پلیس Surveilled جورج فلوید تظاهرات با کمک از توییتر-وابسته به راه اندازی Dataminr

اعمال نفوذ روابط نزدیک به توییتر بحث هوش مصنوعی راه اندازی Dataminr کمک به اجرای قانون دیجیتالی مانیتور تظاهرات که جاروب کشور پس از کشتن جورج فلوید, اوج کردن پلیس به رسانه های اجتماعی پست های با آخرین محل و اقدامات تظاهرکنندگان با توجه به اسناد و مدارک بررسی شده توسط رهگیری و یک منبع مستقیم با آگاهی از این موضوع است.

نظارت به نظر می رسد در تقابل با ادعای از هر دو توییتر و Dataminr که نه شرکت می کنند و یا تسهیل نظارت داخلی پس از یک رشته از سال 2016 مجادلات. توییتر تا این اواخر دیرین سرمایه گذار در Dataminr در کنار سازمان سیا را فراهم می کند این شرکت با دسترسی کامل به محتوای جریان شناخته شده به عنوان “firehose” — نادر امتیاز در میان شرکت فنی و یکی که اجازه می دهد تا Dataminr به تازگی به ارزش بیش از 1.8 میلیارد اسکن عمومی هر صدای جیر جیر به عنوان به زودی به عنوان نویسنده آن بازدید ارسال کنید. هر دو شرکت را تکذیب کرد که در اعتراض به نظارت مطابق با تعریف از نظارت است.

سابقه کار پلیس

Dataminr کمک می کند تا اتاق های خبر و شرکت ها و دولت ها در سراسر جهان پیگیری بحران با مافوق بشری با سرعت به عنوان آنها آشکار در سراسر رسانه های اجتماعی و گسترده وب است. از طریق ترکیبی از افراد و نرم افزار های این شرکت هشدار سازمان به پچ پچ در اطراف بحران جهانی — جنگ و تیراندازی, شورش, حوادث و غیره — به طوری که آنها یک مزیت رقابتی به عنوان اخبار در حال شکستن است. اما معنی است که مزیت رقابتی این سوپر توانایی برای فیلتر کردن رویدادهای مهم از سر و صدا از صدها میلیون توییت ها و پست ها در سراسر رسانه های اجتماعی متفاوت خواهد بود به شدت مبتنی بر مشتری; دستور کار یک روزنامه با استفاده از Dataminr به اطلاع شکستن آن خبری نخواهد بود همان برنامه از یک بانک یا اف بی آی است. این رده در دوم Dataminr کسب و کار پر سود کار دولت است که تا به حال شرکت در دفاعی در سال های اخیر است.

در سال 2016 توییتر مجبور شد به روی چیزی حساب کردن با گزارش های متعدد است که پلت فرم آن بود که استفاده می شود برای فعال کردن نظارت داخلی از جمله وال استریت ژورنال گزارش Dataminr همکاری با آمریکا جاسوسی آژانس در ماه مه; یک اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در گزارش Geofeedia یک Dataminr رقیب در ماه اکتبر و دیگری ACLU رسیدگی به Dataminr فدرال نظارت پلیس در ماه دسامبر. این شرکت به دنبال برای اطمینان از این که تلاش برای نظارت بر کاربران آن برای اهداف نظارت اکیدا ممنوع تحت قوانین آن و هر که متخلفان خواهد بود لگد کردن پلت فرم. برای مثال پس از VP کریس مودی نوشت: در وبلاگ شرکت پست که “با استفاده از توییتر رابط های برنامه کاربردی عمومی و یا اطلاعات محصولات به پیگیری و یا مشخصات معترضان و فعالان کاملا غیر قابل قبول و ممنوع است.” در نامه ای به آیتالله سیستانی توییتر سیاست عمومی رئیس کالین Crowell مشابه نوشت که “با استفاده از توییتر داده ها برای نظارت ممنوع است” و این که “Datatminr محصول فراهم نیست و هر دولتی مشتریان با … هر گونه نظارت است.”

