که دریافت کرده است سرمایه گذاری قابل توجهی از صنایع دفاعی و آورده است در $1.3 میلیون با توجه به مبارزات انتخاباتی خود را. Carlucci مطرح شده $366,431 تا کنون. جرج بوش که ارزش بین 2.9 میلیارد دلار و $4.2 میلیون دلار با توجه به آشکار کرده است $981,510 از جمله $550,000 از پول خود را. Schleifer, پسر دارویی میلیاردر که تاسیس Regeneron است خود کمک های مالی مبارزات انتخاباتی خود. او گفت که او مخالف مالیات بر ثروت و او را بین 26 میلیون دلار و 55 میلیون دلار در داروسازی منابعاز جمله حداقل 25 میلیون دلار از Regeneron.

فورکوش به حمایت از برجسته جمهوری خواهان و صنایع دفاعی اهدا کنندگاناز جمله نگروپونته بود که جورج دبلیو بوش مدیر اطلاعات ملی و همچنین به عنوان سفیر ایالات متحده در عراق و سازمان ملل متحد که در آن او را مورد حمله به عراق. فورکوش تنها نامزد به outraise جونز این سه ماهه.

او همچنین بالا دموکراتیک دریافت کننده این چرخه کمک از جمهوری PAC Gen سهام فدرال تایید شده. این گروه همچنین به $2,800 در ماه اوت به کالیفرنیا دموکراتیک تشکر. جیمی پانتا در مبارزات انتخاباتی. فورکوش و پانتا تنها دو دموکراتیک خانه نامزدهای تایید شده باعث شد تا پس از سال 2014. بالای آن ایران دریافت کنندگان این چرخه شامل جمهوریخواه سنسور. کوری گاردنر از کلرادو و مارتا McSally آریزونا و جمهوری خواه کنگره نامزد میشل جراحی که در حال اجرا در برابر کالیفرنیا دموکراتیک Rep. هارلی Rouda در 48 منطقه. یکی از ژنرال سهام تنها دیگر اخیر دموکراتیک سهم بود در سال 2016 به دموکراتیک بی باک تایید شدهاست که وابسته به کلرادو فرماندار Jared پلیس برای $1,000.

امیلی لیست ایجاد تعهد گروهی است که پشتیبانی از نرم افزار-انتخاب زنان برای تایید فورکوش در اوایل ماه مه و مستقل هزینه در برابر Schleifer این ماه است.

Schleifer در حال حاضر هدف قرار دادن فورکوش در بازگشت. “ساناز فورکوش ممکن است در حال اجرا به عنوان یک دموکرات اما او خریداری شده است و برای پرداخت ویژه منافع در واشنگتن مهمترین جمهوریخواه PAC به نام Gen حقوق صاحبان سهام است که پشتیبانی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کنگره متحدان گفت:” کریس Scribner, Schleifer سخنگوی. “فورکوش باید بلافاصله بازگشت پول به ایران حامیان و محکوم کردن نسل سهام را به تلاش برای مانع مترقی سیاست در کنگره است.” خواسته نظر فورکوش را مدیر کمپین پیشنهاد رهگیری منابع باید به طور اختصاصی به بررسی Carlucci, Schleifer یا جونز به جای تمرکز بر فورکوش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>