صحت سیاسی است و از بین بردن امریکا! (نه فقط چگونه شما فکر می کنم.)

Illustration

تصویر: Rob Dobi برای رهگیری

امریکا امروز چهره وحشتناک خطر: صحت سیاسی. آن است که یک تهدید وجودی نه فقط برای ایالات متحده بلکه تمام تمدن بشری است.

این بدیهی است که منظورم از جناح راست سیاسی صحت.

شاید شما شگفت زده به شنیدن این. در رسانه های ایالات متحده وجود دارد هیچ کمبود مراثی در مورد صحت سیاسی و چگونه از آن, لرز, بحث — اما آنها تقریبا همیشه مورد تهدید جناح چپ PC.

در واقعیت صحت سیاسی و یا انصراف از فرهنگ و یا هر آنچه آن را به نام نیست, یک پدیده از سمت چپ و راست و یا مرکز. این پدیده از طبیعت انسان است. همه بشریت بی نهایت قبایل مستعد ابتلا به groupthink و مجازات مرتدان. به همین دلیل اصل رایگان فکر اتحاد برای دفاع شود: آن است که متاسفانه عجیب و غریب و غیر طبیعی مناسب برای انسان است.

وجود دارد مطلقا نمونه هایی از زشت صحت سیاسی از آمریکا “چپ” هر چه این بدان معناست که در یک کشور است که با تاریخی استانداردهای ندارد چپ. اما قریب به اتفاق اکثریت قریب به اتفاق صحت سیاسی در امریکا محافظه کار است. محافظه کار کامپیوتر بسیار قدرتمند در ایالات متحده آمریکا است که بسیاری از آن اتخاذ شده توسط هر دو احزاب سیاسی و همه رسانه های شرکت های بزرگ. در واقع جناح راست سیاسی صحت است غالب آن است که به لحاظ سیاسی نادرست برای اشاره به آن به عنوان صحت سیاسی. در عوض ما به آن چیزهایی مانند “میهن پرستی” و یا به سادگی نمی متوجه وجود آن است.

یک معاینه کامل از امریکا محافظه کار PC فرهنگ خواهد بقیه عمر خود را به عنوان خوانده شده. بنابراین اجازه دهید را محدود به این چهار حوزه که در آن حق PC باعث برخی از آسیب بیشتر: دین, سیاست خارجی حزب جمهوری خواه و پلیس.

دین

احتمالا جای تعجب نیست شما که دقیقا صفر جمهور ایالات متحده آمریکا شده اند باز ملحدان. اما پس از کنگره اول برگزار شده در سال 1789 آن را تنها یک آشکارا ملحد عضو: Pete استارک از کالیفرنیا. استارک بازنشسته در سال 2013, بنابراین در حال حاضر وجود دارد هیچ.

با توجه به یک 2019 بررسی مرکز تحقیقات پیو از 23 درصد از آمریکایی ها شناسایی به عنوان بیخدا اگنوستیک یا “هیچ چیز به طور خاص است.” این به این معنی پیو می گوید که “تا کنون بزرگترین تفاوت بین آمریکا و کنگره در سهم است که کارش را با یک گروه مذهبی.”

پس به احتمال زیاد وجود دارد بسیاری از اعضای کنگره در حال حاضر که “در گنجه” وقتی که می آید به اعتقاد به خدا. تنها توضیح ؟ همه آنها بیش از حد cowed توسط PC به بیرون می آیند.

این تعجب آور نیست از آنجا که ایالات متحده هنوز هم نشان می دهد غیر رسمی و رسمی تبعیض علیه بیخدایان. یک نظرسنجی اخیر متوجه شد که 96 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها می خواهم رای به یک نامزد برای رئیس جمهور; 95 درصد برای یک کاتولیک; و 66 درصد برای یک مسلمان. تنها 60 درصد گفت: آنها می خواهم رای برای یک بیخدا. در حالی که آن را غیرقابل اجرا, قانون اساسی از هشت ایالت در واقع منع ملحدان از برگزاری ، این شامل مریلند یکی از لیبرال ترین ایالت که در قانون اساسی نیز اعلام کرد که “این وظیفه هر انسان به پرستش خدا.” (مریلند زنان به ظاهر رایگان به ور رفتن معمولا نادیده گرفتن خداوند متعال است.)

