پلیس با حمله به معترضان در حال ریشه در خشونت ایدئولوژی ارتجاعی شکایت

خورشید بالا به عنوان معترضان پر Grand ارتش پلازا. در زمان عادی آن را آسان برای فراموش کردن است که دروازه ورود به بروکلین بزرگترین پارک بود یک بار در میدان نبرد در مبارزه برای استقلال آمریکا یا که یاد “سربازان و ملوانان قوس” است یک بنای تاریخی را به کسانی که در جنگ برای پایان دادن به برده داری. اما با همه گیر جهانی است و بیش از 100000 آمریکا زندگی می کند در عرض چند ماه بیش از 40 میلیون نفر دیگر را از کار و تظاهرات علیه خشونت پلیس جارو متحده, روزهای اخیر شده است به دور از عادی و به عنوان تظاهر کنندگان در زمان مکان خود را در روز یکشنبه پلازا محل در تاریخ احساس غیر منتظره ای در حال حاضر.

کنیاتا رید بروکلین بومی بود و در میان کسانی که با حضور در پای طاق. رید و شوهرش آمده بودند تا اعتراض خود را با سه فرزند جوان سنین 11 و 8 و 2. آن بود که در روز دوم در خیابان پیوستن به سراسر کشور موجی از تظاهرات پس از کشتن جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسر پلیس, Derek چوین. شب گذشته در نزدیکی پل بروکلین, رید و خانواده او در حال تماشا به عنوان شهر نیویورک افسران پلیس ضد شورش مورد ضرب و شتم و اسپری فلفل به معترضان. “که کردم واقعا ترسناک برای کودکان و نوجوانان” رید به من گفت. هنوز هم فرزندان او بیدار شد صبح روز بعد درخواست به بیرون رفتن دوباره کردند و حتی خود را نشانه. “من بعدی ؟” پسر او را به عنوان خوانده شده.

به عنوان یک آفریقایی آمریکایی افزایش سه تا از بچه ها در ایالات متحده در سال 2020 رید گفت: در این شرایط است که موجب تظاهرات موضوع روزانه والدین آموزش یک فرایند “اجازه دادن به آنها را می دانیم که آنها شایسته و مشکل این است که مردم دیگر نه آنها.” وقتی پرسیده شد که اگر آنها را بیرون می رید دریغ نکنید. “این است که زندگی خود را,” او گفت:. “شما باید به.”

صدها مایل دور در سینسیناتی در واکنش به تظاهرات در نظر گرفتن شکل های مختلف. در حالی که تظاهر کنندگان جمع آوری شد در بروکلین یک گروه از Hamilton County sheriff نمایندگان در لباس تاکتیکی دنده و زره بدن بسیاری از آنها را حمل تفنگ برافراشتند نرم افزار-پلیس پرچم در خارج از دفتر خود را. همه جا در برخی از نقاط کشور پرچم جایگزین قرمز سنتی آمریکایی با پرچم سیاه. بنر شامل یک گروه آبی به نماد “نازک خط آبی” که برخی از افسران پلیس بر این باورند که آنها نمایندگی: جامعه به خوبی مسلح فایروال حفاظت در غیر این صورت دفاع از نیروهای شر.

کلانتر جیم نیل بعد گفت که پرچم جایگزین شد تنها به طور موقت پس از یک تصویر از معاونان او’ مراسم رسمی ویروسی رفت. دفتر پرچم آمریکا شده بود از دست به خرابکاری های کلانتر توییتی و یک جریان بود به افتخار یک افسر که کلاه زده بود با یک گلوله از شب قبل. “پرچم حذف شده است و ما جایگزین کردن آن با پرچم آمریکا در صبح” نیل نوشت.

هر چند جزئی در مقایسه با اعمال خشونت فیزیکی و گسیل از غم و اندوه دیده می شود در سراسر کشور, این قسمت در سینسیناتی معنیدار بود. این “خط نازک آبی رنگی” پرچم شناخته شده نماد فرهنگی اجتماعی و جنبش سیاسی است که به طور جدایی ناپذیری به این کشور در جریان ناآرامی. پرچم محور در جهان از کالا و پلیس فلسفه تمام ساخته شده در اطراف این ایده که پلیس یک بحرانزده قبیله از رزمندگان بدخیم و ناسزا توسط یک ملت است که نتواند به درک منحصر به فرد خود را دارد ، خط آبی یادآوری است که بسیاری از پلیس جامعه می بیند خود را به عنوان جدا از بقیه جامعه — و به ملت شاهد در روزهای اخیر در فیلم پس از فیلم تکان دهنده این خوبی مسلح جمعیت آغشته با قدرت به محروم کردن شهروندان از زندگی و آزادی را ندارد لطفا به کسانی که چالش قدرت خود.