توییتر همچنین گفت که Dataminr یکی از “همکاران رسمی” آیا “دیگر پشتیبانی از دسترسی مستقیم توسط fusion مراکز” برای اطلاعات مانند جیر مکان های فیوژن مراکز در حال بحث امکانات اختصاص داده شده به اشتراک گذاری اطلاعات بین دولت فدرال و پلیس محلی. Dataminr در همان زمان اعلام کرد که دیگر نمی خواهد با ارائه یک محصول برای انجام geospatial analysis “را به حمایت از کسانی که اولین پاسخ” و اضافه شده که از جمله مشتریان ندارد “مستقیم firehose دسترسی داشته باشید.”

اما بر اساس مصاحبه, عمومی ثبت درخواست و اسناد و مدارک شرکت مورد بررسی توسط رهگیری Dataminr در ادامه به فعال کردن آنچه در اصل نظارت توسط ایالات متحده در اجرای قانون اشخاص تناقض پیش از آن اطمینان به خلاف حتی اگر آن باقی می ماند در داخل برخی از ویژگی های باریک مرزهای آن مشخص شده چهار سال پیش بود نه ارائه مستقیم firehose دسترسی جیر geolocations یا خاص دسترسی به fusion مراکز.

Dataminr رله توییتهایی و دیگر محتوای رسانه های اجتماعی در مورد جورج فلوید و زندگی ماده تظاهرات به طور مستقیم به پلیس ظاهرا در سراسر کشور است. در انجام این کار مورد استفاده قرار گیرد به اثر بزرگ خود ممتاز دسترسی به توییتر اطلاعات — با وجود شرایط فعلی از خدمات است که به صراحت بار توسعه دهندگان نرم افزار “از پیگیری های هشدار دهنده و یا نظارت بر رویدادهای حساس (مانند تظاهرات و تجمعات و یا جامعه سازماندهی جلسات)” از طریق توییتر.

و با وجود Dataminr ادعا می کند که اجرای قانون خدمات صرفا “ارائه شکستن هشدار اخبار در حوادث اضطراری مانند بلایای طبیعی, آتش سوزی, انفجار و تیراندازی” به عنوان یک سخنگوی شرکت گفت: رهگیری برای گزارش قبلی شرکت تسهیل نظارت از تظاهرات اخیر از جمله جرمهای فعالیت انحراف مسیر مقادیر زیادی از داده های رسانه های اجتماعی از سراسر وب و تبدیل آن به مرتب پلیس اطلاعات بسته است.

نگه داشتن چشم در تظاهرات مسالمت آمیز

Dataminr سیاه زندگی موضوع اعتراض نظارت شامل نظارت مداوم از رسانه های اجتماعی به نکته کردن پلیس به مکان ها و فعالیت ها از اعتراضات و تحولات خاص به تظاهرات و همچنین به عنوان نمونه از اتهام “غارت” و دیگر صدمه به اموال. با توجه به منبع مستقیم با دانش Dataminr اعتراض نظارت بر شرکت و توییتر گذشته ادعا می کند که آنها نمی پوشی و یا فعال کردن نظارت هستند “مزخرف” با تکیه بر یک به عمد محدود تعریف. “این درست Dataminr نمی کند به طور خاص پیگیری معترضان و فعالان به صورت جداگانه اما به درخواست پلیس از آنها در حال پیگیری اعتراضات و در نتیجه معترضان” این منبع توضیح داد.

“در درخواست از پلیس آنها در حال پیگیری اعتراضات و در نتیجه معترضان.”

با توجه به داخلی مواد بررسی رهگیری Dataminr دقت دنبال نه تنها در جریان اعتراضات اما نگهداری پرونده جامع از آینده ضد خشونت های پلیس تظاهرات در شهرهای سراسر کشور برای کمک به کارکنان خود را سازماندهی و نظارت بر تلاش های خود را از جمله حوادث’ انتظار زمان و مکان شروع در آن شهرستانها. در اعتراض به برنامه دیده رهگیری نشان می دهد Dataminr به صراحت surveilling ده ها تن از تظاهرات بزرگ و کوچک از دیترویت و بروکلین به نیویورک پنسیلوانیا و همپتون ویرجینیا.

