سیاستمداران و منافع کسب و کار تحت فشار قرار دادند مقامات بهداشتی در کنار کنترل بازگشایی. سپس موارد منفجر شد.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

در ماه آوریل زمانی که مقامات بهداشت عمومی هنوز کمک سرب یوتا پاسخ به coronavirus گسترش این بیماری تا به حال آهسته ثبات در کمتر از 200 موارد گزارش شده در روز است.

پس از آن آمد یک تغییر در قدرت و اولویت است.

قانونگذاران ایالتی که احساس دولتی گری هربرت نمی شد در حال حرکت به سرعت به اندازه کافی برای بلند کردن محدودیت در کسب و کار ایجاد یک کمیسیون به مجموعه ای از دستورالعمل ها برای بازگشایی شده است. “این به معنی این نیست به نتایج اقتصادی یک وزن بالاتر اما از آن زمان به برخی از آنها را وزن” گفت: سناتور. دانیل Hemmert یک جمهوری خواه که این لایحه حمایت گرفت و صندلی خود را در این کمیسیون در کنار دیگر سیاستمداران و بوروکرات ها و رهبران کسب و کار.

ایمیل مکاتبات و مصاحبه با بیش از یک دوجین دولت و مقامات محلی در ایالت یوتا نشان می دهد که سلامت از دولت کسب و کار اولویت بندی بیش از سلامت عمومی به عنوان مقامات متوقف کند کردن روند گسترش ویروس و به جای محاسبه که چگونه بسیاری از افراد بیمار آن سیستم بهداشت و درمان می تواند تحمل.

دکتر یوسف خیش, مدیر اجرایی, یوتا, وزارت, بهداشت, گفت, ProPublica که رهبران دولت در اصل برنامه ریزی شده برای استراحت محدودیت به عنوان موارد کاهش یافته است. اما “به دلیل این نگرانی است که شما نمی تواند نگه داشتن اقتصاد بسته این” آنها بازگشایی قبل از آن اتفاق افتاده است و تغییر توجه خود را به که چگونه بسیاری از موارد بیمارستان و تماس با ردیاب می تواند اداره کند.

“ما می دانیم که وجود دارد رفتن به افزایش موارد است. ما فقط گفت: “میان خودمان این واقعا چیزی است که ما در حال پرداختن: ما ظرفیت پاسخگویی به جای کاهش تعداد.”

با کلید کارشناسان بهداشت برش از فرایند تصمیم گیری از جمله دولت اپیدمیولوژی و مقامات محلی بودند که محروم از توانایی خود را به موضوع خود به خود محدودیت فرماندار و کمیسیون سرعت جاروب کنار محدودیت به معنای آهسته ویروس پیشرفته در ایالت یوتا است. شما هم اکنون می توانید نگه داخلی حوادث با بیش از 3000 مردم و وقایع در فضای باز تا 6000 است. شما می توانید نوشیدنی در کافه, غذا خوردن در رستوران ها و رفتن به سینما.

مردم در ایالت یوتا در حال رفتن به محل کار جدید به تعداد مدعیان بیکاری از اوایل ماه جولای کاهش یافته است 78 درصد از اوج از اوایل ماه آوریل هنگامی که بسیاری از کسب و کار بسته شد و نرخ بیکاری آن فقط بالاتر از 5 درصد است که کمتر از نیمی از میانگین ملی است. یوتا در نظر گرفته شد یکی از استانها ویدئو-آماده به آب و همه گیر را از رکود اقتصادی است. اما کارشناسان می گویند که افزایش عفونت های تهدید می تواند هر دولتی را بازیابی.

و در یوتا عفونت در حال افزایش است. درصد آزمون آمده است که مثبت است در 10 درصد از 13 ژوئیه در مقایسه با 3% به 5% در ماه آوریل است. در جولای 14, دولت گزارش آن بالاترین تعداد مرگ و میر در یک روز پس از همه گیر آغاز شد. از اواخر ماه مه هفت روز به طور متوسط روزانه مورد شمارش ایالت دارای چهار برابر شده است.