این کشور در حال حاضر شاهد چه سال از نظامی مطبوع, آموزش و فرهنگ دراورده: یک جنبش اعتراضی در سراسر کشور در حال اجرا در برابر سراسری پلیس ضد شورش.

“آنچه ما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا این است که یک جهان بینی است که می گوید که پلیس تنها نیروی قادر به نگه داشتن جامعه با هم” الکس, حیاتی, یک استاد جامعه شناسی در کالج بروکلین و نویسنده کتاب “پایان پلیس” به من گفت. مشاهده می شود در این مفهوم است که “بدون تهدید ثابت از خشونت سرکوبگر مداخله جامعه حل خواهد شد به یک جنگ همه علیه همه” او توضیح داد. دیده می شود از طریق این لنز “اقتدارگرا راه حل نیست فقط لازم است آنها تقریبا ترجیح داده شده است.”

در پی فلوید کشتن با تظاهرات در هر کشور در اتحادیه اروپا و ایالات متحده نیروهای امنیتی در هر سطح به نام به پاسخ این کشور است که در حال حاضر شاهد چه سال از نظامی مطبوع, آموزش و فرهنگ دراورده: یک جنبش اعتراضی در سراسر کشور در حال اجرا در برابر سراسری پلیس ضد شورش.

در شهر نیویورک که در آن حداقل 2500 نفر دستگیر شده اند در هفته های گذشته مقامات محلی تحمیل کرده اند 8 بعد از ظهر حکومت نظامی که اداره پلیس نیویورک استفاده کرده است به عنوان یک بهانه برای دستگیری افرادی که آن را در غیر این صورت هیچ توجیهی را بازداشت. در ظهور الگوی است که حقوق مدنی وکلای مستند در چند منطقه در سراسر این شهر تعدادی از این افراد گرفته شده است به محلی ایستگاه های خانه های که در آن NYPD هوش افسران و ماموران اف بی آی باید بازجویی آنها در مورد اعتقادات سیاسی از جمله دیدگاه های خود را در فاشیسم است. کلمه از بازجویی آمد و تنها چند روز پس از دادستان کل ویلیام بر انتشار بیانیه ای توصیف رهبر جنبش ضد فاشیستی شناخته شده به عنوان antifa به عنوان یک داخلی سازمان تروریستی و اعلام کرد که دولت فدرال 56 مشترک با تروریسم نیروهای وظیفه شده بود فعال در سراسر کشور manhunt برای “جنایی سازمان و محرکین.”

در واشنگتن دی سی به شدت مسلح تاکتیکی واحد در زمان مواضع این کشور در پوشیدن رسمی نشان. خودخوانده گروه بیشتر از مردان سفید حمل درجه نظامی سلاح نیز در خیابان ها و پلیس محلی خال خال شد نما برای عکس ها با خفاش-دارای حق اعمال اوباش. راست, سفید قدرت گروه در ایران ناآرامی به سرعت بخشیدن به کشور نسبت به بلند مدت مورد نظر مسابقه جنگ: در لاس وگاس سه جناح راست گرایان با تجربه نظامی, پیروان به اصطلاح boogaloo جنبش دستگیر شده بودند در تهران به اتهام توطئه حملات در نوادا است.

مایکل آلمانی همکار در Brennan Center for Justice and سابق FBI agent متخصص داخلی تروریسم تحقیقات گفت: اقدامات دولت در هفته گذشته منعکس تثبیت, مشکلات دیرینه در آمریکا انجام ندادی. از قانونی و لجستیکی نظر بر بیانیه در مورد antifa بود “گشاد” آلمان گفت: “این یک راه سیگنالینگ برای مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان هر دو در اجرای قانون و خارج است که این دشمن است.”

