پلیس خشونت COVID-19 و استعمال بیش از حد در شیکاگو دنبال همان مرگبار الگوی


ProPublica, ایلینوی, غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت به روز رسانی هفتگی در مورد کار ما است.

سلام خوانندگان. این است Duaa و ملیسا.

ما در حال برنامه ریزی برای نوشتن این هفته عضویت در خبرنامه در مورد داستان ما منتشر شده به بررسی یک افزایش شدید در استعمال بیش از حد مواد مخدر در کوک کانتی در همان زمان مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به افزایش در اینجا. اما کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس و پس از آن ناآرامی های مدنی باید ما را به فکر کردن در مورد چه کسانی به ظاهر جداگانه بحران در مشترک دارند.

مواد مخدر-مرگ و میر ناشی از پلیس خشونت و COVID-19 همه نامتناسب کشتن آمریکایی های سیاه و سفید از جمله در شیکاگو است.

که وحشیانه روند روشن شد که ما شروع گزارش مصرف بیش از حد پس از گرفتن یک نکته که تعداد زیادی از مواد مخدر مربوط به مرگ و میر بود تا این سال است. ما تجزیه و تحلیل پرونده مرگ از طبخ شهرستان دفتر معاینات پزشکی و افزایش خیره کننده: بیش از دو بار به عنوان بسیاری از مردم فوت کرده اند و یا مشکوک به فوت ناشی از مصرف مواد مخدر تا کنون در این سال از این زمان در سال گذشته است.

به عنوان با بسیاری از داستان های ما هر دو گزارش آن را غیر ممکن بود برای دیدن تفاوت. بیش از نیمی از مرده بودند آفریقایی آمریکایی بسیاری از آنها از شیکاگو غرب یا جنوب طرف.

کاتلین کین-ویلیس یک محقق با شیکاگو شهری لیگ که نوشته شده در مورد تاثیر مصرف مواد مخدر در آمریکایی های آفریقایی تبار به ما گفت سیاه مواد مخدر بالاتر مصرف بیش از حد نرخ مرگ و میر برای بسیاری از همان دلایلی است که آنها بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19: نرخ بالاتر از فقر و کمتر دسترسی به موثر درمان های پزشکی بیشتر در زمینه شرایط بهداشتی.

این پژواک یک داستان Duaa کار می کرد که به تازگی مورد بررسی قرار گرفته به همین دلیل بسیاری از اولین 100 ثبت COVID-19 قربانیان در شیکاگو بودند ،

علل رانندگی شیکاگو مواد مخدر بحران و COVID-19 هستند متاسفانه مربوط به ملی مکالمات ما همه داشتن در حال حاضر در مورد خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی.

ما همکار میک Dumke دوست دارد به ما یادآوری می کنند که خشونت پلیس و اجرای متفاوت در جوامع در حال علائم گسترده تر نابرابری و سفید برتری. کشور ما سابقه ای طولانی در ساختاری نژادپرستی و تبعیض اتلاف سرمایه و از دست دادن فرصت های شغلی و استرس مزمن است که با آن می ایستد در این مرکز است.

این چیزی است که ما در حال فکر کردن در مورد به نظر ما فلوید مرگ و متعاقب آن تظاهرات و تصمیم گیری در یک گزارش راه را برای خودمان به عنوان یک سازمان خبری. در اینجا برخی از داستان اخیر ما در حال خواندن است که در حال کمک به ما در رسیدن به قلب از این مسائل و ارائه متن در ما چگونه به این نقطه است.

این هفته WBEZ و شهرستان دفتر همکاری به گزارش مدرن روز redlining به عنوان بانک ها سرمایه گذاری کرده اند بیشتر در یک سفید شیکاگو محله از شهر, سیاه, محله های ترکیب شده است.

شیکاگو تریبون نوشت: در مورد اینکه چرا پلیس اصلاحات می گیرد ،

شیکاگو مجله تا به حال یک قطعه جالب در مورد چگونه یک انتخاب رسمی در حومه شهر اوانستون قادر به انجام کاری است که شده بود یک سیاسی غیر استارت برای دهه: تصویب قانون تصویب پرداخت غرامت به آمریکایی های آفریقایی تبار.

قصد بازگشت به خود ما, همکاران, کار, Jodi کوهن نوشته شده زیادی در مورد پلیس پاسخگویی در شیکاگو از جمله این داستان در بحث افسر که در حال حاضر رئیس این اتحادیه برای رتبه بندی-و-فایل افسران پلیس و یک تجزیه و تحلیل (گزارش تریبون) چرا بسیاری از سوء نارضایتی ها لغو شد.

در پاییز گذشته ما همکار لوگان Jaffe نوشت: در مورد به اصطلاح غروب شهرها با تمرکز بر یک جامعه در ایلینوی جنوبی با یک تاریخچه طولانی از نژادپرستی که در آن بسیاری از مردم همچنان به احساس ناخوشایند.

و در سراسر کشور این داستان در مورد تبدیل شدن به یک پدر و مادر در این سن از زندگی که از اقیانوس اطلس بود به خصوص تند و تلخ. به عنوان این Q&A در نیویورکر با برایان استیونسون یک حقوق مدنی وکیل و نویسنده کتاب “فقط رحمت است.”

هنوز کار زیادی باید انجام شود. لطفا اجازه دهید ما می دانیم اگر شما ایده و یا راهنمایی در مورد آنچه که ما باید گزارش در [email protected] و [email protected]. ما دوست داریم به شنیدن از شما.

با تشکر از شما برای خواندن و ایمن ماندن.

—Duaa Eldeib و ملیسا سانچز
خبرنگاران ProPublica ایلینوی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>