یوتا داستان آینه در کشورهای در سراسر کشور که در آن رهبران کنار کارشناسان بهداشت عمومی و پیش جعلی و بدون معیارهای دانشمندان می گویند لازم برای بازگشایی شده است. در فلوریدا فرماندار سست محدودیت به عنوان موارد رز; میامی در حال حاضر ملی کانون virus. گرجستان سمت چپ آن را به کسب و کار برای تصمیم گیری چقدر به مقیاس خدمات در وسط یک بیماری همه گیر; کارولینای جنوبی اجازه دهید صنعت مهمان نوازی نوشتن خود را بازگشایی دستورالعمل. این ویروس در حال حاضر گسترش کنترل نشده در آن دو کشور با برخی از بالاترین نرخ در کشور است. تگزاس که فرماندار در زمان مشاوره در بازگشایی از یک پنل انباشته با شرکت مدیران و رهبران کسب و کار بازگشایی رستوران ها و مراکز پس از رسیدن به رکورد روزانه مرگ و میر آن بيمارستان در حال حاضر کشیده به آستانه.

دفتر هربرت نیست پاسخ به سوالات در مورد چگونه او موفق این بیماری همه گیر. در یک ایمیل فرستاده بیانیه, Jefferson, برتون, کمیسیون co-صندلی گفت: این گروه به طور منظم بررسی یوتا بازگشایی دستورالعمل و باعث می شود تغییرات بر اساس داده های جدید فدرال راهنمایی و ورودی از ذینفعان. تصمیم گیری در زمانی که به لغو محدودیت مبتنی بر بیمارستان, استفاده, عفونت نرخ رشد و تعداد تستهای انجام شده در میان عوامل دیگر بیانیه ای گفت:. “وجود دارد و نه سخت-و-سریع نقاط داده ها که به طور خودکار باعث حرکت می کند. … نه فردی جغرافیایی مناطق مورد بررسی به دنبال در روند خاص در طول زمان است.”

دکتر مایکل خوب مدیر عامل شرکت از دانشگاه یوتا سلامت و تنها پزشک در این کمیسیون گفت: “هدف همواره به سرعت گسترش ویروس.” این کمیسیون در تلاش است تا تعادل تصمیم گیری در بازگشایی در راه است که نگه می دارد عفونت های پایین در حالی که نه سهوا ایجاد دیگر مشکلات اجتماعی و اقتصادی است.

اپیدیولوژی می گویند که یکی از بزرگترین خطرات ناشی از بازگشایی قبل از موعد مقرر است که این نشان می دهد که قبلا ممنوع, فعالیت های در حال حاضر امن است. خانواده دیابتی مردی که پس از رفتن به یک مهمانی در شهرستان ریورساید کالیفرنیا گفت که او تا به حال شده است مراقب باشید تا زمانی که دولت کاسته محدودیت.

زمان یوتا خوشه در موارد به وضوح همپوشانی با شل شدن محدودیت گفت: دکتر امیلی اسپیواک یک بیماری عفونی پزشک در دانشگاه یوتا سلامت. مردم فرض خطر بود. اسپیواک دیده است گروه کباب و جوان, مردم, مصرف, حزب, سفر به دریاچه پاول با “کامل در 20 ساله تابستان و رفتار اجتماعی.” البته در مورد اعداد رفت تا او اضافه شده است. “این علم موشک نیست.”

تغییر در قدرت

در ابتدا یوتا عمل قاطعانه را امتحان کنید و جلوگیری از گسترش coronavirus. در ماه مارس کار با سلامت مشاوران هربرت تصمیم به تعطیل کردن مدارس روز قبل از شهر نیویورک و محدود کسب و کار بر اساس سطح خود را از خطر است. رستوران ها نمی تواند ارائه ناهار خوردن در خدمات; ورزشگاه و سالن بسته شد.

در حالی که هربرت حاضر به صدور ایالت shutdown گفت که او نمی خواست به overrestrict کمتر مناطق متاثر از شهرداران و مقامات بهداشت محلی نوشت خود را اقامت در خانه دستور آمد که با جریمه و حتی مجازات های کیفری برای نقض. دولت یک درهم آمیخته از قوانین الزام آور به عنوان سالت لیک تریبیون گزارش داد. “ما به کنترل محلی برای تفاوت های منطقه ای” هربرت در آن زمان گفت: “من فکر می کنم ما زده تعادل راست.”

