پلیس که به کشته شدن سیاه و سفید آمریکایی: آنها کجا هستند در حال حاضر ؟

چرا شما باید مراقبت از

چرا که زندگی می رود برای بدنام کردند.

کشتن جورج فلوید سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین کشیده شده توجه یک بار دیگر به مرگ غیر مسلح سیاه پوست در بازداشت پلیس و باعث بحث در مورد چگونه مقامات که در این موارد باید درمان شود توسط قانون است. با در نظر گرفتن, در اینجا این است که نگاهی که در آن پلیس که که در برخی از نمونه های فاحش از خشونت پلیس علیه سیاه, مردان امروز چه نظام حقوقی درمان آنها.

تیموتی Loehmann

Loehmann های کلیولند افسر پلیس که به ضرب گلوله کشته و Tamir برنج در سال 2014 پس از درآوریم 12 ساله بورس تفنگ واقعی, یک, در آخرین اخبار در ماه دسامبر پس از یک جلسه دادگاه را تایید کرد خود را شلیک و همچنین نشان داد تعدادی از جزئیات دیگر در مورد زندگی فعلی. یکی از بزرگترین ؟ که Loehmann تقریبا rehired به عنوان یک افسر پلیس در یکی دیگر از اوهایو منطقه روستای بللیر در سال 2018 است. در بللیر رئیس پلیس انتخاب کرده بود به چشم پوشی از Loehmann تاریخ ذکر است که پلیس تازه کار نبود اخراج توسط اداره پلیس کلیولند برای تیراندازی و کشتار برنج اما از آنجا که او تا به حال دروغ در درخواست خود را برای پیوستن به نیروی. خشم عمومی ناشی از Loehmann برای خروج درخواست خود را پنج روز بعد. این معلوم نیست چه افسر سابق در حال حاضر در 30s اولیه انجام شده است برای کار پس از.

بتی جو شلبی

Killings by Police Tulsa

زمانی که Tulsa, اوکلاهما, افسر پلیس, Shelby سپرده شد به میز وظیفه توسط گروه پس از او با متهم — و بعد از تبرئه از قتل درجه اول در سپتامبر 2016 عکسبرداری از ترنس Crutcher او استعفا داد و به جای آن گفت: در بیانیه ای که “پشت میز نشسته است نه برای من.” دو سال بعد شلبی مشغول به کار بود به عنوان یک معاون کلانتر در تولسا در حومه Rogers County است. و کار او تا به حال یک مسئولیت جدید: آموزش پلیس یک دولت-تحریم البته در مورد چگونگی پاسخ “هنگامی که یک افسر پلیس است که قربانی ضد گروه پلیس و محاکمه در دادگاه افکار عمومی” را به عنوان او گفت: محلی وابسته به ABC در آن زمان است. شلبی اجتناب فدرال اتهامات سال گذشته است. او در تازه ترین گزارش انتساب شده است در Rogers County Courthouse بخش عملیات.

مایکل Slager

Former North Charleston Police Officer Michael Slager Murder Trial Continues

سابق North Charleston, کارولینای جنوبی, پلیس که به ضرب گلوله یک فرار والتر اسکات در پشت, در یک ویدئو دیده می شود در سراسر جهان در مارس 2015, توسط نادر افسر محکوم شده اند. Slager خدمت 20 سال محکوم آغاز شد که در سال 2017 در یک زندان فدرال در ایالت کلرادو است. او امیدوار است تا در مورد او دوباره و ثبت حرکات دادگاه در ماه مه با این استدلال که خود را وکیل بودند “قانون اساسی بی اثر است.”

Howie دریاچه II

در ماه سپتامبر دریاچه گفت: او دیگر نمی خواهد درخواست تجدید نظر به سه روز تعلیق او برای نقش خود را در سال 2016 مرگ آلتون استرلینگ در خارج از Baton Rouge, لوئیزیانا, فروشگاه راحتی. بله خود تجدید نظر بیش از آنچه به اعتقاد او غیر قانونی سه روز تعلیق به طول انجامید سه سال پس از حادثه است که در آن دریاچه را شریک Blane Salamoni کار اخراج شدند شش دور به استرلینگ بود که فروش سی دی های خارج از فروشگاه. (استرلینگ شده بود متهم با تکان دادن تفنگ دستی اگر چه اسلحه باقی مانده در جیب خود برای تمامیت خود را از مواجه شدن با پلیس.) در حالی که Salamoni اخراج شد گروه حفظ دریاچه با این استدلال که او سعی د-تشدید تاکتیک که Salamoni نیست.

علامت Ringgenberg و داستین Schwarze

جورج فلوید کشتن اولین بار نیست که مینیاپولیس پلیس درگیر شده اند در یک پرونده قتل است. در نوامبر 2015, Schwarze به ضرب گلوله Jamar, Clark, 24 ساله, سیاه, مرد با تفنگ در برابر فشار ، با توجه به شهادت Schwarze و شریک زندگی خود را Ringgenberg Clark بود برای رسیدن به Ringgenberg تفنگ. چندین شاهدان عینی ادعا کرد که کلارک دستبند در آن زمان اگر چه شواهد پزشکی قانونی در بخش تحقیقات داخلی نشان می دهد که دستبند به دست شد در واقع در زمین و نه در Clark. هر دو افسران باقی می ماند با مینیاپولیس اداره پلیس. در سال گذشته Ringgenberg بود با شهادت در دادگاه دوباره — این بار به عنوان یک شاهد حمایت از همکارش محمد نور بود که رو به قتل محاکمه خود را پس از تیراندازی 911 تماس گیرنده جاستین Ruszczyk در جولای 2017. Noor محکوم شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>