نظرسنجی: Black مردم 4 برابر بیشتر احتمال دارد به کسی که مرده است از COVID-19

چرا شما باید مراقبت از

به دلیل تلفات این ویروس به طور مساوی پخش شده است.

“این مرا اذیت مردم چگونه به نظر می رسد که فقط بیدار به این واقعیت است که جوامع ما شده است پیشرو در اختلاف فاصله برای توانا و ما نه فقط در اینجا” گفت: New Orleans شهردار LaToya Cantrell صدای او تاکید بیش از زوم تماس ساخته شده است لازم است پس از او شهر خاموش با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

Cantrell شد پیوستن به OZY و خود را در آوریل 19 برای نسخه ویژه ای از این شهر نشان می دهد تلویزیون سیاه و سفید از زنان خود گفتگو (شما می توانید از اینجا تماشا کنید). کلمات او انداخت به تیز امداد مخربی که COVID-19 تا به حال در آمریکایی های آفریقایی حتی به درد همه گیر است احساس در همه بخش های جامعه است.

که اختلاف ساخته شده است حتی واضح تر یک نظرسنجی انجام شده توسط دانشگاه تگزاس در دالاس naveen منتشر شده برای اولین بار توسط OZY روز پنج شنبه توسط:

کامل 23 درصد از آمریکایی های سیاه و سفید گزارش داشتن کسی شناخته شده که شخصا درگذشت به عنوان یک نتیجه از این ویروس در مقایسه با تنها 13 درصد از Latinx و 6 درصد از سفید آمریکایی است.

“اعداد واقعا رنگ یک عکس از دو آمریکا به عنوان است که اغلب مورد است.
آمریکایی های آفریقایی تبار در حال تجربه coronavirus همه گیر در دور تر راه شخصی از سفید هستند یا Latinx آمریکایی می گوید:” مونیکا McDermott, یک استاد علوم سیاسی در فوردهام و مدیر نظرسنجی.

احتمال مبتنی بر علمی نمونه 1,003 پاسخ دهندگان در سراسر کشور انجام شد مارس 16-20 با یک حاشیه خطا از 4.33 درصد است. آن را یافت که نزدیک به یک سوم از آمریکایی های سیاه و سفید گزارش هنوز هم برای رفتن به محل کار به عنوان در مقایسه با حدود یک پنجم از سفید و Latinx آمریکایی است. این واقعیت است که کمک می کند تا توضیح دهد که چرا آمریکایی های سیاه و سفید — با وجود گفتن نظرسنجی که آنها در حال رفتن به خارج کمتر به دیدار اقوام و یا انتخاب کنید تا takeout سفارشات نسبت به سایر گروههای نژادی — در حال انقباض coronavirus و مرگ در نرخ بسیار بالاتر.

نتایج آمده به عنوان متحده در سراسر کشور بحث که آیا و چگونه به بیرون آمدن از این ویروس ناشی از مستند. “اگر شما در حال بازگشایی صنعت خدمات شغل که به طور نامتناسبی اقلیت مشاغل, سپس شما حتی بیشتر قرار دادن این جمعیت در معرض خطر” McDermott می گوید.

وجود موانع بیشتری برای آمریکایی های آفریقایی تبار به حتی آزمایش ویروس. به عنوان فیلادلفیا جراح اطفال علا استنفورد گفت: زنان خود گفتگواین موانع به گرفتن تست های تشخیصی متعدد هستند: شما باید برای مراقبت های بهداشتی کارگر سالمندان ساکن در تسهیلات زندگی کمک و یا بیمار به اندازه کافی به بستری در بیمارستان و ارجاع به یک دکتر. “اگر شما لازم نیست که یک رابطه به دلیل عدم اعتماد و تاریخی با چشم انداز پزشکی در این کشور که قرار است برای تماس گرفتن تست شده؟” استنفورد گفت.

این سوال led OZY مدیر عامل کارلوس واتسون نشان می دهد ناظر به آن را حتی بیشتر با صراحت: “در سخت ترین عبارت [کسی] می گویند که برای تلفن های موبایل مانند یک حکم اعدام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>