Pro-دین PC تمرین در هر دو طرف راهرو. در یکی از هک کمیته ملی حزب دموکرات ایمیل منتشر شده توسط ویکی لیکس در سال 2016 DNC رئیس امور مالی پیشنهاد وادار برنی سندرز برای رفتن به رکورد مورد اینکه آیا او معتقد است به خدا. “او تا به حال skated گفت که او یک یهودی میراث” CFO استدلال کرد. “من باپتیست جنوبی peeps خواهد قرعه کشی یک تفاوت بزرگ بین یک یهودی و یک بیخدا.”

حتی اگر روزی چند ملی سیاستمداران پیچ به اندازه کافی شجاعت به اعتراف است که آنها ملحدان آن را غیر ممکن است به تصور هر گونه اعلام کرد که آنها به طور فعال anti-یکتاپرستی. هیچ یک از اعضای خانه در حال رفتن به در فردا صبح نشان می دهد و می گویند, “من فکر می کنم همه دین خطرناک است, این یک ناخالص فرم از شستشوی مغزی کودکان و هر رهبر مذهبی یک هنرمند باهم از جمله پاپ.”

هیچ کس در این هواپیما وجود می گویند که آیا یا نه الحاد درست است. آنچه که ما می توانید مطمئن شوید که از جناح راست PC به شدت محدود رایگان بیان سیاسی در این منطقه و ساخته شده است که ما کمتر شک و تردید و بیشتر در معرض ابتلا به استبداد.

سیاست خارجی

امریکا ironclad صحت سیاسی در دین به جنبه دیگری از کامپیوتر ما: وحشی محافظه کار محدودیت در بحث سیاست خارجی. پس از 9/11 بسیاری از قدرتمند آمریکایی ها نشان داده اند باز بودن شاید حتی اشتیاق برای جنگ بین مسیحیت و اسلام است. قبل از حمله به عراق پس از جورج دبلیو بوش رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور فرانسه ژاک شیراک که او را دیدم “یأجوج و مأجوج در محل کار” در خاورمیانه است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور سابق استیو Bannon صحبت کرده در مورد “تاریخ طولانی یهودی-مسیحی غرب مبارزه با اسلام است.” وقتی Christian Broadcasting Network پرسید: وزیر امور خارجه مایک Pompeo, آیا خدا فرستاده مغلوب ساختن پیشی جستن “درست مثل ملکه استر به کمک به نجات مردم یهودی از ایران تهدید” Pompeo پاسخ داد: “من قطعا بر این باورند که ممکن است.” حق را حسرت به ترکیب دین و خشونت فوق العاده خطرناک و در عین حال یک جزء اصلی از ما روزانه سیاسی در رژیم غذایی. چند سیاستمداران یا قدرتمند آمار و ارقام توجه بسیار کمتر از این حمله.

اما ما محافظه کار کامپیوتر در سیاست خارجی می رود بسیار بیشتر است. هر کس در سیاست خارجی ایجاد آگاه است که 9/11 و تقریبا همه جمهوری اسلامی مستقیم مقاومت از اقدامات ایالات متحده آمریکا در خارج از کشور. به عنوان یک وزارت دفاع گزارش داد که “مسلمانان” نه نفرت ما آزادی “” — يعني آنچه بوش ادعا کرد در مقابل کنگره در 20 سپتامبر 2001 — “اما آنها نفرت از سیاست های ما.” مشکل از استقرار دیدگاه این است که آنها مانند کسانی که سیاست و نمی خواهید به آنها را تغییر دهید فقط به خاطر اینکه آنها آمریکایی کشته شدند. بالای اعضای نظامی ظاهرا می گویند در خصوصی که ما مرگ و میر “قیمت های کوچک به پرداخت هزینه برای یک ابرقدرت.”

