پلیس با حمله به معترضان با “کمتر از کشنده” سلاح در نتیجه تهدید کننده زندگی صدمات

در این ویدئویک داوطلب پزشک و یک گروه از معترضان حمل جاستین هاول لنگی و خونریزی به سمت اداره پلیس آستین. فقط چند دقیقه قبل از او می خواهم زده شده است در پشت سر رهبری گلوله پر “beanbag” یکی از به اصطلاح کمتر-از-کشنده مهمات مستقر توسط پلیس در طول تظاهرات که باید پر ایالات متحده در خیابان ها پس از 25 مه قتل جورج فلوید.

یکی دیگر از گیاهان دارویی ایستاده در مقابل خدمه به آغوش او عبور از بالای سر او و صلیب سرخ در این شهر تظاهرات — در توافق سیگنال برای برقراری ارتباط با پلیس است. که سیگنال بود توجهی نشد توسط ماموران مستقر در پله های منتهی به مقر پلیس. به تیم ملی نزدیک با هاول ناخودآگاه در اسلحه پلیس آتش گشودند و بی رویه دور از beanbag مهمات تبحر جمعیت است. طبیب در مقابل تیم ملی Maredith مایکل بود رسید. دست او را معلول او به زمین افتاد.

“چه فاک ؟” گریه یک شاهد.

هاول 20 است. او یک دانش آموز کالج در دانشگاه ایالتی تگزاس, 30 مایلی جنوب Austin, جایی که او در حال تحصیل در رشته علوم سیاسی. او نوع خجالتی و نه در معرض خطر غیر ضروری-مصرف برادرش جاشوا گفت: رهگیری. “او بسیار هوشمند و بسیار کنجکاو بسیار سریع روی پای خود.” او در حال حاضر در وضعیت بحرانی در Austin بیمارستان. جمجمه او شکسته شد. او یک آسیب جدی مغز. مسیر بهبودی طولانی خواهد بود.

هاول یکی از حداقل دو مرد جوان به شدت مجروح با استفاده از کمتر کشنده مهمات شلیک شده توسط Austin پلیس در تاریخ 30 و 31 اولین روز از این شهر تظاهرات بیش از فلوید قتل توسط مینیاپولیس افسران پلیس و قتل یک Austin مرد 42 ساله مایکل راموس در آوریل 24 — برخورد مرگبار که هم آغاز شد با شلیک سرب و گلوله و مهمات.

ویدئو و تصاویری از آسیب های انجام شده توسط کمتر کشنده مهمات را جاروب در سراسر رسانه های اجتماعی, دوباره, بالا بردن سوالات جدی در مورد استفاده و سوء استفاده به عنوان ابزار برای کنترل جمعیت است. “این کمتر کشنده مهمات هستند و تنها کمتر کشنده توسط فنی” جاشوا هاول گفت. “برادر من وضعیت را نشان می دهد چه اتفاقی می افتد زمانی که شما آنها را به یک جمعیت. هر چیزی شلیک شده از یک تفنگ ساچمهای در 90 مایل در ساعت است کشنده باشد. خواستار آنها را ” کمتر کشنده است که فقط سرگرم کننده با کلمات است.”

“ما فکر کردیم که او قرار بود به مرگ”

کمتر کشنده جنبشی و سلاح های شیمیایی رز به شهرت در طول جنگ با مواد مخدر. و این است که این مهمات به طور منظم باعث جدی و گاهی کشنده صدمات چیزی جدید است. مطالعات نشان داده اند که هر دو از اسپری فلفل و گاز اشک آور می تواند باعث آسیب های جدی چشم و مشکلات تنفسی — موضوع شدت در میان مداوم coronavirus بیماری همه گیر. Beanbag دور شده اند در ارتباط با “مهم” شکم و قفسه سینه آسیب و مرگ است. جنبشی پرتابه به مدت طولانی باعث صدمه دائمی یا مرگ به خصوص زمانی که از کار اخراج شده در سر و یا گردن. اسلحه تیزر مدت طولانی است که شناخته شده به عنوان کشنده — حتی به عنوان طرفداران را مشغول به کار اضافه کاری به انکار آن. به عنوان تظاهرات تشدید سهام آکسون این شرکت است که باعث می شود سلاح های مشخصی.