شرکت اسناد همچنین نشان می دهد این شرکت دستور اعضای کارکنان خود را به دنبال موارد از “نیروی کشنده استفاده می شود در برابر معترضان توسط پلیس و یا بالعکس,” املاک “آسیب” “گسترده آتش سوزی و یا غارت در برابر دولت یا تجاری و زیرساخت” “نمونه جدید از افسر-درگیر تیراندازی و یا مرگ با پتانسیل تفسیر تعصب نژادی” و موارد زمانی که یک “تظاهرات خشونت آمیز به جدید آمریکا بزرگ شهر.” کارکنان نیز به طور خاص نظارت بر رسانه های اجتماعی برای پست مورد “افسران درگیر در Floyd مرگ” — همه از آن می تواند فرستاده شده به Dataminr دولتی مشتریان را از طریق یک سرویس به نام “اولین هشدار است.”

این Dataminr اسناد در اعتراض نظارت بر دیده رهگیری مشخص نیست اگر آنها استفاده می شود برای اخبار, مشتریان, پلیس مشتریان و یا هر دو. اما یک Dataminr سند از اکتبر 2019 ذکر شده در این شرکت را “اجرای قانون رد پای” اداره پلیس نیویورک, لس آنجلس, اداره پلیس شیکاگو اداره پلیس و ایالتی لوئیزیانا ، پلیس لس آنجلس گفت: رهگیری آن را انجام یک محاکمه Dataminr اما تصمیم برای ورود به یک قرارداد و نه استفاده از این سیستم در ارتباط با پل شد. این ایالت لوئیزیانا پلیس کاهش یافته است به نظر با استناد به یک پنهان کاری دولت قانون است. NYPD نظر نیست و CPD نمی تواند نظر رسیده است. در ژانویه 2019, نیویورک دستور دادگاه NYPD به نوبه خود بیش از پرونده های در مورد استفاده از آن از Dataminr ناشی از نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی طرح دعوی در دادگاه بیش ادعا نظارت از زندگی توجه فعالان.

“Dataminr است که ارائه اطلاعات برای پلیس محلی از جمله [بسیاری از] شهری ادارات پلیس در شهرهای جنوبی تظاهرات” این منبع گفت. “آنها برخی از Dataminr بزرگترین مشتریان و آنها تنظیم دستور کار است.” Dataminr سخنگوی کری McGee کاهش یافته است به نظر این شرکت مشتریان.

و Dataminr هشدار ایمیل های فرستاده شده به مینیاپولیس اداره پلیس به دست آمده از طریق یک درخواست سوابق نشان می دهد این شرکت جمع آوری شده را همراه و زیر نویس توییتر مطالب مربوط به ضد خشونت پلیس تظاهرات و ارسال آن به طور مستقیم به پلیس که این وقایع آشکار از جمله اطلاعات ظاهرا در تظاهرات بدون خشونت. این ایمیل نشان می دهد Dataminr رله مکان ها و تصاویر سیاه و سفید زندگی می کند توجه به معترضان در شهر که در آن جورج فلوید زندگی می کردند و کشته شد و که در آن در سراسر کشور موجی از خشم و انزجار در برابر سوء استفاده پلیس راه اندازی شد, یک واقعیت دشوار به میدان با شرکت ادعا می کنند که آن را ارائه نمی شود آن دولتی مشتریان با “هر گونه نظارت است.” اطلاعات محل در این هشدار تاکید است که در حالی که Dataminr ممکن است از لحاظ فنی باید دسترسی مستقیم به geolocational داده متصل به بسیاری از توییت توسط توییتر متون و تصاویر توییتهایی رله به پلیس اغلب حاوی آشکار جغرافیایی منابع و یا باید چنین منابع صورت دستی اضافه شده توسط Dataminr کارکنان.