در عین حال شاید تنها در سطح ملی سیاستمدار که صحبت به وضوح و آشکارا در مورد این است که سابق تشکر. ران پل از تگزاس. در سال 2004 یک مقام ارشد دولت بوش رسمی مایل به می گویند که بدون اقدامات ایالات متحده آمریکا در خاورمیانه “بن لادن هنوز هم ممکن است redecorating مساجد و خسته کننده دوستان با داستان خود مجاهدین روز در خیبر” — اما بدون نام خود او متصل شده است. 9/11 کمیسیون گزارش می کند زبانى اشاره به واقعیت اما به عنوان یک عضو بعدها نوشت: “کمیسیون بر این باور بودند که سیاست خارجی آمریکا بود و بیش از حد بحث برانگیز به بحث گذاشته شود به جز در توصیه های نوشته شده در زمان آینده. در اینجا ما به خطر بیافتد ما تعهد مندرج داستان کامل است.”

به عنوان محافظه کار کامپیوتر در مورد خدا دموکرات نیز اطاعت محافظه کار صحت سیاسی در مورد سیاست خارجی. برای مثال در آن زمان رئیس جمهور باراک اوباما معروف 2009 سخنرانی در قاهره او بیش از حد کامپیوتر به حقیقت را بگویید. او mumbled که “تنش شده است تغذیه توسط استعمار که محروم از حقوق و فرصت هایی را برای بسیاری از مسلمانان” هر آنچه که بدان معنی است که دقیقا. در سال 2010 زمانی که اوباما پس از آن-جان برنان مشاور ضد تروریسم بود پرسید: چرا القاعده شد تا مصمم به حمله به ایالات متحده او پاسخ داد: “من فکر می کنم این یک آه طولانی موضوع است.” او نداد.

کامپیوتر خط در سیاست خارجی فراتر از تروریسم است. اسرائیل یکی از قوی ترین نمونه است. هر سیاستمدار آمریکایی که مراقبت بدانید و آگاه است که اسرائیل را ده و یا پس از جنگ آن را به وضوح متجاوز در همه اما دو سال 1948 جنگ استقلال و 1973 یوم کیپور جنگ — و حتی کسانی که در حال بحی. آنها هم می دانند که اسرائیل را رد کرده است متعدد ارائه می دهد برای ایجاد یک فقط با راه حل دو کشور با فلسطینی ها. در خصوصی مقامات ایالات متحده می گویند که اسرائیل ساخته “آپارتاید” در کرانه باختری است. در حالی که جزئی glasnost در مورد این موضوع در حال حاضر در حال پیشرفت است, این واقعیت روشن باقی می ماند غیر قابل بیان توسط سیاستمداران ایالات متحده آمریکا.

و آنچه در مورد رسانه ای که سر چشمه از freethinking رادیکالیسم? حتی غنی معروف تلویزیون میزبان که انحراف از حق را در PC خط باید موضوع groveling عذر خواهی و یا لغو به معنای واقعی کلمه. گاهی اوقات آنها موضوع groveling عذر خواهی و دریافت لغو شد. پس از بوش به نام 9/11 هواپیماربایان “بزدل” بیل ماهر در زمان صدور در قدیمی خود را ABC نشان می دهد: “به لحاظ سیاسی نادرست است.” “ما شده اند ترسو,” ماهر گفت: “lobbing موشک های کروز از 2000 مایل دور.” ماهر بلافاصله گفت: او بود اما خیلی دیر شده بود: نشان می دهد خود را از دست داده و تبلیغ کنندگان بزرگ و گرفته شده از هوا سال آینده. به عبارت دیگر لحظه ای “به لحاظ سیاسی نادرست” بود و واقعا از لحاظ سیاسی نادرست ماهر بود yanked کردن مرحله.

بعد در فوریه سال 2003 قبل از حمله به عراق فیل Donohue را MSNBC نشان کردم تبر. آن را تا به حال بالاترین رتبه بندی در شبکه اما به عنوان مدیران مضطرب در داخلی, ضبط خبرنگاری, آن می تواند تبدیل به “یک خانه برای لیبرال ضد جنگ در دستور کار در همان زمان که رقبای ما در حال تکان دادن پرچم در هر فرصت.” به عبارت دیگر از آنجا که تمام بقیه از تلویزیون آمریکا بود فوق العاده-PC و آنها تا به حال به بیش از حد. همان کانال به زودی امضا جسی ونتورا به یک قرارداد سه ساله جدید نشان می دهد اما پس از آن متوجه شدیم که او ضد جنگ و پس از پرداخت می شود او را به انجام هیچ چیز نیست.