مردم نشان در خیابان یا زیر همراه آنلاین نیست نیاز به مطالعات بدانید که کمتر-سلاح های کشنده است امن نیست — به خصوص در جمعیت. در Austin, یک زن باردار به نام Saraneka “نمو” مارتین بود به ضرب گلوله در شکم و پشت. تا کنون او گزارش کرده است او را از دست داده است بارداری. تظاهرکننده دیگری ساموئل Kirsch به نام به ویژه Austin جلسه شورای شهر می گویند که او می خواهم به ضرب گلوله کشته شده است در حالی که در حال اجرا از گاز اشک آور. تاثیر شکست پنج استخوان حمایت چشم او را عمل جراحی پیچیده برای رفع.

Several thousand angry protestors surrounded Austin Police Headquarters and shut down Interstate Highway 35 on 05/30/2020.The protestors were enraged by the killing of George Floyd in Minneapolis last week and Michael Ramos in Austin last month.The demonstrations were part of a national day of protest organized by Black Lives Matter and other activist organizations in reaction to the Floyd killing.The protests started at noon and related unrest continued until almost dawn on Sunday. Outnumbered law enforcement officers from several agencies dressed in full riot gear occasionally made use of tear gas, pepper spray ,beanbags and rubber bullets to maintain order.The APD headquarters was vandalized by spray paint and several arrests were made throughout the day and evening. Pictured:A protestor wounded by a rubber bullet is treated by his comrades under IH35. | Verwendung weltweit Photo by: Newman, Jeff/picture-alliance/dpa/AP Images

یک قاره زخمی توسط یک لاستیک گلوله درمان توسط رفقای خود را تحت IH35 در Austin, تگزاس, on May 30, سال 2020 است.

عکس: Jeff Newman/picture-alliance/dpa/AP

در میان تظاهرات صدمات سر تبدیل شده اند تکان دهنده رایج است. در دالاس, Brandon Saenz چشم چپ خود را از دست داده و هفت دندان بعد از پلیس اخراج یک لاستیک گلوله به جمعیت; روزنامه نگار لیندا Tirado از دست داده و چشم خود را به پلیس شلیک پرتابه در حالی که پوشش تظاهرات در مینیاپولیس; در لس آنجلس پلیس گزارش شات از چشم یک مرد بی خانمان معلول که معترضان کرد درگیر تظاهرات — یک حادثه ذکر شده در طرح دعوی در دادگاه فدرال علیه این پلیس لس آنجلس بیش از اقدامات خود را در میان تظاهرات. معترضان در دنور برنده موقت سفارش محدود در برابر پلیس محرومیت خود را با استفاده از کمتر کشنده مهمات. “برخی از رفتارهای من امیدوارم و معتقدم به عنوان یک اقلیت از افسران پلیس در دنور و ملت در طول روزهای اخیر (و) نه تنها vis-à-vis افراد از رنگ اما علیه معترضان مسالمت آمیز در همه زمینه شده اند نفرت انگیز” ایالات متحده در منطقه قاضی R. بروک جکسون نوشت.

چهار روز پس از فلوید به قتل رسید و فقط قبل از اینکه این شهر تظاهرات coalesced, Austin رئیس پلیس برایان مانلی خطاب به گروه در یک فیلم ویدئویی در یوتیوب. او محکوم فلوید کشتن و اشاره کرد که آستین ساکنان صدمه دیده بودند و عزادار و از او خواست که خود را ماموران به نگه داشتن آن در ذهن. “را که اضافی اونس مراقبت از زمانی که شما در خارج وجود دارد که فوق العاده اونس احترام درک که در آن ما در حال حاضر به عنوان یک جامعه در حال آمدن به شرایط با آنچه اتفاق افتاده است,” او گفت:. “من به شما التماس کردن به ورزش, صبر, و, به عنوان ما به هر فارغ التحصیل دانشکده افسری کلاس: همانطور که شما در حال بسته بندی کیسه دنده خود را برای شب شیفت مطمئن شوید که شما خود را بسته و همدلی در نیز وجود دارد.”