در حالی که برخی از هشدار از منابع توییتهایی محلی و ملی, اخبار خبرنگاران بسیاری از آنها نسبت به حساب های عادی تماشاگران — چه سیستم تماس “شاهدان عینی” — چه کسانی بودند یا مشاهده و یا شرکت در تظاهرات و به tweeting در ظرفیت شخصی. در یکی از اولین پیام هشدار رله به MPD در مه 31, شش روز پس از فلوید را قتل Dataminr هشدار پلیس به یک صدای جیر جیر مطلب “اعتراض مسالمت آمیز خارج ما بانک ورزشگاه در مرکز شهر مینیاپولیس. پایان نژاد پرستی. پایان خشونت پلیس. پایان نابرابری و بی عدالتی. #JusticeForFloyd #Minneapolisprotest #BlackLivesMatters” همراه با یک عکس و جامعی توسط تویتر. همراه با عنوان ارائه شده توسط Dataminr انسانی کارکنان مشخص شده است که این گروه از معترضان بوده است “دیده می شود در ما بانک ورزشگاه در 400 بلوک از خیابان های شیکاگو.” یکی دیگر از اولین هشدار فرستاده شده به MPD سه روز قبل از متهم کردن پلیس به این قرار است امنیت عمومی تهدید: “معترضان دیده می شود نشسته در خیابان در مقابل ماموران امنیتی در اوکدیل MN.” یکی دیگر از نظارت جیر و همراه با عکس رله به MPD توسط Dataminr خوانده شده به سادگی “تظاهرات مسالمت آمیز در دریاچه & Lyndale.”

یک توییت و عکس از رله به مینیاپولیس پلیس آمده است: به سادگی “تظاهرات مسالمت آمیز در دریاچه & Lyndale.”

اولین هشدار را نیز اسکن و دیگر سیستم عامل های محبوب مانند اسنپ چت و Facebook دومی که به خصوص مفید برای اعتراض سازمان تلاش به سرعت در حال بسیج جوامع خود. در حداقل یک مناسبت با توجه به MPD سوابق Dataminr قادر به نقطه پلیس به یک اعتراض را در Facebook صفحه رویداد قبل از آن آغاز شده بود.

برخی از Dataminr را هشدار گذشت همراه اطلاعات مشکوک. برای مثال در مارس 28, شرکت همراه تصویب یک بی اعتبار ادعا در مورد نیکوکار میلیاردر جورج سوروس اطلاع رسانی MPD که “مفسر Candace اونز ادعا Minneapolis, MN رئیس پلیس می گوید بسیاری از معترضان هستند و نه از شهر و ادعای جورج سوروس است بودجه معترضان از طریق Open Society Foundation.”

نظارت به عنوان خدمات عمومی

ظاهرا این تضاد آشکار با Dataminr هنوز علنا ادعا آن را هرگز در تعامل با نظارت در حالی که به طور همزمان تسهیل نظارت از تظاهرات نبوده است از دست در کارکنان این شرکت. در مجازی کارکنان جلسه در ماه ژوئن یک ضبط که از آن به دست آمده رهگیری یک Dataminr مدیر اقدام به توضیح دهد که چرا این شرکت مداوم نظارت از متمم اول قانون اساسی فعالیت از طرف پلیس بود در واقع نظارت است. مدیر شناسایی شده توسط منبع به عنوان معاون اجرایی رئیس جمهور, Jason فروردین مسلم است که وجود دارد به احتمال زیاد Dataminr کارکنان تعمق برخی از سوالات دشوار است: “ما چگونه تکنولوژی چگونه کار می کند شرکت ما چگونه ما پلت فرم بازی در این نوع از وقایع است که در خارج وجود دارد؟” — اشاره به سراسر کشور تظاهرات که پس از آن در خود بی پروا هفته اول. “ما فروش به اجرای قانون است. چه معنا است؟” فروردین دفاع از Dataminr بود و عمدتا بر اساس یک نوع تمایز زبانی: که رله اطلاعات به پلیس نیست یک شکل از نظارت اما شکل ایدئولوژیک خنثی گردآوری,. در جایگزین تعبیری, فروردین توصیف نظارت هشدار فرستاده به پلیس به عنوان “آگاهی موقعیتی از طریق زمان واقعی حوادث [در] که بسیاری از مردم زندگی می کند در معرض خطر هستند و آنها می توانند پاسخ سریع تر و صرفه جویی در زندگی می کند.”