زمان و دوباره آمریکا اجرای قانون پاسخ به مخالفان است به دنبال یک الگوی آلمانی توضیح داد: با پلیس سرکوب جنبش های نژادی و اجتماعی و زیست محیطی و عدالت و در حالی که به خشونت سفید گفت که ضرب و شتم مردم در خیابان یک پاس رایگان. “ما در حال حاضر می بینیم که وجود دارد این است پویا که در آن افسران پلیس مشاهده افرادی که در اعتراض به خشونت پلیس به عنوان دشمنان آنها می توانید با استفاده از خشونت بیشتر علیه,” او گفت:. “به خصوص در تظاهرات آن نیست که فقط پلیس می خواهید به دستگیری کسی که یک مشکل” آلمان گفت. “آنها می خواهند برای پیمانه کردن از مجازات است.”

خطوط آبی را در سیاه و سفید زندگی

اگر چه این ایده از “خط نازک آبی رنگی” اطراف برای چند دهه بوده آن نام تجاری و تجارت تکامل شروع به تلاش برای جمع آوری پول برای خانواده های کشته افسران پلیس. پرچم خود را ایجاد شد و شش سال پیش و زمانی که ایالات متحده گریبانگیر شد با خشونت پلیس تظاهرات که باعث به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. به عنوان کسانی که خواستار عدالت برداشت و به شتاب یک countermovement آبی زندگی می کند ماده افزایش یافت تا تحت تازگی ایجاد بنر. در یک مقاله برای مجله هارپر را نویسنده جف Sharlet جزئیات چگونه یک جوان 19 ساله دانشجوی کالج به نام اندرو یعقوب آمد تا با ایده برای پرچم. “سیاه و سفید فوق نشان دهنده شهروندان” یعقوب بنیانگذار شرکت خط نازک آبی رنگی ایالات متحده آمریکا توضیح داد. “سیاه و سفید زیر نشان دهنده مجرمان.”

پرچم را ایجاد مصادف با دسامبر 2014 قتل دو NYPD افسران Wenjian لیو و رافائل راموس در بروکلین. افسران مرگ موجب شورش در میان شهر نیویورک پلیس علیه شهردار, بیل د Blasio. آن را یک نقطه عطف برای به تازگی در انتخاب شهردار که تا به حال با حروف بزرگ بر تقاضا برای پلیس مسئولیت پذیری در اجرا خود را برای دفتر. در حالی که de Blasio تبدیل به یک نماد از شکست تحقیرآمیز در چشم تقریبا تمام NYPD پاسخگویی طرفداران گروه قدرتمند اتحادیه همچنان ادامه دارد و به عموم خمیر و سرزنش شهردار به صورت روزانه در سال های پس از قتل و به تازگی doxxed دختر خود او پس از دستگیری در حالی که اعتراض در منهتن.

LAGUNA BEACH, CA - AUGUST 20: A flag with the thin blue line, which is used to honor the fallen and the courage of police officers, lies on the boardwalk near the feet of police keeping demonstrators and counter demonstrators apart during an 'America First' demonstration on August 20, 2017 in Laguna Beach, California. Organizers of the rally describe it as a vigil for victims of illegal immigrants and refugees. Opponents say the demonstration is steeped in racism. (Photo by David McNew/Getty Images)

یک پرچم با خط نازک آبی رنگی که استفاده می شود به افتخار افتاده و شجاعت افسران پلیس نهفته در مرور نزدیکی پای پلیس نگه داشتن تظاهرات و مقابله با تظاهرکنندگان از هم جدا در طول یک ” امریکا و اولین تظاهرات در 20 اوت سال 2017 در لاگونا بیچ ،

عکس: دیوید McNew/گتی ایماژ

پرچم ظهور در سال 2014 بود اما یک عنصر در یک بزرگتر اکوسیستم پلیس تبلیغاتی. مانند سلاح ها, وسایل نقلیه و آموزش است که جریان از نظامی به ادارات پلیس در سراسر کشور آبی زندگی مهم جنبش پذیرای تصاویر و ایدئولوژی برگرفته از جنگ امریکا در خارج از کشور.