که چگونه آن را انجام. روز بعد پلیس ضد شورش آغاز شد و چه خواهد شد چند روز از درگیری های خشونت آمیز پس از تظاهرکنندگان تعطیل ایالتی 35 که برش آستین در نیم — شرق و غرب — و به این اثر تاریخی شهرستان نژادی تقسیم و نژادپرستانه تاریخ است.

فراتر از مرزهای خود Austin برخوردار است شهرت به عنوان یک پیشرو واحه در دریای تگزاس هر چند ساکنان می دانم که نیست و کاملا دقیق است. اتهامات نژادپرستی و بی کفایتی و سوء رفتار به مدت طولانی گرفتار شهرستان نهادها از جمله اداره پلیس آستین. بین سال های 2005 و اوایل سال 2017 به تنهایی این شهرستان پرداخت بیش از 8 میلیون دلار در شهرک های مرتبط با تیراندازی پلیس. در سال 2018 یک گروه از پلیس سابق دانشجوی جلو آمد به می گویند که آکادمی مربیان به آنها گفته بود آنها می تواند پانچ در این صورت اگر آنها گفت: آنها می خواستند برای تبدیل شدن به پلیس به منظور کمک به مردم است. دیگران گفت: مدرسان بارها و بارها با اشاره به کارگران جنسی و بی خانمان به عنوان “سوسک” و پیشنهاد هدف قرار دادن افراد بی خانمان برای دستگیری اگر آنها خسته شد در حالی که در وظیفه. اتهامات نژادپرستانه جنسیتی و ضد همجنس رفتار مستقیما به بالا. در سال گذشته مانلی مجاز دستیار ارشد به استعفا شد و به جای مواجه تحقیقات خود را در حال انجام نژادپرستانه نگرش و زبان و متعاقب آن تحقیقات مستقل نشان داد گسترده داخلی نگرانی در مورد نژاد پرستی و تبعیض جنسی و یک احساس است که این بخش بارها و بارها شکست خورده برای مقابله با مشکلات آن است. “گزارش آمد به ما از صفوف مختلف و نژادها و جنس و مشاوره از این واقعیت است که نژادپرستانه و جنسیتی خواستار نام و استفاده از موهن نظر در ارتباط با مسابقه و همچنان ادامه دارد” محقق, San Antonio, وکیل, لیزا تاتوم گزارش شده است. “حکایتی تاریخ نشان داد که حتی اعضای اجرایی ستاد در طول سال تا به حال شناخته شده است به استفاده از نژادپرستانه و جنسیتی زبان به خصوص هنگامی که در اطراف رده های پایین تر و یا سایر زیردستان.”

بیش از چهار روز از تظاهرات در شهر امدادگران در پاسخ به 53 خواستار کمک های پزشکی.

آن را در برابر این پس زمینه است که پلیس مواجه جاری شد. تصاویر و فیلم های خود را نشان می دهد استفاده بی رویه از فلفل اسپری گاز اشک آور و جنبشی مهمات. در مه 30, به عنوان پلیس سعی کردم به حرکت کردن مردم از بزرگراه میان ایالتی 16 ساله براد آیالا ایستاده بود در دامنه کوه در بالای بزرگراه جدا از جمعیت. او فقط بدست کردن کار در یک sub فروشگاه در این شهر جنوبی به سمت او می گفت خانواده اش که او می خواست برای دیدن تاریخچه و او به خانه خواهد بود به زودی. او انجام آن را ندارد وجود دارد.

در عوض او را به ضرب گلوله در سر با beanbag دور. تظاهرکنندگان بلافاصله با عجله به سمت او فریاد برای کمک های پزشکی. “ما فکر کردیم که او قرار بود به مرگ” برادر بزرگتر خود ادوین گفت: اعضای شورای شهر در این ویژه-به نام دیدار برگزار شد ژوئن 5 از طریق زوم. آیالا همچنان در محلی بیمارستان کودکان. او یک جمجمه شکسته و آسیب دائمی به قشر; های اخیر عکس ارسال شده به خانواده GoFundMe صفحه نشان می دهد او را و راه رفتن با کمک یک پرستار است.

بیش از چهار روز از تظاهرات در شهر امدادگران در پاسخ به 53 خواستار کمک های پزشکی. بیست و نه نفر از کسانی که مورد نیاز حمل و نقل به بیمارستان; از آن صدمات 11 معتقد بودند باعث شده اند beanbag دور. بسیاری از آنها تهدید کننده زندگی در این شهر خدمات پزشکی اورژانس گفته رئیس شورای شهرستان.

