پلیس, بودجه ریاضتی و کاهش مالیات برای ثروتمندان در حال برخورد دموکراتیک ایالات و شهرستانها

WASHINGTON, DC - JUNE 08: People walk down 16th street after “Defund The Police” was painted on the street near the White House on June 08, 2020 in Washington, DC. After days of protests in DC over the death of George Floyd, DC Mayor Muriel Bowser has renamed that section of 16th street "Black Lives Matter Plaza". (Photo by Tasos Katopodis/Getty Images)

مردم راه رفتن پایین خیابان 16 بعد از “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” نقاشی شده بود در خیابان نزدیک کاخ سفید در ژوئن 8 سال 2020 در واشنگتن ،

عکس: Tasos Katopodis/گتی ایماژ

هفته گذشته آیلند رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo گفت که آن زمان برای ممتاز افرادی مانند خودش را به “گوش دادن با فروتنی” به کسانی که تجربه کرده اند نژادپرستی. در عین حال پس از نزدیک به 10 ، 000 نفر در راهپیمایی در دولت خانه Raimondo روشن ساخته است که او مراقبت می کند برای سرگرم کردن معترضان تماس برای مهار پلیس صرف. علاوه بر این قبل از coronavirus همه گیر او در حال حاضر پیشنهاد شده است که دولت تعادل بودجه خود را با فشردن فقیر و nonwhite در جوامع به اصطلاح مضطرب شهرستانها و شهرهای کوچک — اصطلاحات دولت با استفاده از توصیف مشیت و تعداد انگشت شماری از شهرستانها که آن را احاطه کرده است و که ساکنان شامل بخش عمده ای از دولت nonwhite جمعیت.

در روز پنج شنبه دموکرات ها در کلرادو مجلس نمایندگان تصویب قانونی که عقب برخی از فروشگاه به ثروتمند و شرکت های موجود در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2017 لایحه مالیات بر بالا بردن حدود یک میلیارد دلار در تلاش برای جلوگیری از کاهش عمده برای K-12 آموزش و پرورش و کاهش کلرادو برآورد 3 میلیارد دلار کسری بودجه. پلیس بودجه در ضمن در حال حاضر در بلوک سفت, هر چند برخی از دنور اعضای شورای شهر مطرح کرده اند این مسئله است. این لایحه در حال حاضر حرکت به سمت دولت سنا که دموکراتها کنترل زمان در سال 2018 موج. در یک وضعیت که در آن دموکرات ها کنترل کل کشور و مانع نیست اوباما: آن است که رژیم صهیونیستی. Jared پلیس که می خواهد به قیف درآمد به جدید در سراسر-هیئت مدیره درآمد کاهش مالیات است که به طور نامتناسبی به نفع ثروتمندان ترک باز کردن این امکان است که به تازگی آبی دولت خواهد شد را انتخاب کنید کاهش مالیات ریاضت و قوی پلیس بیش از بودجه بودجه برای آموزش و پرورش است.

شهری شهرستانها به ویژه فقیر و nonwhite جوامع در درون محدودیت های خود را زندگی می کنند در یک وضعیت ریاضت اقتصادی حتی در بهترین زمان است. در حال حاضر اقتصادی خرید اینترنتی از Covid-19 یک بیماری است که به طور نامتناسبی کشنده برای مردم سیاه و سفید است که هدف قرار دادن این جوامع سخت ترین. این در حال حاضر مرگبار و ناامید شرایط مورد به تشدید آبشار از محرومیت سوخت به کاهش بودجه برای شهرستانها مدارس و خدمات اجتماعی به عنوان 46 متحده مالی سال شروع در جولای 1 — و ایالات متحده خود را خیره کردن کسری بودجه از در دستور $1 تریلیون معادل 5 درصد از تولید ناخالص داخلی ایالات متحده. دولت فدرال باید با دخالت بیشتر مالی تسکین اما که عدم متحده باید گام تا اطمینان حاصل شود که انتقادی صرف محافظت شده است.

متاسفانه این نوع از رهبری همچنان دست نیافتنی حتی در کشورهای اجرا شده توسط دموکرات ها ، عمیق آبی در رود آیلند با یک مجمع عمومی است که 85 درصد دموکراتیک امروز چهره یک بیماری همه گیر محور پیش بینی 13 ماه کسری بودجه نزدیک به 1 میلیارد دلار از بودجه سالانه در حدود 10 میلیارد دلار — خیلی سخت تر از زمانی که Raimondo برای اولین بار پیشنهاد کاهش خود را به “مضطرب” جوامع است.