این است که معمولا به همین دلیل توییتر و Dataminr روابط عمومی تیم توصیف دولتی این محصول به عنوان یک منبع “اخبار هشدار” نه هوش — یک منطق است که تا حد زیادی تحت الشعاع خود تفاوت های عمده بین چه می گویند, یک روزنامه ممکن است انجام این کار با سرعت در حال به روز رسانی اطلاعات در مورد اعتراض پلیس در مقابل آنچه پلیس ممکن است بخواهید برای انجام با آن داده های مشابه.

فروردین اضافه شده که Dataminr اعتراض نظارت کنون از ارائه هر اثر سرما در بیان سیاسی و یا مونتاژ یک نیروی progressivism و اصلاحات: “ما هشدار در حوادث که در آن اعضا از اجرای قانون حد خود تجاوز خود را به مرزهای” فروردین ادعا کرد. “ما در بر داشت سوء استفاده از قدرت. … در نهایت آنچه که ما در حال انجام است و ما در حال ارائه یک بررسی و تعادل برای [پلیس]. … کسانی که هشدار ارائه متن به جهان امن نگه داشتن مردم و قادر ساختن مردم به انجام این کار در راه است که در مورد تلاش برای حمله به حریم خصوصی کاربر اما کاملا مخالف است. آن را کمک می کند تا بزرگ صدای خود را.”

“آن هشدار ارائه متن به صورت امن نگه داشتن مردم.”

خواسته مورد نظر Dataminr را McGee نوشت: “Dataminr نمی دیدگاهها داخلی شرکت در جلسات است.” فروردین نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

فروردین نیز در دفاع از Dataminr کار با پلیس با تاکید بر این شرکت نزدیک به توییتر بزرگ firehose بانی خیر که با توجه به فروردین “است که اغلب یکی از اولین سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای رسیدن و محافظت از حریم خصوصی آنها به نظر می رسد بیشتر هماهنگ به آن, آنها خیلی در رابطه با این اطمینان که خود را پلت فرم است نه سوء استفاده.”

Dataminr داخلی توجیه کار خود را برای پلیس همچنین استراحت در بخشی در این استدلال که آن را نه به عنوان نابکار به عنوان آن می تواند بود: “ما در بسیاری از شرکت های مختلف اعمال نفوذ رسانه های اجتماعی, و آنها اغلب نه همه اما اغلب بسیار متفاوت مجموعه ای از اهداف” فروردین توضیح داد. “هدف آنها این است که برای کمک به نظارت است. آنها در ساخت کاربران و نمودار آنها مسیر کاربران را به عنوان آنها در سراسر رسانه های اجتماعی مختلف سیستم عامل آنها به دنبال چه کسی می گوید در طول زمان است. و ما نمی انجام این کار است.” فروردین نام چند مکانیسم های دیگر گفت نشان داد که چگونه او می خواهم “مشغول به کار سخت برای اطمینان حاصل شود که ما تکنولوژی را نمی توان سوء استفاده معمولی اینجا” یعنی ساخته شده از محدودیت بر روی چه کلمات کلیدی پلیس می توانید استفاده کنید به خیاط خود “اخبار هشدار.”