در این جلسه مانلی اعلام کرد که افسران او دیگر نمی خواهد مجاز به استفاده از beanbag دور به کنترل جمعیت. “این است که هنوز هم یک ابزار مناسب در بسیاری از شرایط دیگر” او گفت:, “اما نه در یک جمعیت وضعیت است.”

البته, آن را سخت به تصور کنید که چگونه هر کسی چه رسد به رئیس فکر می کرد که شلیک به یک جمعیت بود یک ایده خوب در وهله اول و بخش عمومی سفارشات نشان می دهد که هر کس که در این بخش باید این را فهمیدند. قبل از استفاده از عوامل شیمیایی برای مثال ماموران قرار است به ارائه یک اخطار شفاهی و آنها قرار نیست مورد استفاده قرار گیرد در تظاهرات “بدون اجازه از سرپرست” و یا هنگامی که یک فرد است که برگزاری نمایشگاه “تنها کلامی و/یا منفعل مقاومت به دستگیری و یا قدرت.”

جنبشی که در آن مهمات نگران هستند ماموران پلیس گفت که ایمنی “گناه افراد” و افسران “اولویت” در تصمیم گیری برای استقرار سلاح های خود را. سیاست اجازه می دهد تا برای استفاده در برابر کسانی که پرتاب سنگ و بطری و یا “خطرناک دیگر پرتابه” در پلیس اما singling کردن واقعی متجاوز در میان جمعیت به نظر می رسد غیر ممکن است برای اداره پلیس آستین. و قبل از شلیک حتی زمانی که آنها گفته می شود که هدف ماموران قرار است به در نظر گرفتن نزدیکی خود را به این موضوع و دیگر عوامل محیطی است. در طول جلسه شورای, Manley گفت که به روز رسانی سفارشات خواهد ناکرده شلیک در سر کسی یا گردن مگر اینکه نیروی کشنده موجه است; اما به منظور خواندن است که این مناطق باید “عمدا” هدف قرار دادند.

در مورد آسیب به معترضان در Austin, مانلی گفت: “من به این نتیجه رسیده اند که ما تا به حال برخی از نتایج آن است که در نظر گرفته نمی شدند.”

درس های آموخته

اسکات هنسون یک دیرین محلی همزن برای پلیس اصلاحات و نویسنده از نفوذ تگزاس عدالت کیفری وبلاگ بلغور برای صبحانه به نام APD اقدامات در میان تظاهرات “فک انداختن.” پلیس باید همیشه تحت نظارت تظاهرات در شهر, اما آنها معمولا شامل “چند پلیس در خود را به طور منظم لباس و آنها در واقع وجود دارد به اویختن در اطراف لبه های در مورد چیزی اتفاق می افتد,” او گفت:. این بار “آنها نشان داد تا در کامل ضد شورش از گرفتن بروید و خود را به هدف و قصد به اجرا درآوردن انطباق و هر کسی که نه تنها بلافاصله به جز بیشتر غیر منطقی فرمان می راندند دریافت کنید در اطراف و یا شات با beanbag دور یا با اسپری گاز اشک آور.”

برای Henson, گروه اقدامات در میان تظاهرات بودند فقط شدید تر از نسخه های غیر ضروری استفاده از نیروی آنها به طور معمول استخدام در جوامع از رنگ در سراسر شهرستان. که دقیقا همان چیزی است که رهبری آوریل قتل مایکل راموس, او گفت:. راموس نشسته بود در ماشین با دوست دختر خود را در پارکینگ آپارتمان خود پیچیده هنگامی که کسی به نام پلیس برای اولین بار گفت که آن را به نظر می رسد که زن و شوهر با استفاده از مواد مخدر و بعد از آن وی از سوی مامورین که راموس تفنگ داشتند. پلیس صحنه های حذف و به دست آوردن خودرو. افسران سلاح های خود را مطرح و خواستار آن است که زن و شوهر در خروج ماشین. آنها پیروی اما پس از راموس سوال که چرا پلیس شد با اشاره سلاح گرم در آنها یک پلیس تازه کار, فقط سه ماه از آکادمی اخراج beanbag دور ضربه راموس که کبوتر بازگشت به ماشین خود را و سعی کردم به دور است. که زمانی که یک افسر دوم از کار اخراج راموس با یک تفنگ او را به قتل. با توجه به گزارش ثبت شده با دولت راموس به نظر نمی رسد مست و آن را “ناشناخته” که آیا او تا به حال یک سلاح.

