پینک می گوید: او ‘گریه’ و ‘دعا’ در حالی که مبارزه با ‘ترسناک’ Coronavirus

صورتی دقیق او “rollercoaster” نبرد با کروناویروس در یک Instagram زندگی می کنند چت با نویسنده جن Pastiloff در روز شنبه, آوریل 4.

این “زیبا تروما” خواننده 40 نشان داد یک روز پیش از آن او و او 3 ساله پسر جیمسون آزمایش مثبت برای COVID-19 اما پس از بهبود اما احساس نیست 100 درصد نشده است.

در گفتگو با او دوست Pastiloff در روز شنبه برای کمک به جمع آوری پول برای تغذیه مردم نیاز به از طریق onbeinghuman2020.com صورتی که سهام جیمسون و دختر, بید, 8, با, شوهر, کری هارتاعتراف کرد که پسرش دچار “بدترین آن” شده است و “بالا و پایین.”

Pink Says She ‘Cried’ and ‘Prayed’ While Battling Coronavirus Symptoms
P!nk حضور 51 annual CMA Awards در بریجستون عرصه در 8 نوامبر 2017 در Nashville, Tennessee. شاتر

“جیمسون شده است واقعا بیمار,” او گفت:. “من نگه داشته ام یک مجله از علائم خود را برای سه هفته گذشته و معدن به عنوان به خوبی. او هنوز سه هفته بعد 100 درجه حرارت. آن بوده است متفاوت rollercoaster برای هر دوی ما اما کری و بید شده اند کاملا خوب است.”

او گفت: از دیدن پسر کوچک او بسیار بیمار با تب و مسائل مربوط به معده بود “ترسناک است.”

“وجود دارد بسیاری از شبها وقتی که من گریه و من هرگز دعا بیشتر در زندگی من,” او گفت:. “این خنده دار است اما در یک نقطه من فکر می کردم آنها وعده داده شده ما بچه های ما خوب خواهد بود. آن تضمین شده نیست. هیچ کس وجود دارد که امن است از این.”

Coronavirus که سرچشمه در چین در پایان سال گذشته است و در حال حاضر در سراسر جهان با بیش از 1.2 میلیون نفر تست مثبت است. بیش از 9,300 که مردم در ایالات متحده از این ویروس مرگبار است.

در حالی که او و جیمسون در حال بهبود و پس از آزمایش منفی آنها نیست و به طور کامل بهبود یافتند.

“ما بهتر از ما بودند. هفته گذشته من در نبولایزر [برای تنفس درمانی]. آسم دارم و واقعا بد به حال آن را برای تمام زندگی من است. این واقعا ترسناک است. من نمیخوام دروغ” پینک گفت. “در ابتدا همه ما با شنیدن بود ‘اگر شما جوان هستید این است که 65 ساله و مسن تر, خدا را شکر بچه های ما خوب هستند.'”

او افزود که او امیدوار است که آنها “در حال از جنگل اما این چیزی است که rollercoaster. فقط زمانی که شما فکر می کنم شما بهتر است چیز دیگری اتفاق می افتد.”

صورتی نشان داد تشخیص او در یک Instagram ارسال در روز جمعه که نشان داد او و جیمسون در پچ کدو تنبل.

“دو هفته پیش من سه سال پیر پسر جیمسون و من به نشان دادن علائم COVID-19. خوشبختانه ما پزشک مراقبت های اولیه تا به حال دسترسی به آزمایش و تست کردم مثبت,” او نوشت. “خانواده من در حال حاضر پناه در صفحه اصلی و ادامه داد: برای انجام این کار برای دو هفته پس از آموزش از ما ، فقط چند روز پیش ما بودند دوباره تست شده و در حال حاضر خوشبختانه منفی است.”

این “Just Give Me a Reason” خواننده اضافه شده است که او در حال اهدای $1 میلیون نفر به کروناویروس تلاش های امداد رسانی حمایت نیمی از این مبلغ به دانشگاه اورژانس بیمارستان صندوق در فیلادلفیا به افتخار مادر جودی مورکه مشغول به کار در این مرکز به مدت 18 سال. باقی مانده است برای رفتن به لس آنجلس شهردار اضطراری COVID-19 بحران صندوق.

“آن است که مطلق مضحکه می خواند و شکست دولت ما را ندارد و تست بیشتر به طور گسترده ای در دسترس,” او نوشت. “این بیماری است جدی و واقعی است. مردم باید بدانند که این بیماری تاثیر می گذارد و پیر و جوان و سالم و ناسالم, فقیر و غنی و ما باید با تست رایگان و بیشتر به طور گسترده ای در دسترس برای حفاظت از کودکان خانواده های ما, دوستان ما و جوامع ما است.”

صورتی نیز نشان داد در Instagram چت زنده در روز شنبه که او دختر, بید, اهدای همه پول او به دست آورده در حالی که کار در پشت صحنه مادر او را در تور به بیمارستان که در آن او بزرگ کار کرده است.

“او به من داد تمام تور پول” پینک گفت. “من شروع به گریه و سپس او دیوانه در من برای گریه چون ظاهرا من گریه بیش از حد. من خیلی به او افتخار در این لحظه … بچه های ما آنقدر آگاه و بنابراین راد و انعطاف پذیر و شگفت انگیز است و آنها قصد التیام جهان است. من بسیار افتخار از فرزندان من است. من خیلی افتخار همه فرزندان ما در حال حاضر است.”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC, چه کسی و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>