اما با توجه به منبع مستقیم با دانش Dataminr اعتراض نظارت این است گمراه کننده: هیچ چیز ساخته شده است به اولین هشدار برای جلوگیری پلیس از فیلتر و یا به صورت دستی جستجو در هوش آنها دریافت از Dataminr برای شرایط خاص مانند “#پل” یا “antifa.” یک بار در اعتراض جیر اجرا از طریق Dataminr سیستم و تف انتهای دیگر به یک اداره پلیس را نخوانده عبارت دیگر Dataminr از دست می دهد کنترل بیش از اطلاعات استفاده شده است. این تصویر از فن آوری داری نیز تفاوت قابل ملاحظه ای از زمین Dataminr می دهد ، آشکار 2019 Dataminr عرشه اسلاید از یک ارائه شرکت به اف بی آی, موجود در اخیر اطلاعات آنلاین کمپرسی شناخته شده به عنوان “BlueLeaks” اعلام کرد که “Dataminr ماموریت به ادغام همه در دسترس عموم اطلاعات سیگنال به ایجاد غالب اطلاعات پلت فرم کشف” و تبلیغ یک مشتری توانایی سفارشی کردن “تعریف شده توسط کاربر معیار” برای هشدار مانند “انتخاب موضوع” و “جغرافیایی فیلتر.” هدف نهایی: “کاهش زمان بین یک رویداد و مشتری عمل است.”

نظارت و یا “اخبار هشدار”?

وقتی پرسیده شد که در مورد Dataminr کار با اجرای قانون به عنوان ذکر شده در بالا هر دو توییتر و Dataminr به تصویب رسید شبیه دفاع: این نظارت از آنجا که ما یک سیاست در برابر نظارت که در نتیجه بدان معنی است که ما نمی شرکت در نظارت است. نه شرکت خواهد نظر و یا بحث در مورد دقیقا چگونه فوق را برآورده نمی کند تعریف نظارت و نه خواهد آنها را فراهم سازمانی تعاریف از قبیل تعریف شده توسط هر دو شرکت است.

“ما می بینیم اجتماعی بهره مند شوند در توییتر داده ها استفاده می شود برای اخبار هشدار اولین پاسخ پشتیبانی و امداد رسانی گفت:” توییتر سخنگوی لیندسی مک کالوم که اضافه شده است که Dataminr اولین هشدار ابزار “است که در انطباق با توسعه ما سیاست” منع نظارت است. “اولین هشدار مجاز نیست مورد استفاده قرار گیرد برای نظارت از هر نوع اول هشدار کاربران” Dataminr را McGee گفت: رهگیری. در پاسخ به یک تصویر کپی از صدای جیر جیر Dataminr فرستاده به مینیاپولیس پلیس در مورد محل دقیق آن از یک گروه از معترضان McGee ادعا کرد که این پرچم برای این بخش به دلیل آن را نشان داد مشکلات ترافیک و نه معترضان. “هشدار در تقاطع مسدود شده هستند news alerts, نه نظارت بر تظاهرات و یا نظارت” گفت: McGee. “محلی سازمان خبری نیز پوشش عمده تقاطع مسدود شده به عنوان یک داستان اخبار — این است که نظارت است.”

اما به برخی از نظارت و محققان و کارشناسان حقوقی و فعالان وجود دارد کمی شک و تردید در مورد آنچه Dataminr است و آنچه که توییتر است که قادر می سازد هر چه دقیق اصطلاحات استفاده می کنند. با توجه به Brandi Collins-Dexter یک کمپین مدیر با حقوق مدنی, گروه, رنگ, تغییر, Dataminr شیوه های هستند به عنوان مثال “اگر آن راه می رود مثل یک اردک و مذاکرات مانند یک اردک” با توجه به نظارت است. “ما می دانیم که سازمان های اجرای قانون را صرف خیره کننده مقدار پول به شدت پیگیری هدف و نظارت جوامع سیاه” گفت: Collins-Dexter. “توییتر نمی توانید آن را هر دو راه معاشرت, سیاه فعالان و بازاریابی خود را به عنوان برجسته ابزار برای سازماندهی در برابر بی عدالتی و در حالی که چشم پوشی به تعدادی از شرکت هایی که در حال عقد قرارداد با آنها برای روشن قصد نظارت است.”