همان ماه است که این افسران در بروکلین بودند به ضرب گلوله کشته پایین کلینت ایستوود در فیلم “تک تیرانداز آمریکایی” رسید تئاتر. این فیلم که به سرعت تبدیل به بالاترین پرفروش جنگ در تمام دوران گفت: داستان کریس کایل یک مهر و موم نیروی دریایی است که علاوه بر تبدیل شدن به یک قهرمان برای بسیاری از یک بار افتخار انجام ده ها تن از قتل های فراقضایی در خیابانهای نیواورلئان در پی توفان کاترینا. هر چند کایل در حال حاضر به خوبی شناخته شده پس از انتشار پرفروش زندگینامه فیلمهای هالیوود پرورشی تیرانداز از خفا به محافظه کار سوپر استار شدن.

در جبهه های عراق, کارت ویزیت کایل را جوخه شد یک تصویر از یک جمجمه پوشیده شده توسط شخصیت کتاب کمیک شناخته شده به عنوان Punisher. در مارول سری Frank Castle, aka the Punisher, یک, دریایی, کهنه سرباز جنگ ویتنام که قتل مردم خود اعلام جنگ با جرم و جنایت است. در کتاب خود کایل که به ضرب گلوله کشته شد توسط یک همکار جانباز در سال 2013, توصیف واحد خود را برای شخصیت و نمادین جمجمه. “ما با اسپری رنگ آن را بر ما Hummers و بدن زره و کلاه و تمام اسلحه ما,” او نوشت. “ما با اسپری رنگ آن را در هر ساختمان یا دیوار ما می تواند. ما می خواهیم مردم بدانند ما اینجا هستیم و می خواهیم با شما. این نسخه از psyops. شما ببینید ما ؟ ما مردم لگد زدن الاغ خود را. ترس ما. از آنجا که ما را بکشند شما صبح. شما بد هستند. ما badder. ما بد الاغ.

آبی زندگی مهم جنبش پذیرای تصاویر و ایدئولوژی برگرفته از جنگ امریکا در خارج از کشور.

افسران پلیس در سراسر کشور توسعه داده اند یک شبیه شیفتگی برای Punisher را جمجمه, گچ کاری vigilante قاتل نماد روی پیراهن تیم ملی, ماشین ها و چرخ دنده های دیگر. در میلواکی گروهی از افسران به تصویب رسید “این Punishers” به عنوان اسم و شخصیت لوگو بر روی پوست خود را. هنرمندان و نویسندگان در پشت Punisher کمیک را تحت فشار قرار دادند در اجرای قانون را در آغوش توصیف آن را به عنوان یک کل برداشتی غلط از شخصیت. شرکت سازنده Gerry Conway تشبیه اجرای قانون استفاده از لوگو برای قرار دادن یک مؤتلفه پرچم در یک ساختمان دولت است. “او یک جنایتکار” کانوی گفته است. “اگر یک افسر قانون به نمایندگی از نظام عدالت قرار می دهد جنایی نماد در ماشین پلیس و یا سهام چالش سکه تجلیل جنایی او و یا او در حال ساخت یک بیمار-توصیه بیانیه ای در مورد درک خود را از قانون است.”

خشونت آمیز و نظامی از نظر پلیس منعکس شده در Punisher محبوبیت نیز در حال حاضر در آموزش افسران دریافت خواهید کرد. در “تک تیرانداز آمریکایی” فیلم star, Bradley Cooper, ارائه یک سخنرانی به فرزندان خود در آشپزخانه, جدول, توضیح است که وجود دارد سه نوع از مردم در جهان: گوسفند و گرگ و سگ گله. گرگ ها به دنبال شکار و گوسفند و آن را به سگ گله — کوچکتر و در عین حال بحرانی جمعیت — برای حفاظت از آنها. درس کشیده شده است به طور مستقیم از تعالیم سرهنگ دیو گراسمن سابق وست پوینت استاد روانشناسی و خود اعلام کرد متخصص در کشتن کسی که می آموزد دوره های آموزشی برای ادارات پلیس فدرال و سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور است. گراسمن اول کتاب “در قتل” بود در یک نقطه مورد نیاز خواندن برای FBI دانشجویان.