بدون سویفت نامزدی از فعالان طی هفته های آینده و ماه دموکرات-اعمال کاهش خدمت بیشتر به entrench نژادپرستی که فرمانداران در حال حاضر خیلی سریع به نگرانی در زمانی که دعوت بر روی MSNBC و یا در حالی که در تلاش برای جلب رضایت معترضان که در ماه مارس در دولت خود را خانه.

حتی دولت دموکراتیک رهبران به طور پیش فرض برای استفاده از آنچه تمایل به عقب درآمد سازه ها (به خصوص زمانی که از جمله به شدت عقب مالیات بر املاک است که اجرای به عنوان راننده اصلی شهرداری درآمد) به ریختن مبالغ گزاف به زندان و پلیس توابع — در حالی که پنی-جوانه که در آن مدارس و رفاه اجتماعی و اساسی شهرداری و خدمات حمل و نقل نگران هستند. این parsimony است به خصوص مضر برای آمریکایی های آفریقایی تبار را که نشان دهنده یک درصد بسیار بالاتر از نیروی کار در بخش عمومی به خصوص در شهرستانها از بخش خصوصی — و در حالی که نرخ بیکاری کاهش یافت و به طور کلی در ماه مه افزایش داشته است در بخش عمومی و در میان آمریکایی های آفریقایی تبار.

ما می توانیم انتظار نابودی زندگی و معیشت به شدت در ماه های پیش رو توسط مقامات منتخب که اذیت کردن, اسپرم خود را به ثروتمندترین ترکیبات levying نسبتا کم درآمد و سود سرمایه مالیات و تغییر بار برای پرداخت بر روی کسانی که حداقل قادر به پرداخت هزینه آن است. بودجه دولت به عنوان سازمان Sochie Nnaemeka است گفت: در حال اخلاقی اسناد و فعالان نگران نژادی عدالت باید تقاضا به شکل های مختلف از حسابداری.

در روز شنبه 6 ژوئن آینده به جایی که سی شهردار موریل E. Bowser خود در حال “Black Lives Matter” نقاشی بر روی جاده در نزدیکی کاخ سفید, سیاه زندگی توجه فعالان رنگ خود را پیام: “پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.” Bowser بودجه برای سی — که شامل سنتی عملکرد هر دو از یک شهر و یک کشور — شامل یک 3.3 درصد افزایش در بودجه به سی پلیس حدود 18.5 میلیون دلار افزایش همراه با کاهش قابل توجهی در بودجه برای پیشگیری از خشونت در برنامه های. در سراسر کشور, ادارات پلیس برخی از سازمان های دیدن نیست مهم coronavirus مربوط به کاهش; در بسیاری از موارد آنها را در مسیر برای دریافت بیشتر پول در سال 2021 از آنها در سال 2020 است.

کاهش زندان و پلیس و بودجه بحرانی بردار در مبارزه با نژادپرستی ساختاری چرا این سیستم تداوم تبعیض در حالی که انحراف بودجه از چیزهایی که مردم در واقع نیاز به رشد. برای چند دهه, دولت, زندان صرف به عنوان یک درصد از کل بودجه ballooned است و با افزایش مثلا بسیار پیشی رشد در آموزش و پرورش هزینه می شود. در سال های اخیر ما شاهد آغاز یک تجدید نظر از این بدون کنترل رشد رسوب در بخشی از کسری بودجه است که به دنبال از 2008-2009 بحران اقتصادی (که باز بیشتر قانونگذاران ذهن به امکان کاهش) و در بخشی از طرفداران’ استدلال در مورد اساسی بی عدالتی از زندان صنعتی پیچیده است.

به عنوان فعالان طولانی استدلال بودجه واگذار شده از پلیس و زندانها باید مجددا به حمایت از این جوامع است که به مدت طولانی در معرض racialized خشونت دولتی و دهه دولت اتلاف سرمایه (چه طرفدار الغای برده داری محقق Ruth Wilson گیلمور تماس “سازمان رها.”) این #8toAbolition پلت فرم به یکی از نمونه های اخیر می گذارد از چیزهای مختلف است که پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اطمینان از واقعی عمومی ایمنی و بهداشت از جمله مسکن و بهداشت, بهداشت روان, پشتیبانی, مواد غذایی تعاونی باغ و بیشتر.