“توییتر نمی توانید آن را هر دو راه معاشرت, سیاه فعالان و بازاریابی خود را به عنوان برجسته ابزار برای سازماندهی در برابر بی عدالتی و در حالی که چشم پوشی به شرکت هایی که در حال عقد قرارداد با آنها برای روشن قصد نظارت است.”

استیون Renderos مدیر اجرایی, حقوق مدنی, گروه MediaJustice تکرار این احساسات است. “این مشکل که Dataminr ارائه خدمات به پلیس و آن را ناقص منطق به فکر می کنم وجود دارد هیچ آسیبی در تبدیل بیش از توییتر پست به پلیس گفت:” Renderos. “پلیس باید یک تاریخچه استفاده از رسانه های اجتماعی برای پیگیری سیاه فعالان. Dataminr شیوه های است که فقط در آخرین مثال از اینکه چگونه شرکت های فن آوری در حال سوخت رسانی نژادپرستانه پلیس در ایالات متحده است.”

“اگر Dataminr است به اشتراک گذاری پست ها در مورد تظاهرات و معترضان با پلیس خواهد بود که فوق العاده مورد و این امر می تواند دشوار به درک که چگونه است که تمرین نمی کند و تسهیل نظارت پلیس در نقض توییتر خود سیاست گفت:” مت Cagle, وکیل آیتالله سیستانی از شمال کالیفرنیا. “شبکه های اجتماعی مانند توییتر نیاز به حفاظت از کاربران و اطمینان حاصل شود که توسعه دهندگان نمی های خود را در متمم اول قانون اساسی بیان با سازمان های اجرای قانون یک عمل است که به طور بالقوه در معرض مردم — به خصوص سیاه بومی و مردم از رنگ بیشتری به نظارت و خشونت دولتی.”

اندرو فرگوسن بازدید از یک استاد حقوق در دانشگاه آمریکایی را رد کرد و این شرکت مشاجره که به دلیل Dataminr تنها ماده توییت های عمومی سیستم است که تنها قادر به جمع آوری اخبار — به عنوان اگر پلیس خوراکی تصاویری از تظاهر کنندگان خواهد بود بهتر درک به عنوان عکاسی خبری نیست, عکس های نظارت. “نظارت بر فعالیت ها و حمل و نقل اطلاعات به پلیس است که به وضوح نظارت توضیح داد:” فرگوسن نویسنده کتاب “ظهور داده های بزرگ Policing: نظارت, نژاد, و آینده اجرای قانون است.” “اگر پلیس اطلاعات مبتنی بر تبلیغات شرکت ما می گویند این بود که مصرف کننده نظارت است. اگر پلیس پیگیری می شد و معترضان به طور مستقیم ما را در آن دولت نظارت است. یک حمل و نقل از همان اطلاعات و خواستار آن ‘اخبار’ هنوز هم نظارت است.”

آیا توییتر صدها میلیون ها نفر از کاربران را به خرید این استدلال که به طور خودکار رله توییتهایی به پلیس است صرف گناه, گردآوری, باقی می ماند یک سوال باز است اما برای بسیاری از آنها را به مسئله اول: خارج از دشوار سوابق درخواست آن را سخت به تصور کنید که چگونه کسی می تواند یاد بگیرند که اگر اعتراض خود را توییتهایی بودند بلعیده به الگوریتم توسط یک پیمانکار دولتی. یا یک نفر می تواند فکر می کنم از آن راه Jason فروردین خواست کارکنان خود را: “تمام کسانی که صدای جایی که ما برای تقویت آن برای همه است. … آن بسیار چشمگیر است. آن را یک رویداد شگفت انگیز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>