در کلاس گراسمن گاهی اوقات می گوید شرکت کنندگان که پلیس به او گفت که اولین قتل منجر به بهترین فیلم از زندگی خود را و می گوید که با آموزش مناسب در نظر گرفتن یک زندگی انسانی است “درست نیست که از یک معامله بزرگ.” در سال 2014 Jeronimo Yanez مینه سوتا افسر پلیس با حضور در یکی از گراسمن را “ضد گلوله جنگجو” کلاس های اداره گراسمن را شریک کسب و کار. دو سال بعد Yanez کشیده بیش از Philando کاستیا سیاه 32 ساله پدر در ترافیک متوقف شود. کاستیا به اطلاع افسر که او در اختیار داشتن مجوز اسلحه گرم. Yanez رشد به طور فزاینده ای آشفته و به ضرب گلوله او را پنج بار. کاستیا درگذشت در صندلی راننده با دوست دختر خود را و 4 سال در خودرو. Yanez بود تبرئه از تمامی اتهامات در دادگاه است که به دنبال.

پس از کشتن, که باعث شد موج تظاهرات مینیاپولیس شهردار یعقوب فری ممنوع جنگجو پلیس دوره. سرهنگ باب Kroll رئیس پلیس فدراسیون مینیاپولیس bristled در تصمیم گیری تماس گراسمن را آموزش “عالی است.”

در مصاحبه ای در اوایل این سال فقط ماه قبل از قتل فلوید در خود شهرستان کرول گفت که او شخصا درگیر شده در سه تیراندازی و که “نه یکی از آنها برایم ناراحت کننده است.” یک 2015 مشخصات مینیاپولیس استار تریبیون اشاره کرد Kroll عضویت در پلیس باند دوچرخهسواری که شامل سفید supremacists (سابق SWAT افسر را رد کرده است خصوصیات), نقش خود را به عنوان یک متهم در یک تبعیض نژادی و طرح دعوی در دادگاه به ارمغان پنج, سیاه, افسران خود را در هدف قرار دادن نزدیک به 20 امور داخلی شکایات (“همه اما از آن بسته شد و بدون نظم و انضباط”) و تعلیق خود را زیر یک نیروی بیش از حد شکایت.

در سال گذشته تنها چند تحقیق توسط بسیاری از سازمان های خبری کشف پلیس و دیگر مقامات مجری قانون های شدید نژادپرستانه و خشونت آمیز مطالب خصوصی در گروه های رسانه های اجتماعی. در میان نژادپرستی است که چرخش در این فضاهای عمیق یادداشت aggrievement بیان احساس است که در واقع آن است که پلیس تحت حمله قرار دارند. کسانی که احساسات را می توان در بخش, به یک نظریه اعلام شده در سال های پایانی ریاست جمهوری باراک اوباما به عنوان شناخته شده فرگوسن اثر آن استدلال کرد که در پی تظاهرات علیه خشونت پلیس اجرای قانون بود عقب کشیدن در آن جنگ با جرم و جنایت در نتیجه آسیب رساندن به امنیت عمومی.

بالاترین-مشخصات طرفدار افشا و خنثی نظریه باراک اوباما FBI مدیر James Comey. پرداختن به یک گروه از دانشجویان حقوق در سال 2015 Comey توصیف یک “باد سرما که دمیده شده است از طریق اجرای قانون” این ادعا که تحولات در اسناد از خشونت پلیس باعث شد ماموران به تغییر راه آنها کار کرده که منجر به افزایش در قتل است. این ادعا به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار, در بخشی به دلیل آن را فاقد شواهد و در بخشی به دلیل آن گسترش و نژادپرستانه تاریخ “مبارزه با جرم و جنایت در قوز.”

جالب اینجاست که با توجه به فضای Comey خواهد آمد به اشغال در ذهن بسیاری از لیبرال آمریکایی ها فقط چند سال بعد مدیر سابق اف بی آی را در جنگ-در-پلیس شعارهای قدردانی از جهان بینی انسان است که در آن زمان آغاز شد و موفق مارس به کاخ سفید است.