رئیس جمهور مجلس سنا استوارت, Adams, جمهوری تاجر اختلاف نظر داشتند. در آوریل 8, او تایید کرد که قانونگذاران تشکیل و برای رسیدگی به همه گیر و در نظر گرفتن محدود کردن قدرت دولت های محلی گفت: قوانین ایجاد شد و سردرگمی است. از آن زمان او گفت که روزنامه محلی در اگدن برای “فاز جدیدی” با تمرکز بر اقتصاد است.

سناتور. Hemmert و تشکر. مایک شولتز بانیان لایحه ای را برای ایجاد بهداشت عمومی و اقتصادی اضطراری کمیسیون 10-عضو تیم است که راهنمای بازگشایی و توصیه هربرت. کارکنان فرمانداری مدیریت و بودجه را فراهم می کند پشتیبانی.

جدا از دو سیستم مراقبت های بهداشتی اجرائی هیچ یک از اعضای داشتند پزشکی یا بهداشت عمومی در پس زمینه. در میان آنها: Adams دو قانونگذاران جمهوری خواه که این لایحه حمایت رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت نمک دریاچه اتاق بازرگانی و مدیر عامل لری H. Miller گروه از شرکت ها که شامل تیم های ورزشی از جمله یوتا جاز به عنوان به خوبی به عنوان یک زنجیره ای از Megaplex تئاتر در سراسر کشور.

زمان کمیسیون مونتاژ وجود دارد یک رهبر جدید در شارژ از دولت coronavirus پاسخ.

معدنچی یک پزشک بود که در راس دولت در بخش بهداشت و درمان پس از 2015 دارای یک بیماری ریوی شده بود و قادر به حضور در جلسات حضوری. به “چکمه بر روی زمین” برای ویروس پاسخ فرماندار منصوب برتون یک نظامی بازنشسته رهبر با هیچ آموزش پزشکی که تا به حال تجربه در مدیریت بحران. برتون یک بار به ریاست یوتا گارد ملی است و در حال اجرا برای یک صندلی در دولت و مجلس نمایندگان. در حالی که خیش گفت او باقی مانده است “بسیار درگیر” او حاضر نیست حتی عملا برای تصمیم گیری های کلیدی ProPublica در مورد خواسته. او گفت که او در جریان نتایج توسط برتون معاون.

در طول زمان که برتون به عنوان روسای کمیسیون های سه قانونگذاران در کمیسیون اهدا کرده اند (یا شخصا و یا از طریق مبارزات انتخاباتی خود را) در مجموع 4000 $در سمت خود اجرا برای دولت یک پنجم از آنچه در مبارزات انتخاباتی خود مطرح کرده است. او برنده جمهوری خواه اولیه در ماه ژوئن است و هیچ رقیب دموکرات در انتخابات عمومی ،

دفتر والی و یک تیم بزرگ از مشاوران ایجاد کرده بود یک رنگی سیستم برای بازگشایی است که می تواند تبدیل به بالا یا پایین مانند شماره گیری “بر اساس خطر سلامت.” این سیستم دارای چهار سطح است که دیکته چگونه کسب و کار می تواند کار با برچسب قرمز (“خطر بالا”), نارنجی (“خطر متوسط”), زرد (“کم خطر”) و سبز (جدید”عادی خطر”). همه یوتا تحت قرمز تعیین در اواخر ماه مارس; هر سطح پی در پی خواهد باز بیشتر کسب و کار و سهولت محدودیت.

این کمیسیون در زمان فرماندار دستورالعمل و افزود: قوانین خاص برای هر صنعت از جمله رستورانها, مدارس, اماکن تفریحی و مذهبی خدمات. پنج روز پس از این گروه ایجاد شد آن توصیه می شود حرکت دولت به نارنجی است.

هربرت طرح را پذیرفته و نقل یوتا به “خطر متوسط” سطح on May 1. هتل ها و سالن های ورزشی افتتاح شد. گروه 20 می تواند جمع با ماسک و اجتماعی فاصله.

یکی دیگر از تغییر در “معرض خطر”

دستورالعمل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گویند یکی از عوامل کلیدی برای آرامش محدودیت است شواهدی از 14 روز کاهش در موارد جدید.

مه 12, شهرها و شهرستان شد و ابراز علاقه در حال حرکت به زرد “کم خطر” سطح. موارد تا به حال plateaued اما تا به حال کاهش یافته است. دکتر آنجلا دونن دولت اپیدمیولوژی گفت: KSL اخبار رادیو که در “خوش بینانه” جدول زمانی برخی از بخش های دولت ممکن است آماده برای حرکت به زرد در ژوئن 1.