Civil unrest related to the recent killings of George Floyd and Michael Ramos by police continues in Austin ,Texas on 06/07/2020.Approximately 10,000 peaceful protestors marched from Huston-Tillotson College to the State Capitol building.The march was organized by the Austin Justice Coalition.This is the tenth day of protests related to the killing of George Floyd and Michael Ramos in the capitol city.Floyd will be buried in Houston on Tuesday. Pictured thousands of protestors march down Congress Avenue. Atmosphere Protest Signs | usage worldwide Photo by: Jeff Newman/picture-alliance/dpa/AP Images

هزاران نفر از معترضان مارس پایین خیابان کنگره در Austin تگزاس در ماه ژوئن 7,2020.

عکس: Jeff Newman/picture-alliance/dpa/AP

مسئولیت مرگ و میر مانند راموس و برای تظاهرات اخیر تبدیل شدن به خطرناک متعلق به پلیس Henson گفت. “در اکثر مقابله مد, اگر شما به این پلیس دعوت اعتراض بشود.”

زمانی که پلیس در حال رو به جمعیت که بیشتر آنها استفاده از مواد شیمیایی و یا جنبشی سلاح موثر هستند و مردم متفرق شوند. اما آنها بازگشت اغلب عصبانی در پاسخ به این پلیس با تشدید خشونت.

هنجار Stamper, سیاتل, رئیس پلیس طی عظیم 1999 سازمان تجارت جهانی اعتراض می داند که این کار خوبی است. وجود ده ها هزار نفر از معترضان در زمان بیش از خیابانها بسته شدن تقاطع مشغول با نشستن و قفل اسلحه Stamper به تازگی به یاد می آورد. پلیس قطعا بیشتر است. در نهایت تماس ساخته شده بود برای استقرار گاز اشک آور. Stamper امضا کردن. این یک اشتباه بود. “من اشتباه بود به برکت آن” Stamper در حال حاضر عضو گروه اصلاحات اجرای قانون اقدام مشارکت گفت: رهگیری. “هرگز استفاده از عوامل شیمیایی علیه خشونت و در واقع در تهدید شهروندان آمریکایی. افرادی که ورزش اول خود را اصلاح حقوق. بنابراین شما فقط آن را انجام نمی. آره چیزی وحشتناک اتفاق می افتد اگر شما نمی, اما چه هستند شانس واقعا؟”

در میان سازمان تجارت جهانی اعتراض او گفت که او باید فقط اجازه دهید معترضان باقی می ماند — پس از همه, او گفت:, آنها نمی خواهد هنوز هم نشسته بودند و در حال حاضر در برخی از نقطه آنها را دریافت کنید و حرکت کنید. او اشاره می کند که زمانی که پلیس در حال رو به جمعیت که بیشتر آنها استفاده از مواد شیمیایی و یا جنبشی سلاح موثر هستند و مردم متفرق شوند. اما آنها بازگشت اغلب عصبانی در پاسخ به این پلیس با تشدید خشونت. پلیس اغلب می گویند آنها نمی توانند ایستادگی کردن — که اگر آنها را نگاه ضعیف است. اما این راه راست به آن نگاه کنید Stamper می گوید. “من آن را شنیده ام چند بار: ‘ما این است که برای محافظت از جان و مال و اگر من فقط ایستاده در اطراف با انگشت شست من تا من هستم نه انجام آن. من نیاز به اقدام,’,” او گفت:. “اما خط پایین این است که اگر آنچه که من انجام تشدید درگیری خدشه دار بیشتر مردم به خطر می اندازد افراد پس از آن چه من انجام داده اند باید بررسی شود برای آن سودمند است. آن است که مفید به تحریک مردم ؟ آن است که مفید به تشدید تنش که اغلب اوقات منجر به خشونت? و پاسخ این است که تقریبا همیشه بدون.”