این Trumpist ترور

یک ماه پس از آمدن به دفتر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا سه تا حد زیادی نمادین اجرایی سفارشات مربوط به اجرای قانون. در حالی که تاثیر سیاست کاخ سفید می تواند در امور ادارات محلی پلیس شد, حداقل, فرهنگ, جنگ, پیام نمی شد. آن است که آیا پلیس در ضرب و شتم و یا عوامل مهاجرت در مرز رئیس جمهور پیام همان بود: از لحاظ سیاسی لیبرال ها برگزار کرده اند شما را برای بیش از حد طولانی ،

“از گرفتن بروید تهمت نشانه وفاداری خود را به ارتجاعی ترین بخش هایی است که جنبش” Vitale تا بروکلین استاد دانشگاه توضیح داد. در جمهوری 2016 ملی کنوانسیون مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت کامل-بویژه حمایت از دیوید کلارک سابق کلانتر Milwaukee County Wisconsin. “آبی زندگی می کند موضوع در امریکا!” کلارک فریاد زد: از این تریبون. کلارک به نام Black Lives Matter یک سازمان تروریستی و در مقایسه با گروه به Ku Klux Klan. تصدی خود به عنوان کلانتر سوراخ شد با اختلاف به خصوص در اطراف مرگ و میر افراد در زندان و مانع اهداف بلندپروازانه از زنان باردار است. یک بار در خانه مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت اعمال قدرت خود به عنوان رئیس جمهور به عفو آریزونا جو Arapaio برای محکومیت کیفری اهانت به دادگاه. Arapaio که وزارت دادگستری به این نتیجه رسیدند زد بزرگترین نژادی-پروفایل طرح در تاریخ ایالات متحده استفاده می شود برای اشاره به بدنام خود را در بیرون زندان به عنوان یک “اردوگاه کار اجباری.”

MINNEAPOLIS, MN - OCTOBER 10: U.S. President Donald Trump shakes hands with Minneapolis Police Union head Bob Kroll on stage during a campaign rally at the Target Center on October 10, 2019 in Minneapolis, Minnesota. The rally follows a week of a contentious back and forth between President Trump and Minneapolis Mayor Jacob Frey. (Photo by Stephen Maturen/Getty Images)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت دست با مینیاپولیس اتحادیه پلیس سر ستوان باب Kroll بر روی صحنه در طول یک کمپین تجمع در هدف مرکز در Oct. 10, 2019 در مینیاپولیس.

عکس: استفان Maturen/گتی ایماژ

“این نوع از افرادی که تهمت پذیرای چرا که او تصمیم گرفته است که راه حل تمام مشکلات اجتماعی جرم است و این که چگونه شما را در امریکا بزرگ دوباره از طریق حمایت از” ویتال گفت. آن را طولانی نیست قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن-Punisher دنده شروع به ظاهر آنلاین با رئیس جمهور آشنا مو plopped در شوم Punisher جمجمه. مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی از سخت-راست, سیاسی لبه آمریکا اجرای قانون بود دوباره بر روی صفحه نمایش در ماه اکتبر زمانی که رئیس جمهور که به استقبال یک مینیاپولیس تجمع توسط کرول پلیس اتحادیه ارشد در سرپیچی از یک بیانیه از دفتر شهردار که رئیس جمهور بود و نه خوش آمدید. کرول به تن پیراهن قرمز مزین با کلمات “پلیس برای مغلوب ساختن پیشی جستن” (در دسترس برای $20 در اتحادیه وب سایت). پرداختن به “میهن پرستان” در جمعیت کرول گفت: این پیراهن ها که یک پیام در برابر ریاکاری.

“دولت اوباما و جوراب توری, جوراب و سرکوب پلیس نفرت بود,” کرول گفت. “اولین چیزی که رئیس جمهور تهمت بود زمانی که او در زمان دفتری بود که به نوبه خود در اطراف خلاص شدم دارنده-Loretta Lynch رژیم و تصمیم گرفت تا شروع به اجازه دادن به پلیس انجام کار خود را — قرار دادن دستبند روی جنایتکاران به جای ما.”

وجود نور روز بین Punisher-سبک پلیس و مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز چگونه آمریکا اجرای قانون باید عمل حیاتی استدلال کرد. “آنها یکی و همان است.” “این است که یک نوع نیا-فاشیسم است. شاید در هفته آینده ما پیدا کردن اگر آن را کامل بویژه فاشیسم است.” تناقضات در جامعه آمریکا بیرون کشیده شده توسط ویرانی coronavirus همه گیر و به دنبال آن تظاهرات را به ارمغان آورد و کشور را به نقطه اوج. “در طول تاریخ هنگامی که این اتفاق می افتد وجود دارد پارگی و آن را قشنگ” ویتال گفت. “معمولا آن را شامل یک جنگ است. این که چگونه این تناقض اساسی حل و فصل شود.” روز پلیس اصلاحات buzzword از دوران اوباما هستند از طریق حیاتی استدلال کرد. “که همه انجام می شود,” او گفت:. “این یک جنگ بر آینده کشور و در حال حاضر آن است که به معنای واقعی کلمه در حال وقوع با مردم مبارزه با پلیس در خیابان. و من فکر می کنم که سوال این است که چه پیروزی برای طرف ما شروع به نگاه مانند?”