اما در مارس 14, فقط 13 روز پس از حرکت دولت به نارنجی فرماندار و کمیسیون اعلام کرد که آنها در حال حرکت بودند بیشتر از دولت به “کم خطر” سطح در 16 ماه مه. آن را غیر ممکن بود برای دیدن که در آن نقطه اثر کامل نارنجی فاز پس از یک و نیم ماه به دلیل دوره کمون این ویروس و تاخیر بین علائم تست و نتایج آزمون.

جنی ویلسون شهردار سالت لیک کانتی درخواست برای نگه داشتن او در اورنج کانتی; او اشاره کرد که فعال و مثبت در مورد رای دادن وجود دارد چندین بار بالاتر از دولت. او می تواند نگه داشته اند محدودیت های قبل از این لایحه ایجاد این کمیسیون به تصویب رسید اما در حال حاضر او نیاز فرماندار تصویب. هربرت رد درخواست تجدید نظر اما او تایید شبیه دادخواست از دو تا از بزرگترین شهرستانها در شهرستان — سالت لیک سیتی و غرب دره شهر و سه دیگر شهرستانهای استان است.

بقیه دولت آرامش بیشتر به فاز دارای برچسب “کم خطر است.” همه کسب و کار می تواند رزومه با احتیاط. عمومی, استخر افتتاح شد; close-تماس با تیم های ورزشی اجازه داده شد با درجه حرارت چک. رستوران می تواند در خدمت بوفه.

“زبان [با] من بهداشت عمومی صدای من احساس می کنم که این یک اشتباه” جنیفر Dailey-کشيش یک دولت دموکراتیک نماینده که به دنبال یک دکترای بهداشت عمومی توییتی در واکنش است. “گفتن من وحشت زده کتمان حقیقت است. من امیدوارم که من اشتباه می کنم.”

دو هفته بعد در مه 27, موارد شروع به افزایش.

یک سخنگوی از دریاچه نمک شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: این سخت است برای گفتن که اگر شهرستان را کمتر از موارد امروز اگر کل شهرستان (و نه فقط دو شهر) باقی مانده بود که در نارنجی. رفت و آمد و الگوهای آن را غیر ممکن است برای جدا کردن مختلف شهرداری و رویکرد تدریجی به سمت چپ برخی از خیابان های نارنجی در یک طرف و زرد ،

شهرستان داده ها نشان می دهد که در طول ماه ژوئن در روز به خصوص بالا بودن تعداد موارد جدید بیش از نیمی از در آمد مناطقی که رفت و زرد قبل از شهردار احساس آنها آماده بودند.

سالت لیک سیتی شهردار ارین Mendenhall گفت: کمیسیون ساخته شده است آن را بیشتر در دست و پا گیر برای رهبران محلی به تصویب قوانین خود را, اما او می دهد فرماندار اعتباری برای اجازه دادن شهر خود را به باقی می ماند در پرتقال و تصویب شهرستان شدن حکم برای پوشیدن ماسک ،

یکی از شهرستانهای هربرت اجازه داده بود برای ماندن در نارنجی شد Grand County, خانه به پارک ملی قوس. اما این تغییر در آوریل 28. زمانی که مقامات محلی خواست برای حفظ حمایت اضافی به آنها منتقل شده به رنگ زرد مانند ترک هتل اتاق خالی برای 24 ساعت رزرو — فرمانداری رد درخواست.

روستایی شهرستان وارد شده چند موارد هر چند آن را غیر ممکن است برای گفتن که چگونه بسیاری از گردشگران ممکن است گرفتار این ویروس وجود دارد قبل از بازگشت به خانه. Bradon برادفورد مدیر جنوب شرقی یوتا وزارت بهداشت را پوشش می دهد که بزرگ شهرستان گفت: شماره های محلی شروع به بالا رفتن در ماه جولای.

کمیسیون رویکرد بالا به پایین است “کارهایی” یوتا گفت: Kirk Benge که منجر عمومی وزارت بهداشت برای San Juan County, در گوشه جنوب شرقی از دولت است. “اکثر سیاستمداران ادعا می کنند که آنها مانند مقامات محلی و آنها مانند محلی تصمیم گیری. در اورژانس بلافاصله به نوار غزه که … احساس کردم یک اشتباه بود در آن زمان.”