در اوایل این ماه Janeese لوئیس جورج 32 ساله دموکراتیک سوسیالیستی را شکست داد و معتدل وقت در اولیه برای واشنگتن شورای صندلی; پلت فرم خود را شامل جابجایی بخشی از اداره پلیس شهری بودجه. “سرمایه گذاری در جامعه در واقع حل مشکلات در امنیت عمومی بیش از فرستادن افسران پلیس” جورج گفت: رهگیری صحبت از تجربه خود در کار به عنوان یک سی دستیار دادستان کل.

متاسفانه حتی یک wildly موفق “محروم/سرمایه گذاری” رویکرد به تنهایی نمی آیند نزدیک به پر کردن بودجه شکاف بسیاری از کشورهای در حال حاضر چهره. به سادگی اطمینان حاصل شود که زمان و محزون می خوانی ناکافی پایه سرمایه گذاری دولت در جوامع فقیرتر و جوامع رنگ حتی حفظ شود ما نیاز به انجام بیشتر. با بسیاری از کشورهای رو به کسری برابر با حدود 10-25 درصد از بودجه خود را, ما باید تقاضای تجدید ساختار به طوری که جوامع حداقل بر دوش مداوم همه گیر و رکود اقتصادی و تبعیض و عقب مالی دولت شیوه های پرداخت بیشتر.

MINEOLA, NY - JANUARY 25: A coalition of bail reform groups hold a rally in front of the Nassau County Courthouse to call for protections to a bail reform bill recently passed by the state legislature on January 25, 2020 in Mineola, New York. (Photo by AndrewLichtenstein/Corbis via Getty Images)

یک ائتلاف از وثیقه اصلاحات گروه های برگزاری یک تجمع در مقابل Nassau County Courthouse به تماس برای حمایت به قید وثیقه لایحه اصلاح قانون به تازگی تصویب شده توسط مجلس قانونگذاری ایالتی در Jan. 25, 2020, در مینیولا n. y.

عکس: اندرو لیختن اشتاین/Corbis via Getty Images

به عبارت دیگر ما نیاز به مالیات ثروتمندان — نبرد دشوار و حتی در ایالات کلرادو و یا نیویورک که در آن دموکرات ها را در هر دو قانون گذاری مجلس و حکومت. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو است دستکاری دموکراتیک trifecta در آلبانی همواره ترجیح می دهند به بودجه نزدیک شکاف در پشت دولت فقیرترین ساکنان که در حال حاضر تجربه بخش عمده ای از coronavirus مربوط به اخراج. اخیر نیویورک بودجه نیز پشت رول سخت-برنده پول نقد وثیقه اصلاحات را محکوم کرد بیشتر بسته های پول افرادی که به اتهام یک جرم جنایی به زندان جایی که آنها در معرض خطر قرار گرفتن در معرض Covid-19.

هر چند خود دولت بود که یک کانون جهانی همه گیر کومو تحت فشار قرار دادند به جلو با مدیکید کاهش است که آغاز شد چند ماه پیش. او در حال حاضر پیشنهاد $8.2 میلیارد دلار کاهش به شهرداری ها به رسوب کاهش بیشتر در هزینه های پزشکی و همچنین آموزش عمومی حمل و نقل و دیگر خدمات اساسی. علاوه بر این به عنوان شهر نیویورک چهره مالی فاجعه کومو به نظر می رسد تمایل به انکار شهر اجازه قرض گرفتن برای دیدار با نیازهای خود را — حتی به عنوان نرخ بهره در پایین تاریخی و فدرال رزرو ایجاد تسهیلات برای سهولت دسترسی به چنین منابع مالی. شگفت آور, نخبگان در نیویورک تایمز و جاهای دیگر در حال اعمال فشار نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio به تکیه به شدت به کاهش — از جمله با کاهش مزایای بهداشت و درمان از کارگران در coronavirus زده شهرستان. کومو ادعا می کند که او “می ایستد با معترضان” اما برنامه بودجه خود را نشان می دهد در غیر این صورت; شهر نیویورک مدافع عمومی Jumaane ویلیامز بود و نه خرید آن را در یک اعتراض در منهتن آخر هفته گذشته و نه باید بقیه از ما.