دیگر تلویزیون چهره های ساخته شده مطمئن شوید که به رنج می برند مشابه سرنوشت. “من به یاد داشته باشید” کیتی کوریک بعد گفت: “این اجتناب ناپذیر مارس نسبت به جنگ و نوع احساس مانند” آیا کسی قرار دادن ترمز در این مورد ؟ و آیا این واقعا درست بودن چالش حق مردم است ؟ … هر کسی که سوال دولت در نظر گرفته شد unpatriotic و این یک موقعیت بسیار دشوار بود.” در آن زمان هنگامی که آن را در واقع اهمیت Couric chirped در “نمایش امروز” که “نیروی دریایی مهر و موم سنگ!”

پس از آن وجود دارد Chris Hayes, دیگر میزبان MSNBC. در پخش درست قبل از روز یادبود 2012, هیز بیان دقیقا همان نوع از احساسات شما می خواهم انتظار برای شنیدن در یک مناظره صادق در جنگ: “آن است که من فکر می کنم بسیار دشوار است برای بحث در مورد جنگ مرده و افتاده و بدون استناد به شجاعت. … من احساس ناراحت کننده در مورد کلمه “قهرمان” به دلیل آن به نظر من که این خیلی فصاحت تقریبی برای توجیه برای جنگ بیشتر. و بدیهی است که من نمی خواهم به بی حرمت و یا بی احترامی حافظه از هر کسی که افتاده. … اما به نظر من که ما marshal این کلمه در راه است که مشکل ساز است.” این freakout از حق آنقدر شدید است که هیز بلافاصله گفت که او “عمیقا متاسف” چرا که “این بسیار آسان است برای من که یک مجری برای اظهار نظر کردن در مورد افرادی که مبارزه ما جنگ داشتن هرگز dodged یک گلوله و یا محافظت از یک پست یا یک مایل راه می رفت در چکمه های خود را.”

حتی نظرات در حوادث از یک عمر پیش باید به لحاظ سیاسی درست است. پس از جان استوارت گفت: “نمایش روزانه” معتقد است که هری ترومن بود یک “جنایتکار جنگی” برای استفاده از سلاح های اتمی در ژاپن و او تحت حمله فوری و به سرعت آمد خزنده برای بخشش. “من راه رفتن را که به خاطر آن بود که در برآورد من یک چیز احمقانه می گویند” استوارت التماس کرد در تن قابل تشخیص از هر یک از تاریخ مبارزه جلسات. “شما هرگز فراموش که در آن شما در حال گفتن چیزی و آن را به عنوان آینده شما مانند ‘چه فاک؟’ و آن را فقط نشسته وجود دارد برای چند روز فقط نشستن رفتن, ‘هیچ [ترومن] نیست و شما واقعا باید بگویم که با صدای بلند بر روی نشان می دهد.'”

با هیچ انتقادات در مورد جزئیات حکم یک بحث گسترده در مورد ایالات متحده آمریکا سیاست خارجی سال نوری دور است. وجود خواهد داشت نه هر گونه سیاستمداران و یا تلویزیون میزبان در هر زمان به زودی که شما به طور مداوم تاکید مارتین لوتر کینگ جونیور موقعیت است که آمریکا “بزرگترین اذوقه رسان از خشونت در جهان امروز است.”

هیچ کس نمی داند چه سیاست خارجی آمریکایی ها را انتخاب کنید پس از باز کردن بحث است. اما آن را آشکار و درست است که در حال حاضر به شکل اکثریت جناح راست از کامپیوتر باعث شده است که زن آسیب به ایالات متحده و جهان است.