مرموز تصمیم

بالا مقامات بهداشت و دیگر قانونگذاران باید بینش کمی به این کمیسیون اقدامات است. معدنچی گفت: Marketplace او هرگز با حضور در جلسه. و نه دونن دولت اپیدمیولوژی. هر دو بخشی از یک گروه کار فراهم می کند که ورودی در چه فعالیت های مجاز تحت هر فاز در دست نیست که در تصمیم گیری نهایی از وقتی که و چگونه محدودیت های سست.

Dailey-کشيش قانونگذار با بهداشت عمومی, آموزش گفت او ارائه می دهد برای کمک و پیشنهاد کارشناسان بهداشت هیچ جا رفت. او همکاری یک مطالعه در ماه آوریل که پیش بینی چگونه coronavirus موارد خواهد اوج در ایالت یوتا است. واقعیت پیشی گرفته مطالعه بدترین پیش بینی.

یکی از این کمیسیون مهم ترین تصمیم گیری های رخ داده در اواخر ماه مه زمانی که آنها پیشنهاد بازتعریف زرد فاز که دربسته در محیط تجمعات در 50 نفر اجازه می دهد تا داخل سالن اجتماعات 3000 و تجمعات 6000.

پیشنهاد گرفتار دونن و دیگر مقامات بهداشت خاموش نگهبان. آنها مورد بحث و بررسی آن در جلسه گروه سلامت و کارشناسان کسب و کار. برتون معاون ریچارد ساندرز که اغلب حضور در جلسات کمیسیون نیز موجود بود.

Benge سلامت افسر برای San Juan County, گفت که او “100% را در برابر” تغییر دهید. بسیاری از کسب و کار هنوز انتقال به زرد فاز و تا به حال زمان برای باز کردن Benge گفت: پس از آن خیلی زود به شل دستورالعمل های هر بیشتر. دان و خیش مشترک نگرانی های مشابه.

معدنچی گفت: او به یاد می آورد این گروه خواسته شد به کشف کردن که چگونه به پیاده سازی این تغییر با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است. او گفت: آنها به این نتیجه رسیدند که اگر سالن های مورد نیاز برای پیگیری که در آن هر کس نشسته حداقل آنها می تواند انجام دهد تماس با ردیابی اگر کسی مریض شدم.

تعداد آنها به رهبری در جهت اشتباه است. یک روز زودتر در مه 28, تریبون گزارش داد بزرگترین واحد-روز افزایش موارد جدید در سطح ایالت و همچنین به عنوان یک شیوع در یک مرکز پرستاری که آلوده بیش از نیمی از ساکنان. یک شهرستان در شمال ایالت یوتا دیدم 33 درصد افزایش در موارد.

افسران بهداشت مضطرب در مورد تصمیم گیری در ایمیل های منتشر شده به ProPublica.

“این تغییر رخ داده در یک جدول زمانی خلاف توصیه ها و توصیه های دولت اپیدمیولوژی و بهداشت و سلامت دیگر افسران” Benge نوشت و به او county health هیئت مدیره.

“من فکر نمی کنم ما نیاز به حرکت به سبز به دلیل این همه که مرحله به مرحله به زرد” برادفورد نوشت: به محلی دیگر مقامات بهداشتی.

“به طوری که در حال رفتن به شمارش تا ببینید که زمانی که آنها رسیدن به 6001 شرکت کنندگان?” افسر دیگر پاسخ داد.

هربرت پذیرفته کمیسیون تغییرات در ماه ژوئن.

اردن Mathis, افسر برای TriCounty وزارت بهداشت است که نظارت Daggett, دوشن و Uintah شهرستان گفت: این اعداد به نظر می رسید دلخواه. “چرا 3,000? چرا 6,000? که در آن می خواهم ما جلو کسانی است؟”

خوب این عضو کمیسیون گفت: او نمی یاد دقیق دلایل این اعداد اما کسانی که بحث “رخ داده در زمانی که 999 خارج از 1000 Utahns نداشت عفونت کروناویروس” او گفت:. امروز وضعیت جدی تر با چهار بار به عنوان بسیاری از موارد فعال به عنوان وجود دارد در آن زمان, او گفت:. “کسانی که مکالمات ما خواهد بود با داشتن امروز.”

