مبارزات سیاسی ارائه خدمات به مشتریان در میان همه گیر

نانسی مک در حال اجرا است برای کنگره, اما اگر شما بررسی می شود به کمپین کمک رسانی به تازگی شما به سختی قادر خواهید بود برای گفتن. اجتماعی خوردها پر از coronavirus به روز رسانی و ایمیل خود را به لیست استفاده می شود عمدتا برای جمع آوری کمک های مالی در گذشته تبدیل به یک قلبی فروم برای رله مشاوره از صاحبان کسب و کار و متخصصان پزشکی او شخصا مصاحبه. “من صادقانه این یک هفته دشوار اجتماعی فاصله” از دولت جمهوری نماینده در کارولینای جنوبی آغاز شد و در مارس 26, ایمیل قبل از امیدوار به ادامه “شخم از طریق” سوالات ارسال شده به خود را توسط ایمیل, متن, Facebook و توییتر.

وجود دارد هیچ کمک مالی می پرسد: هیچ داوطلب درخواست. و مک است که به دور از تنهایی در تغییر توسعه استراتژی. به عنوان همه گیر ضبط کرده است آمریکایی ها توجه نامزدها برای دفتر در حال تبدیل به خدمات به مشتریان تکنیک ها و فن آوری های بیشتر honed در دنیای شرکت های بزرگ.

در فلوریدا, دولت, مجلس سنا نامزد Shevrin جونز تبدیل به یک مجازی PSA او Facebook آب گرفتگی با پست در مورد خط اعداد و مواد غذایی بانک درایوهای تله-سالن شهر و پرداخت مالیات پسوند. بن Sasse تاریخ سناتور ایالات متحده از نبراسکا شده است پاسخ دهنده به سوالات مطرح شده در فلش-کارت فرمت: “هی بن. که در آن [هک,] آیا همه کاغذ توالت رفتن؟!” یکی می پرسد که Sasses می دهد هر دو یک متفکر پاسخ کوتاه یک: “همه poops.” این جو بایدن مبارزات انتخاباتی برای رئیس جمهور تا به حال کارکنان انجام “چک در” تماس درخواست رای دهندگان چگونه آنها انجام می دهند با کروناویروس و اجتماعی فاصله و اتصال آنها را به محلی اجتماعی-گروه خدمات زمانی که لازم است.

Screen Shot 2020-05-06 at 5.06.40 PM

اجتماعی فاصله قرار داده درب-ضربه زدن و تجمعات انتخاباتی در خود نگه دارد. اما شباهت بین مبارزات در شرکت های بزرگ سیاسی و عوالم معنی است که وجود دارد راه های هوشمند خدمات به مشتریان می باشد شرکت تصمیم گرفتند برای این لحظه. در واقع آدم Meldrum یک توافق دیجیتال استراتژیست توصیه می کند که هر دو مک و Sasse استدلال می کند که یک تغییر شده است لازم است … و تنها بدتر شده است در حال حاضر که مبارزات نیروهای زمینی گیر کرده در خانه.

اگر شما خاوری ارسال متون و شما نادیده گرفتن پاسخ شما در حال انجام آن اشتباه است.

فیل گوردون مدیر چت باکس.

در یک نمونه کمپین “شما باید انبوهی از تلفن بانک داوطلبان دعوت مردم به هیچ جواب و داوطلبان slogging درب به درب” Meldrum می گوید. “چقدر کارآمد تر می تواند هماهنگ با مجموعه ای از مجازی داوطلبان رسیدن به مردم از طریق Facebook و تویتر و واتساپ بود؟” این است که نوع منطق است که نامزدها مانند ایالتی مینه سوتا سناتور مارک قرآن با استفاده از رابطهای کمک رسانی و خدمات ابزار مانند چت باکس و Buzz360.

Screen Shot 2020-05-06 at 5.11.58 PM

کلید Meldrum می گوید و تاکید بر اجتماعی خدمات به مشتریان است. شرکت هایی مانند استارباکس نایک و Netflix ساخته شده است شهرت خود را با استفاده از سیستم عامل های اجتماعی نه تنها فشار محصولات خود را اما به ملاحظه و بی درنگ — تعامل با مشتریان که سوالات شکایت و یا ایده. در سیاست نیز به معنای درخواست و پاسخ دادن به پرسش از رای دهندگان به طور مستقیم — که آیا آنها فرستاده شده در زمان واقعی از طریق Facebook و یا Instagram زنده به مک و یا وارد شده و سپس جواب داد: بعد از آن در یک متفکر راه است که Sasse استراتژی. “این واقعا مهم است که به طور ساده در ارتباطات خود را در حال حاضر” Meldrum می گوید و اضافه کرد “این یک مخاطره آمیز زمان را به خطرات.”