آن است که آیا پلیس در ضرب و شتم و یا عوامل مهاجرت در مرز رئیس جمهور پیام همان بود: از لحاظ سیاسی لیبرال ها برگزار کرده اند شما را برای بیش از حد طولانی ،

“این نه فقط در مورد پلیس نمی,” او گفت:. “این است که در مورد نارضایتی از یک نسل کامل در مورد جهت این کشور شکست هر دو احزاب سیاسی اقتصادی بحران های زیست محیطی بحران است.” در خیابان های بروکلین آشنا شعارهای “نه عدالت بدون صلح” شده اند پیوست به طور فزاینده ای محبوب تقاضا: پال خواستار قطع بودجه دولت ، گرسنه پلیس جانور است که دقیقا راه حل حیاتی است و صرف سه سال گذشته برای دفاع از. “این را از جایی آمده — ایم کار” ویتال گفت. “این یک انقلاب را در دستور کار خود من می دانم که میتونه شما رو برای ساخت یک جنبش است که به پیروزی و که در فرآیند شماره گیری پشت سرکوبگر ظرفیت دولت است.”

در حال حاضر برای ادامه تظاهرات با وجود تلاش برای متوقف کردن آنها با حکومت و افزایش حملات توسط پلیس بر شهروندان اعمال آن حقوق در قانون اساسی به آزادی بیان و مونتاژ. Quin جانسون بود که در میان هزاران نفر از تظاهر کنندگان که در بازگشت به خیابان های بروکلین در روز دوشنبه. او انجام یک مقوا لیست ثبت نام بیش از یک دوجین نام: سیاه و سفید مردان و پسران مورد ضرب و شتم یا قتل توسط پلیس و یا نژادپرستانه اوباش کشش و برگشت به سال 1931 است. “این بسیار عاطفی,” او گفت: به عنوان جمعیت راهپیمایی غرب است. “امروز روز اول بود که من گریه کردم.”

SACRAMENTO, CA - MARCH 02: Demonstrators burned Thin Blue Line flags outside Sacramento Police Department on March 2, 2019, in Sacramento, California. Sacramento County District Attorney Anne Marie Schubert announced Saturday that officers did not break any laws when they shot Stephon Clark in 2018. (Photo by Mason Trinca/Getty Images)

تظاهرکنندگان سوخته نازک خط آبی در پرچم خارج ساکرامنتو اداره پلیس در تاریخ 2 مارس 2019. به حق یک زن می پوشد پیراهن این برنامه شامل آرم کمیک مارول شخصیت Punisher.

عکس: میسون Trinca/گتی ایماژ

جانسون توصیف آسیب زا چرخه است که سایه افکنده زندگی آمریکایی به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار زندگی از افراد کشته شده توسط پلیس و عدم نتیجه. “من فقط عصبانی,” او گفت:. “شما به یاد داشته باشید هر زمان آن را می سازد و می سازد.” مقیاس از تظاهرات تعجب او افزود: “در هر جامعه تحت تاثیر قرار شده است این” و نه این واقعیت است که آنها همچنان ادامه دارد. “آنها باقی بماند چرا که شما بازگشت به خانه و شما تماشای اخبار و شما ببینید چه پلیس انجام می دهند به مردم,” او توضیح داد. “این است که دقیق همین دلیل مردم معترض هستند.”

حال یک نقطه جوش جانسون گفت: — که در آن همه چیز به آینده نامشخص است. “این پتانسیل را دارد که متفاوت باشد,” او گفت:. “من امیدوارم که آن را متفاوت است.” اما در صورتی که تغییر نمی آیند “من بسیار خوشحال خواهد شد به تماشای آن همه داغ سوزاند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de