برایان تخم سلامت افسر Davis County, نشسته در یک تیم پزشکی که قرار است به توصیه های این کمیسیون است. او نمی یاد این کمیسیون تا کنون درخواست خود را برای مشاوره در فاز دستورالعمل. تیم پزشکی متمرکز شده توصیه هایی برای پر خطر از ساکنان که به ویژه آسیب پذیر به COVID-19.

هچ گفت: ایده برای 6000 نفر در خارج از منزل ممکن است آمده اند از خود شهرستان است. زمانی که دولت نقل مکان کرد به زرد وجود نداشت بازگشایی طرح برای تالاب تفریحی پارک تنها پارک تفریحی در دولت است. پارک صاحبان کار کرده با تخم. آنها در حل و فصل از 6000 نفر است که 15 درصد از ظرفیت معمول آن. اجتماعی فاصله, موظف ماسک و سایر اقدامات احتیاطی مانند بهنگام بلیط آنها می تواند با خیال راحت تخم گفت.

پارک بازگشایی آخر هفته روز یادبود با فرماندار تصویب یک هفته قبل از جلسه کمیسیون در مارس 29. یک سخنگوی این پارک گفت: آن رسیده 6,000 شخص محدود و تنها چند بار پس از باز کردن. هچ گفت شده اند وجود دارد هیچ شیوع بیماری های متصل به پارک و داشتن جمعیت زیادی پراکنده در خارج از منزل بسیار متفاوت است از قراردادن 3,000 تماشاگران در داخل خانه. از آنجا که خطر ابتلا به عفونت بسیار بالاتر در داخل “من نگران هستم با 20 نفر با هم,” او گفت:.

هچ گفت: او نمی داند که در آن از 3000 شماره از آمد. مقامات بهداشت نمی تواند اشاره به هر گونه حوادث اخیر با هزاران نفر جمع شده بودند در داخل خانه. یک سخنگوی لری H. Miller گروه که مدیر عامل نشسته در این کمیسیون گفت: این شرکت در سینما نگه داشته اند سرپوشیده جمعیت در 50 و میزبانی نمی, هر, رویدادهای ورزشی در بزرگ سالن.

داخلی دستورالعمل نیاز به اختصاص صندلی (برای فعال کردن تماس ردیابی) و ماسک هرگاه اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

دان و Benge گفت: ماسک به تنهایی کافی نیست. ماسک نیاز برای استفاده در کنسرت با فاصله گرفتن و شستن دست دکتر گفت: ژرژ بنیامین, مدیر اجرایی, American Public Health Association. “(کمیسیون) با استفاده از این ماسک به عنوان بهانه ای برای شکستن تمام علوم دیگر قوانین است.”

خطر “کم خطر”

مدت کوتاهی پس از 29 ماه مه که در آن جلسه کار گروه مورد بحث و بررسی این تغییرات به زرد دستورالعمل کمیسیون برگزار شد خود نشست.

با توجه به جلسه این کمیسیون می خواستم برای تعیین اینکه چگونه و چه زمانی دولت می تواند تبدیل به سبز “طبیعی است.” یکی از مردم حاضر شد و برتون معاون ساندرز که فقط با حضور کار گروه جلسه با دونن و خیش.

ساندرز گفت: اعضای کمیسیون که تاثیر بالقوه از وقایع اخیر — از جمله روز یادبود جشن و افتتاح پارک تفریحی — روشن تبدیل خواهد در هفته آینده. او گفت: اپيدميولوژيستها در دولت در بخش بهداشت و درمان توصیه اقامت در زرد تا 30 ژوئن.

آدامز motioned به حرکت بیشتر از دولت به سبز با 5 ژوئن تا زمانی که داده ها از آن حمایت کرد. انتقال به معنای جمعیت زیادی جمع آوری می تواند بدون اختصاص صندلی. خدمات مذهبی دیگر نمی خواهد نیاز به 6 پا از فضای بین خانواده ها و مسابقات ورزشی می تواند از سر گرفت.

شش تا از اعضای کمیسیون که در حال حاضر به اتفاق آرا رای دادند برای این ایده. آنها منتظر چند روز به اعلام اخبار.