اما وجود دارد هیچ چیز ساده در مورد این زمان. از انتخابات ریاست جمهوری به پایین-رای گیری, مسابقات, نامزد شده اند مجبور به دوباره استقرار منابع خود را. تغییر به نظیر به نظیر ارسال پیامک آغاز شد که در سال 2018 است شتاب در حال حاضر که کارکنان که قبلا فرار حوادث و زدم در درب در خانه گیر کرده. آن را سخت به تصور آنها conscripting نمایندگان خدمات مشتری برای رسیدگی به افزایش در پرسش از رای دهندگان در حال حاضر که انتخابات تاریخ در حال تغییر و سنتی در شخص اتفاقاتی هستند که لغو شد. اما آن را نه فقط در مراکز تماس و P2P پیام کوتاه شرکت های مانند RumbleUp یا فشار هستند که با بهره گیری. برخی از مبارزات به دنبال به طور خودکار به مشتریان خود خدمات پاسخ بیش از متن و سایت های رسانه های اجتماعی — و در حال پرداخت قبلا شرکت متمرکز بر برنامه های به انجام این کار.

“ما ساخته شده برای مشتریان سازمانی [اما] از آنجا که این فاجعه است آمار ما در حال گرفتن تن و تن از تماس های تلفنی می گوید:” فیل گوردون مدیر عامل شرکت خودکار پیام پلت فرم چت باکس. “ناگهان مبارزات و سازمان های غیر انتفاعی نمی تواند انجام دهد, حوادث, جمع آوری اعانه, canvassing, و به طوری که آنها با تکیه بر سایر اشکال از فن آوری است.”

هر دو کسب و کار و مبارزات سیاسی نیاز به چند کانال ارتباطی که چت باکس در دیدار با ارائه خدمات پیام کوتاه تقویت شده توسط Facebook messenger و همچنین به عنوان گزینه های چت زنده. و زمینه تکنولوژی است “به راحتی قابل حمل” می گوید: Farz Sokhansanj شرکت متخصص در نظارت بر سازمان های غیر انتفاعی و نهادهای سیاسی که در پیوست در اواخر ماه مارس در وسط شیوع. او حدود هفت سال کار در NationBuilder لس آنجلس مبتنی بر فناوری راه اندازی است که به ساخت نرم افزار برای مبارزات سیاسی.

“از آینده سیاسی tech فضا بودم قبل از من از دیدن مردم چگونه … [بودند] نه درگیر شدن با ایمیل و آن را سخت تر و سخت تر از هر روز” Sokhansanj می گوید: با توجه به راه Gmail و دیگران تقسیم ورودی ایمیل به “تبلیغات” تب معنی آنها به ندرت به عنوان خوانده شده.

طور کلی 90 درصد از پیام های متنی به عنوان خوانده شده در عرض سه دقیقه از تحویل دادن خودکار پیام کوتاه در سیستم عامل های مانند چت باکس استفاده بیش از سایر اشکال توسعه مانند ایمیل و یا مستقیم mailers. و بر خلاف P2P پیام کوتاه برنامه های چت باکس می توانید ایجاد یک give-and-go است که شبیه سازی یک انسان مشتری سرویس مکالمه. “اگر شما خاوری ارسال متون و شما نادیده گرفتن پاسخ شما در حال انجام آن اشتباه” گوردون می گوید.

درست مثل با خدمات به مشتریان فرمت های که کمی بیش از حد دارای گونه های برامده, بزرگترین مانع را می توان تنظیم تن است. “بزرگترین سوال ما شده ایم گرفتن از مشتریان است: ‘ما نمی خواهیم به صدا تن ناشنوا چه کنیم؟'” می گوید: Nathaniel Kronisch مدیر عامل شرکت پرداخت می شود قرار دادن رسانه شرکت خرید ساعت دیجیتال در واشنگتن دی سی “که سخت ترین tightrope به راه رفتن.” و نامزدها ممکن است وسوسه به استفاده از سیستم عامل خود را به سیاسی که می تواند یک اشتباه بزرگ که همچنین تلاش برای لایحه تلاش های خود را به عنوان صرفا اطلاعاتی Kronisch می گوید: “این مهم است که به گمراه کردن مردم و نه به انگشت اشاره یا منفی در حال حاضر. وجود خواهد داشت مقدار زیادی از زمان برای که بعد از آن اما در حال حاضر زمان.”

اما ماندن سکوت در یک لحظه از بحران می تواند فقط به عنوان خطرناک برای نامزدها تلاش برای اثبات توانایی خود را به افزایش به لحظه. و پس از گرز و دیگران وعده آنها آماده خواهد شد برای پاسخ به این فراخوان به شمار می رود. به عنوان گرز امضا در ایمیل خود: “من اینجا هستم برای کمک به.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de