Illustration

تصویر: Rob Dobi برای رهگیری

حزب جمهوری خواه

امروز ایران اغلب اجرا داخلی ایدئولوژیک خلوص بیشتر به شدت از حزب کمونیست چین. این مسائل به این دلیل که ایالات متحده در نظام سیاسی است به طوری اسکلروتيکی آن نیاز به برخی از خرید از حزب مخالف برای تقریبا هر چیزی را تغییر دهید. بنابراین تا زمانی که جمهوری خواهان ماندن در قدم اهسته با یکدیگر هیچ چیز اتفاق خواهد افتاد.

ایران با PC شده است به خصوص فاجعه با بحران آب و هوا. خواه رئیس جمهور ایالات متحده به طور مداوم خواستار آن را “جعل.” برای یک دهه مذاکرات سیاستمداران و حزب apparat تقریبا همه حاضر به اذعان آن حتی وجود دارد. نیوت گینگریچ گفت: در سال 2008 که “کشور ما باید اقدام به نشانی تغییر آب و هوا” — اما زمانی که عربستان PC تغییر پس از او. زمانی که گینگریچ زد برای رئیس جمهور در سال 2012, Rush Limbaugh وحشت شنوندگان با گفتن آنها از یک شایعه در فصل آینده گینگریچ کتاب که خطاب گرمایش جهانی صادقانه میگویم. گینگریچ اطاعت از آن را کاهش دهد. سپس او شروع به ارسال تصاویر در Instagram با نوشتن شرح تصاویر و مانند “شواهد بیشتری از گرم شدن کره زمین پوتوماک سرد بیش از شب گذشته است.”

همه چیز به آرامی تغییر در حال حاضر به عنوان جوان خواهان شروع به درک ترسناک آینده آنها خیره در چهره. در حال حاضر این حزب تقسیم بین یک جناح که می خواهد برای ادامه انکار واقعیت و یکی که می خواهد برای جلوگیری از انکار واقعیت در حالی که انجام این کار هیچ چیز موثر در مورد آن.

ایران با سیاسی صحت در آب و هوا تغییر جریان از گسترده تر رد روشنگری روش فهمیدن واقعیت است. Limbaugh, آنها مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی اهدا مدال آزادی ریاست جمهوری است معروف اعلام کرد که علم عبارت است از “گوشه فریب” مورد استفاده توسط لیبرال ها برای ایجاد “جهان نهفته است.” بدون برجسته جمهوری خواه سیاستمدار تا کنون انکار Limbaugh را مشاهده کنید.

فراتر از این است که بیشتر سفت و سخت ایران با سیاسی صحت تقریبا در همه مسائل. یک سیاستمدار جمهوری خواه باید علنا اظهار عقیده در آمریکا استثنایی. برش مالیات باعث می شود درآمد دولت به افزایش است. هر گونه افزایش در مالیات بر ثروتمندان و شرکت های بزرگ خواهد شد باعث ویرانی اقتصادی. تکامل دروغ است. سقط جنین تایتانیک بد اخلاقی. مغلوب ساختن پیشی جستن یک سوپر duper جمهور. آنها باید یک ایده عالی برای پایین آوردن هزینه بالا و کیفیت مراقبت های بهداشتی برای هر شهروند اما نمی خواهم به ذکر است در حال حاضر و خراب کردن راز.

اما حقایق را در مورد محافظه کاران’ احساسات. ما جمهوری خواه به رهبری coronavirus قتل عام یک پیش نمایش از آنچه در آینده با بحران آب و هوا.

پلیس

با میلیون ها نفر از مردم تبدیل در تظاهرات علیه خشونت پلیس وجود دارد برخی از سوالات آشکار ما باید درخواست خود: چرا پلیس اقدام به این راه ؟ چرا به اصطلاح بد سیب هرگز برداشته است ؟ هیچ سیاستمداران و یا تلویزیون میزبان در حال ارائه پاسخ ساده: صحت سیاسی.