یوتا تا به حال حدودا از طریق دو فاز تغییرات در یک ماه. دونن نگران ساکنان آن را دیدم به اجازه ترک احتیاط مانند ماسک. پس از همه, زرد مرحله که برچسب “کم خطر است.”

“من نگران هستم که ما ارائه با اطلاعات نادرست در مورد خطر آنها به صورت پیمانکاری COVID-19” او نوشت: به خیش برتون و دیگران در تاریخ 1 ژوئن. “ما % مثبت است و در 7% فقط با یک پرش کوتاه به دور از 8 درصد مثبت در ابتدای این شیوع زمانی که ما فقط تست بستری بیماران است. ما نرخ رشد است که به شدت در حال افزایش است.”

روز بعد این کمیسیون گفت: دولت آماده بود برای رفتن به سبز است.

زمانی که Benge شنیده این خبر گفت: همکاران او “نگران آن است که زمان ‘مرحله به مرحله دستورالعمل های بهداشتی’ باید به تدریج تغییر در سطح دولت از بودن با تمرکز بر حفاظت از سلامت بودن بیشتر تمرکز بر حمایت از اقتصاد است.”

این کمیسیون اذعان coronavirus موارد “ممکن است همچنان افزایش یابد” به عنوان محدودیت برداشته می شوند. اما در مورد اعداد “یک فقیر شاخص سلامتی برای تمام Utahns” به عنوان 99 درصد از COVID-19 بيمار بهبود آنها گفت: در آزادی مطبوعات که ذکر شده کم بستری نرخ پایین نرخ مرگ و میر و افزایش تست و تماس با ردیابی. میگویند “هوشمند” سبز سطح که در آن هر کس باید هنوز هم پوشیدن ماسک و ماندن اجتماعی دور.

آنها اشاره نمی نژادی و نابرابری که همچنان در سراسر این بیماری همه گیر. چهارده درصد از یوتا جمعیت لاتینی, اما آنها را تا 40 ٪ از موارد. بسیاری از بیمارانی که مرگ ناشی از این ویروس است که سه بار به عنوان بالا برای آمریکایی های بومی به عنوان آن را برای ساکنان سفید. ملت ناواهو که گسترش به ایالت یوتا و آریزونا و نیومکزیکو به تازگی اعمال stay-at-home سفارشات بیش از چندین تعطیلات آخر هفته به دلیل وخیم تر شدن اوضاع در مناطق اطراف آن. بسیاری از جاده های منتهی به یوتا پارک های ملی از طریق رزرو گفت: پیت ماسه سخنگوی یوتا نوجو سیستم های بهداشتی. به طوری که ساکنان و بازدید کنندگان حاضر به اقدامات احتیاطی آن را به طور مستقیم تاثیر می گذارد نوجو شهروندان است.

بیش از حد بسیاری از ایالت ها اجازه خود را در مورد رشد تنها بر اساس مراقبت های بهداشتی با ظرفیت گفت: بنیامین آمریکایی بهداشت عمومی مدیر انجمن. “چرا باز اقتصاد و اجازه می دهد تا نیازی مرگ و بیماری و ناتوانی … [زمانی که] این یکسونگری استراتژی فرسایش اقتصاد در دراز مدت ؟” او گفت:. “افراد بیمار نمی تواند کار کند. افرادی که می ترسند به بیرون بروید و فروشگاه [یا] خوردن نمی خواهید به بیرون بروید.”

کارشناسان می گویند بیشتر وجود دارد در این بازی از حصول اطمینان از تخت بیمارستان; کارگران صورت شخصی تجهیزات حفاظتی کمبود و فرسودگی شغلی. وجود دارد هیچ راه یقین برای جلوگیری از COVID-19 مرگ و میر و بسیاری از بازماندگان باقی مانده با قلب آسیب و زخم ریه مشکلات عصبی و دیگر اثرات طولانی مدت پزشکان در حال شروع به درک.

یک روز پس از این کمیسیون اعلام در ژوئن 2, دان به خبرنگاران گفت که هیچ جامعه در ایالت یوتا آماده بود برای سبز.

هربرت منتظر ماند تا ژوئن 12 قبل از حرکت به یک شهرستان به سبز است. یک هفته بعد او تایید درخواست از نه سایر استان ها برای انجام همان.

