سیاستمداران پیوستن به رای دهندگان در مجازی فرار از واقعیات

چرا شما باید مراقبت از

سیاسی سازمان ممکن است یک زمین بازی جدید — مجازی آنهایی که پارسه رفتند به میان بیماری همه گیر.

قدیمی, انتخابات, ضرب المثل است که “بروید که در آن مردم هستند.” و با همه گیر محدود کردن فیزیکی تظاهرات سیاستمداران شروع به پیوستن به رای دهندگان که در آن بسیاری از آنها را بیشتر درگیر هستند: گیمینگ.

نیویورک کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز که استادانی عشق او را برای لیگ از افسانه ها در گذشته های اخیرا باز شده تا توییتر DMs برای چهار دقیقه اجازه دهید به پیروان او را از خود عبور حیوانات جزیره کدهای — اساسا اجازه می دهد او را به بازدید از آنها را با آواتار دیجیتال که او بی درنگ انجام داد.

کتابداری و اطلاع رسانی اسمیت سابق دموکراتیک عمل تا حد زیادی با اعتبار پیت Buttigieg را یک شبه افزایش عمده ریاست جمهوری مدعی وضعیت, به تازگی مشخص شده یک استراتژی است که در آن جو بایدن می تواند اجاره فضا در Fortnite. این امر اساسا اجازه می دهد تا بازیکن را به چتر نجات در اطراف یک غول شناور بایدن هولوگرام در حالی که در راه خود را به یک در ضربات پنالتی در جهان محبوب ترین بازی (هر چند که تاکتیک می تواند پیچیده داده بایدن را کنترل اسلحه و بلاغت). رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد تیم تا حدی “gamified” آن نرم افزار تلفن همراه با دادن امتیاز به کاربرانی که به اشتراک گذاری محتوا و را در حامیان جدید.

هر گونه تلاش برای تعامل با آنها باید معتبر و مرتبط به ویژه برای جوانان در مدارس ،

ماتا Haggis-Burridge, بردا دانشگاه علوم کاربردی

چنین عظیم چند نفره آنلاین نقش بازی کردن بازی ها می تواند تبدیل به یک جزء اصلی از آینده تجمعات انتخاباتی (یا تظاهرات توده). اما آن را با خطرات. “هر گونه تلاش برای تعامل با آنها باید معتبر و مرتبط به ویژه برای جوانان رای دهندگان و یا آن را از خطرات و انجام آسیب بیشتری نسبت به خوب برای یک نامزد شهرت می گوید:” ماتا Haggis-Burridge استاد مطالعه, بازی و سرگرمی در بردا دانشگاه علوم کاربردی در هلند.

کسی مثل Ocasio-کورتز طبیعی تسلط با رسانه های جدید سیستم عامل Haggis-Burridge یادداشت ها در حالی که 77 سال بایدن را با چالش ظاهر نیست به سعی “بیش از حد سخت” برای ماندن “جوان و مرتبط است.” اگر او می تواند آج که خط مبارزه عملا می تواند یک تفاوت بزرگ با بسیاری از رای دهندگان خانه نشین و یا عصبی در مورد جمع آوری ،

وجود دارد برخی از نمونه هایی از گذشته سازماندهی با استفاده از بازی: برای حمایت از جمهوری خواه ران پل ریاست جمهوری اجرا در سال 2008 پارسه صحنه مارس از طریق Azeroth داستانی قلمرو جهان وارکرفت. ایالت مین در سنای نامزد کالین Lachowicz یک دموکرات بود “خواست” توسط ایران به عنوان یک سطح 85 orc rogue در سال 2012 (محافظه کاران استدلال کرد که او چاقو-happy alter ego ساخته شده صلح-حمایت مددکار اجتماعی نا مناسب برای دفتر). Lachowicz او برنده انتخابات نشانه آن است که در دنیای مجازی لزوما باید به صدمه زدن به نامزدها در جهان واقعی است.

Ocasio-کورتز بایدن و تهمت خواهد شد امیدوارم که آن را در واقع به آنها کمک می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>