افسران پلیس تقریبا هرگز گزارش افسر دیگر mistreating یک غیر نظامی. این قابل درک است پس بهترین مورد برای این “snitches” است که معمولا با داشتن مشاغل خود را نابود شده است. برخی مانند NYPD را Adrian Schoolcraft, کرایه حتی بدتر است. در سال 2009 پس از Schoolcraft یافت که ناظران خود را دستکاری شد آمار جرم و جنایت خود را همکار پلیس شکست را به آپارتمان خود ربوده شده و متعهد او را به یک بیمارستان روانی. هر آنچه شما می خواهید برای گفتن در مورد کارت دانشجویی شورای, آنها در حال انجام است.

اداره پلیس PC فعال شده است توسط یکی دیگر از لایه های محافظه کار سیاسی صحت در بالای آن است. تا همین اواخر این ایده است که پلیس به طور معمول درگیر در خشونت غیر قابل توجیه و سپس در مورد آن دروغ بود و به طور کلی unutterable برای یک سیاستمدار آمریکایی. پس از آن وجود دارد و حتی در سطح بالاتر از لایه ای از کامپیوتر در بالا از آن در فرهنگ ایالات متحده: واقعیت نشان می دهد که به طور مستمر جلال پلیس درگیر شدن در بربریت و در نمایشنامه ای را نشان می دهد وجود دارد بیشتر کلیشه از قهرمان پلیس.

برای 100 سال در کمیسیون های مختلف متهم با پلیس اصلاحات آمده اند و رفته اند. اغلب هر گونه سود جزئی هستند و در معرض ابتلا به پسرفت. تنها راه برای تغییر واقعیت این است که به صورت واقعی نه در یک زندگی راحت و فانتزی ساخته شده توسط جناح راست PC.

و خیلی بیشتر

همه که فقط چند امواج در امریکا هرگز پایان دادن به سیل جناح راست سیاسی صحت. می تواند جراح عمومی نشان می دهد که مواد مخدر قانونی باید مورد مطالعه و شاید کودکان باید آموزش داده شود مورد ، نوچ. شما می توانید کار را برای بخش کشاورزی و ارائه صادقانه سخنرانی در مورد زندگی خود را بدون حق بد نمایش دادن آن و گرفتن شما از کار اخراج شدند ؟ هیچ. می CBS پخش یک شبکه تلویزیونی در مورد رونالد ریگان که به آرامی fictionalizes عجیب و غریب پاسخ دولت او به بیماری ایدز است ؟ متاسفم که باید نقل مکان کرد و به یک مقدار کوچکتر مخاطبان در Showtime. می تواند به شما حقیقت را بگویید به عنوان شما آن را ببینید ؟ هیچ. هیچ. هیچ. هیچ. هیچ. هیچ. هیچ. هیچ.

اما حتی بی پایان نمونه های بتن از محافظه کار PC نیست پایان از مشکل است. جناح راست سیاسی صحت بنابراین hobbles سیاسی ما تخیل است که ما حتی نمی رویای داشتن بحث ترین مسائل مهمی از زندگی ما است. تصور کنید که سیاستمداران یا نیویورک تایمز op-ed روزنامه و یا شرکت های بزرگ تلویزیون میزبان پرسیدن سوالات ساده مانند:

  • اگر ما به دنبال قانون خواهد قوی ترین مردم در امریکا از جمله بیل کلینتون و جورج دبلیو بوش, باراک اوباما و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اکثر وال استریت اجرائی در زندان است ؟
  • تبلیغات تمام دروغ هایی که تاب ما بشریت ؟ اگر چنین است ما باید خلاص شدن از آن ؟
  • آیا راهی برای التیام زخم ها از 500 سال استعمار اروپایی?
  • می تواند ما باد کردن امپراتوری آمریکا بدون از بین بردن تمام جهان در این روند ؟
  • حتی اگر ما کاهش اثرات بحران آب و هوا خواهد سرمایهداری هنوز هم در از بین بردن ذخیره گاه زیست کره در آن همه تمدن بشری بستگی دارد?

وجود ندارد, هر, آسان, پاسخ اینجا, اما اجازه دهید حداقل صادقانه در مورد مشکل. اگر ما قصد داریم به بحث در مورد صحت سیاسی بیایید با حقیقت در مورد نوع کامپیوتر که مهم ترین: سیاسی صحت است که به معنای واقعی کلمه ما را می کشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de