همانطور که هربرت نهایی تغییر جزئی به رنگ سبز دونن ارسال فوری یادداشتی به دولت های محلی و مقامات بهداشتی که تریبون منتشر شده چند روز بعد در 22 ژوئن.

“اگر ما در رسیدن به یک نورد 7 روز به طور متوسط 200 [موارد] در روز در ماه جولای 1, ما نیاز به حرکت کل دولت به نارنجی” دان نوشت. “این خواهد ارسال پیام به Utahns که این بیماری همچنان به عنوان یک مشکل جدی است.”

“این ممکن است آخرین شانس ما برای دوره اصلاح” او هشدار داد. “تماس با ردیابی و آزمایش به تنهایی نمی خواهد کنترل این بیماری.”

دونن توصیه می شود یک ایالت مورد نیاز برای ماسک صورت. در صورتی که ممکن نیست او نوشت: “ما باید به طور شفاف با مردم در مورد اینکه چرا تصمیم گیری شده کاهش محدودیت های اقتصادی نه سلامت.”

هربرت گفت: او قدردانی دونن و تحلیل, اما نمی خواهد نزدیک کردن اقتصاد است. هفت روز به طور متوسط در ایستاده بود 485 مورد در هر روز است.

فراتر از ظرفیت

در اواسط ماه جولای هفت روز به طور متوسط رسیده بود 650 مورد در هر روز است.

تعداد فزاینده ای از سلامت و منافع کسب و کار می خواهید یک ایالت ماسک قیمومیت. که شامل نمک دریاچه اتاق بازرگانی و لری H. Miller گروه که رهبران نشستن در کمیسیون. آدامز آمده است در برابر این ایده.

هربرت دارای ماسک مورد نیاز در ساختمان های دولتی و در K-12 مدرسه شروع این سقوط اما متوقف کوتاه از یک پتو حکومت با استناد به آزادی های فردی و محلی کنترل. این موضوع تبدیل شده است به طوری سیاسی در ایالت یوتا است که یک شهرستان کمیسر در مقایسه با این ایده از یک ماسک دستور به نازیسم. در پروو ساکنان شلوغ به یک شهرستان جلسه کمیسیون به اعتراض مدرسه ماسک مورد نیاز است.

دارین Mellott املاک و مستغلات اجرایی که در خدمت جداگانه اقتصادی نیروی کار در همه گیر توصیف خود را به عنوان یک تأسیس حزب جمهوری خواه. اما او شخصا احساس ماسک ها یک راه آسان به ساقه جزر و مد. “من فکر می کنم نسل های آینده اگر ما هیچ چیز در حال رفتن به نگاه و می گویند چرا شما موضوع بسیاری از مردم … به این تهدید به دلیل برخی تصور تهدید به ما آزادی?'”

Mellott گفت هربرت سختی عمل تعادل — “من فکر می کنم ما می تواند در یک وضعیت بسیار بدتر اگر نیست آن را برای او” — اما که فرماندار و دیگر رهبران دولت نیاز به بیشتر متخصصان بهداشت یک صندلی در پشت میز. “این یک جنگ در برابر ویروس و متخصصان پزشکی در حال ژنرال” او گفت:. “پس از گوش دادن به ژنرال.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر هربرت اذعان کرد که برچسب مراحل مختلف بر اساس خطر ممکن است با توجه به یک از امنیت کاذب. او به چالش کشیده ساکنان به طور داوطلبانه پوشیدن ماسک و تنظیم یک هدف برای حفظ دمای جدید موارد زیر 500 در روز 1 اوت. هربرت ذکر 800 یک روز را به عنوان حداکثر مطلق دولت می تواند اداره کند.

دان گفت: Marketplace او پیشنهاد 200 مورد در روز به دلیل آن اجازه می دهد تا دولت به انجام تماس ردیابی در عرض 24 ساعت. به دلیل تاخیر زمان بین عفونت و بستری شدن در بیمارستان هر پیشگیرانه اقدامات انجام شده امروز نمی خواهد که یک اثر برای دو تا چهار هفته پس هیچ وقت برای از دست دادن. “شما نمی توانید صبر کنید تا زمانی که شما در حال حاضر در زیر آب,” او گفت:.

دولت استخدام بیشتر تماس با ردیاب اما هم اکنون می توانید مسئولیت رسیدگی به تنها 300 مورد در روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>