در ضمن کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و دولت خود را در قوه مقننه هستند و در مراحل نهایی با توجه به تصویب بودجه دولت است که بانک ها در بیشتر وجوه فدرال — و باعث خواهد شد از 14 میلیارد دلار کاهش به K-12 مدرسه عالی آموزش و پرورش و کارمندان دولت در صورتی که پول را نشان نمی دهد. آن را به دور از توجه به این که آن را یک امید برای دوم “محرک” برای کمک به آمریکا آب و هوا آخرین بحران اقتصادی هرگز پدید آمده در سال 2009 — حتی اگر دموکراتها کنترل مجلس سنا و ریاست جمهوری — در حالی که امروز مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید میچ مک کانل اجرا می شود سنا و هر یک از ابراز علاقه نداشتن در ارائه پشتیبانی بیشتر به استانها و شهرستانها.

ما نباید فراموش کرد که عقب طرح مالیات متحده جا زدن بر شهرداری ها نقش مهمی در اصل سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات. پس از تظاهرکنندگان درخشید جهانی ویژه در پلیس قتل 18 ساله مایکل براون حقوقی سازمان حمایت قوس شهرستان مدافعان منتشر شد گزارش اشاره کرد که فرگوسن میسوری صادر کرده است تقریبا 33,000 حکم بازداشت در سال 2013 با وجود داشتن فقط 21,000 ساکنان. این حکم صادر شد چرا که مردم نمی توانند پرداخت خود را به شهرداری جریمه ها و هزینه ها — هزینه اغلب متحمل شده برای بی اهمیت جرائم مانند خروج از سطل زباله در خیابان و یا شکسته ترمز نور است که می تواند زمین یک نفر در زندان اگر آنها نمی پرداخت. همانطور که در بسیاری از آمریکایی دیگر شهرداری ها پلیس — در غیر این صورت پس در رابطه با حفاظت از حقوق مالکیت تبدیل به یک مکانیسم برای racialized تنبیهی درآمد استخراج و در قبال این سوء استفاده کمک فشار ساکنان به افزایش است.

ریاضت اقتصادی اجتناب ناپذیر نیست; آن را به یک انتخاب است. با امتناع از کاهش بیشتر به خدمات ضروري تعطیل از پلیس و زندان و مالیات ثروتمندان را کاهش خسارت وارده توسط همه گیر و بحران اقتصادی نیز در حالی که با آغاز به آدرس دیرینه نژادی و بی عدالتی حتی اگر آن را به مراتب عمیق تر تغییرات معنی داری به اصلاح ساختاری نژاد پرستی. حداقل دولت دموکراتیک قانونگذاران باید به دنبال بیشتر از صرف بازگشت به یک غیر قابل قبول وضعیت موجود (شاید با پلیس بیشتر دوربین های بدن و یا ضمنی تعصب آموزش). بلکه آنها باید فعالانه هدایت بازیابی از طریق هزینه های برنامه ها است که ایجاد یک کمتر تنبیهی و دموکراتیک تر (و در حالت ایده آل سبز) اقتصاد و جامعه و حتی اعمال نفوذ پایین و نرخ بهره فدرال رزرو در حمایت از اعطای وام به اجرای برنامه های محرک اقتصادی با چنین هدف. اما آنها نمی خواهد انجام هر یک از این وجود ندارد پایدار و استراتژیک فشار از جنبشهای اجتماعی است.

او در سال 1967 کتاب “Where Do We Go from Here: هرج و مرج و یا ارتباطات؟” مارتین لوتر کینگ جونیور نشان دهنده عمیق چالش دستیابی به درست نژادی و عدالت اقتصادی در این کشور است. جنبش حقوق مدنی او معتقد, بود, به, تاریخ, برنده تنها گذارد. “عملی هزینه تغییر را برای این کشور تا به این نقطه بوده است ارزان است. محدود اصلاحات برنده شده اند در نرخ مقرون به صرفه. وجود دارد هیچ هزینه و هیچ مالیات مورد نیاز برای سیاهان برای به اشتراک گذاشتن ناهار, شمارنده کتابخانه ها و پارک ها و هتل ها و دیگر امکانات با سفید پوستان” شاه توضیح می دهد. “مشاغل سخت و گران برای ایجاد از رای گیری رول. ریشه کن کردن زاغه نشین مسکن میلیون پیچیده فراتر از یکپارچه سازی اتوبوس و ناهار شمارنده.” چیزهایی که فعالان مبارزه برای خواست امروز یک توزیع مجدد دور از پلیس و زندان و طبقه سرمایه و افزایش سرمایه گذاری در خدمات عمومی و روزمره مردم است. قانونگذاران دموکرات نیاز به بودجه درآمده و یا به رسمیت شناخته شده به عنوان موانع نژادی و عدالت است که آنها در واقع هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>