پیرس برازنان تقریبا غیر قابل تشخیص به نظر می رسد در انفرادی پیاده روی در هاوایی: عکس

پیرس برازناناست که شما? سابق جیمز باند بازیگر نگاه تقریبا غیر قابل تشخیص در طول یک تفرج در میان coronavirus قرنطینه.

برازنان, 66 و همسرش, معلم, استریپتیز, کوتاه اسمیت, به اشتراک گذاری یک خانه با هم در هاوایی در ساحل شمالی کائوآئی. روز شنبه, مارس 21 او پا را برای برخی از هوای تازه و یک پیاده روی.

The Thomas Crown Affair ستاره را لرزاند یک پاک تراشیده نگاه همراه با نمک و فلفل قفل. او عینک سفید ساده T-پیراهن خاکستری باری شلوارک و کفش ورزشی. او تکمیل نگاه خود را با یک بژ کوله پشتی و یک جفت شیک از عینک آفتابی است.

برازنان نیز تا به حال یک جفت از سیب AirPods در گوش او و با استفاده از یک قطب نوردی.

روز قبل از انفرادی خود را افزایش برازنان با همکاری Red Nose Day USA, United Nations Foundation, United راه و Tiltify برای امید از خانه. ایرلندی ستاره اشاره کرد از طریق Instagram در آوریل 16 که ابتکار عمل راه اندازی شد در پی این بیماری همه گیر کوروناویروس برای کمک به “جمع آوری پول و آگاهی و امید است.”

یک روز زودتر برازنان شرکت در Esquire‘s live مشاهده از سال 1995 جیمز باند فیلم GoldenEyeکه در طی آن او در جواب سوال از طرفداران. این Mamma Mia! بازیگر همچنین جشن عید پاک با 56 ساله روزنامه نگار, همسر, خود, دو پسر — Dylan, 23, و پاریس19 — و دیگران نزدیک به خانواده است. “Gra مر…ایرلندی برای عشق #EasterSunday #تولد دوباره” برازنان زیر نویس عکس که نشان داد این گروه با هم خندان و پوشیدن هاوایی با مضمون لباس.

مانند برازنان مشاهیر از جمله بن افلک و Ana de Armas باید مطمئن ساخته شده به مرحله و گرفتن برخی از هوای تازه در حالی که اجتماعی فاصله. جاستین بیبر و هایلی بیبر (موسوم بالدوین), Ashley Tisdale, Keke Palmer and Tinashe گذشت زمان با ایجاد فیلم های سرگرم کننده برای Tik Tok. Mindy Kaling, کاترین شوارتزنگر و عایشه کاری در میان یک لیست در حال رشد از ستاره ها که پخته شده یک طوفان در آشپزخانه خود را در قرنطینه.

در ضمن, Emma Roberts, Gwyneth Paltrow و ریس ویترسپون اند توصیه می شود کتاب ها برای علاقه مندان به خواندن به عنوان بخشی از مربوطه خود کتاب باشگاه Belletrist, گوک باشگاه کتاب و ریس کتاب ، به طور مشابه, ستاره مانند جان هام و Terry Crews شرکت در امی آدامز و جنیفر گارنر‘s #SaveWithStories ابتکار های فیلم به عنوان آنها به عنوان خوانده شده کتاب کودکان برای سرگرم کردن بچه ها در خانه.

در پایین حرکت برای دیدن عکس ها از برازنان به انفرادی پیاده روی در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>