Stamper که استعفا داد به عنوان رئیس پس از تجارت جهانی تظاهرات گفت که آنچه که او دیده می شود در خیابان های شهرهای ایالات متحده در میان بحران اخیر است ناراحت کننده است. “من خیلی غمگین آنچه من از دیدن. آن را مانند ” من به خاطر خدا ما هرگز یاد بگیرند؟” او پرسید. “ما هرگز یادگیری درس وجود دارد برای در نظر گرفتن.”

هیچ عذر خواهی

تقسیم دوم بعد از جاستین هاول به ضرب گلوله در سر در مه 31, معترضان زد به دستیار اهدای او را به بالا و عقب نشینی از خط مقدم اعتراض به یک زیرگذر بزرگراه که در آن داوطلب پزشکان مستقر شدند. اما او در مشکل بیشتر از آنها می تواند مدیریت. یکی از پزشکان رفت و برگشت به پلیس خط در مقابل مقر; هاول ضرب گلوله کشته شده بود در پایه جمجمه او و دچار تشنج شد. او را در اینجا, پلیس گفت:. معترضان بود. زمانی که پلیس شروع به شلیک دوباره مستقیم به گروه هدف قرار دادن Maredith مایکل در دست او از حدود سه فوت دور.

اخبار هاول در تیراندازی گسترش سریع در سراسر شهرستان. 400+1 ارسال یک ایمیل انبوه به دنبال هر کسی که می دانست چه اتفاقی افتاده است به او. بسیاری از مردم می ترسید او مرده بود.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در جریان Facebook, Manley, رئیس پلیس بازگو کرد که پلیس شروع به شلیک تنها پس از معترضان شروع به پرتاب چیزهایی در آنها. هاول رو ضربه او گفت: پس از یک پلیس از دست رفته خود را از هدف در نظر گرفته یک فرد ایستاده در این نزدیکی هست و تهدید به راه اندازی یک کوله پشتی به سمت پلیس خط. اما تصویری و موثری در این حادثه اختلاف که به نظر می رسد که هیچ کس در نزدیکی هاول انجام هر چیزی را به تحریک خشونت است.

به نظر می رسد که هیچ کس در نزدیکی هاول انجام هر چیزی را به تحریک خشونت است.

“تمرکز ما در حفاظت از صلح آمیز و آزادی بیان” مانلی گفت. “ما دعا می کنیم برای این مرد جوان و خانواده اش و امیدوار هستند که وضعیت خود را بهبود می بخشد و به سرعت.”

جاشوا هاول شد تحت تاثیر قرار ندارد. او یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در تگزاس A&M دانشگاه و نظر سردبیر این روزنامه گردان. در ژوئن 3, مقاله منتشر شده بوسیله ستون او نوشت: در مورد برادر خود را به خشونت پلیس و مانلی کنفرانس مطبوعاتی. “آن را … قابل توجه در جلسه کمی تلاش مانلی قرار می دهد و به مسئولیت برای آنچه که اتفاق افتاده است” او آغاز شد. “وجود دارد هیچ عذرخواهی.” به جای مانلی فقط به جزئیات آنچه اتفاق افتاده است و بدون اذعان به آسیب ناشی از جاستین هاول یا به پزشکان که در تلاش بودند به او کمک کند. “به کسانی که معترضان را” جاش هاول نوشت: “من خانواده تو را می بیند و ما از شما سپاسگزارم.”

در مصاحبه با رهگیری جاش هاول تصریح کرد: بسیاری از نگرانی های او بیان شده در ستون خود از جمله ترکیبی از بی کفایتی و سلاح های که تا به حال نزدیک به عواقب کشنده برای برادرش. این واقعیت است که پلیس اخراج پزشکان عمیقا نگران کننده او گفت: اگر او را باور نمی کند همان پلیس گفت که آنها را به هاول رو به جلو هستند همان کسانی هستند که از کار اخراج آنها را زمانی که آنها را — که “گونه های ساده لوحی” او گفت: — اما این باعث نمی شود که چه اتفاقی افتاده هیچ بهتر است. “حداقل این نشان از عدم آگاهی از محیط و ناتوانی در مدیریت وضعیت,” او گفت:. “و هنگامی که شما همه این عوامل در ترکیب با این” کمتر کشنده دور ” این چیزی است که اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>