فیلادلفیا Bungled آن شمارش آرا و خواهان توجه داشته باشید در زمان

Philadelphia County تا به حال به سختی شمارش هر پست-در آرا از آن 2 ژوئن اولیه زمانی که Salena Zito, یک نویسنده شناخته شده برای او سست ارتباط با واقعیتشروع به پریدن کرد و با یک داستان در 6 ژوئن اعلام کرد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال بدست رای بیشتر از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در پنسیلوانیا اولیه — پدیده ای به او پیشنهاد باید تشجیع جمهوری خواهان برای سقوط.

داستان تبدیل به 180 درجه اشتباه است. هنگامی که آرا شمرده در فیلادلفیا که در آن تاخیر باعث شد حجم زیادی از پست الکترونیکی-در رای گیری درخواست و پست الکترونیکی-در آرا معلوم شد که بایدن کشیده بود بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در سطح ایالت و حتی به عنوان سناتور. برنی ساندرز, همجنس باز 18 درصد از آرا. اینترنت تا به حال یک خنده خوب در Zito و جهان نقل مکان کرد.

هنوز داستان رفته بود ویروسی در سمت راست و کمک به تنظیم یک روایت از عدم دموکراتیک شور و شوق. حتی بیشتر نگران کننده برای دموکرات ها آن را یک پیش نمایش از چگونه خواهان را در پاسخ به شب انتخابات نتایج در ماه نوامبر. اگر همان الگوی نگه می دارد تهمت می تواند حمل عظیم سرب در پنسیلوانیا زمانی که امریکا از خواب بیدار صبح روز بعد از انتخابات. هر روز که می رود در افزایش شانس دادگاه درگیر برای حل و فصل موضوع — ایالات متحده دیوان عالی کشور نباید آن را فراموش کرده است که تحت کنترل محافظه کاران و فقط 20 سال پیش انداخت رقابت در انتخابات به کاندیدای جمهوری خواه.

پس از اولیه Philadelphia County گرفت و به سمت بالا از دو هفته به شمارش آرای خود و شمارش “پست الکترونیکی-در برگه های رای در یک به طور چشمگیری کندتر از هر شهرستان در پنسیلوانیا” پله IrgangLaden مبارزات انتخاباتی مدیر برای ریک Krajewski و شکایت به رهگیری. “چیزی که نگران کننده است, اوباما در حال تماشای این شکست است.”

Krajewski و Nikil Savalهر دو محلی سازمان با اصلاح فیلادلفیا در نهایت اعلام پیروزی در چهار شنبه: — Krajweski در مسابقه برای دولت مونتاژ صندلی در غرب فیلادلفیا و Saval سوسیالیست و سردبیر سابق از n+1 مجله در جنوب فیلادلفیا خارجه سنا نژاد. هر دو برنده در برابر تثبیت امتیازهای.

در روز پس از اولیه انتخابات ریاست جمهوری افغانستان گفت فیلادلفیا نامزدها که در آن می تواند به بیش از 30 روز به پایان شمارش پست الکترونیکی-در رای گیری که در آن هزاران نفر از رای دهندگان که تا به حال اعمال شده برای پست الکترونیکی-در برگه های رای نیز نشان داد تا به رای دادن در فرد است. دهها هزار نفر از پست الکترونیکی-در برگه های رای تبدیل شد و در پس از مهلت Philadelphia Inquirer گزارش داد.

در این سال برای اولین بار در پنسیلوانیا تاریخ هر رای دهنده می تواند رای توسط پست یک تغییر دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. تام گرگ به قانون امضا شده در سال گذشته به عنوان بخشی از یک جارو مجموعه ای از رای گیری اصلاحات. Philadelphia County رای دهندگان درخواست ایمیل و بیشتر-در برگه های رای از کل دولت را در سال 2016. افزایش عظیم در پست الکترونیکی-در رای گیری تحت الشعاع انتخابات ریاست جمهوری افغانستان در چند شهرستان از جمله مونتگومری که فرستاده اشتباه رای گیری تا 2000 رای دهندگان. در آن صورت مقامات شهرستان مشغول به کار ایالات متحده خدمات پستی برای ارسال مجدد آراء در زمان 2 ژوئن مهلت. درخواست پست الکترونیکی-در برگه های رای در ادامه به افزایش و روشن شد که بسیاری از مردم نمی خواهد بود قادر به بازگشت به برگه های رای در زمان با توجه به شرایط تخفیف تأثیر سفر و خدمات پستی در طول coronavirus بیماری همه گیر. در ژوئن 1, Wolf امضا فرمان اجرایی گسترش به تاریخ 9 ژوئن را آخرین مهلت برای دریافت پست الکترونیکی-در رای گیری برای شش شهرستان:, فیلادلفیا, Montgomery, Allegheny, دلاور, ایری و Dauphin.

Saval و Krajewski که سال ها صرف مهیج در این شهر به رهبری یک تخته سنگ از مترقی داوطلبان که در زمان محلی دموکراتیک ماشین در پنسیلوانیا در این سال و با انرژی محلی و مردمی جنبش که انرژی جدید پس از انتخابات 2016. اما پیروزی خود حمل اهمیت فراتر از فقط افزایش تعداد ترقی خواهان در هریسبورگ — آنها را به ایران نگران انتخابات ماه نوامبر.

ایران کنترل شده ترین شهرستان در پنسیلوانیا در سال 2016 زمانی که دولت بدبختانه قرمز برای اولین بار پس از سال 1988. شهرستان در مغلوب ساختن پیشی جستن کشور محسوب ژوئن اولیه آرا با سرعت بسیار بیشتر از فیلادلفیا در مکان هایی مانند Allegheny و نیویورک همراه با اضافی باقی مانده دموکراتیک دژ لهیق. ژوئن 5, فیلادلفیا شهرستان تا به حال تنها شمارش 9 درصد از پست الکترونیکی-در برگه های رای 15,000 از 157,000. Allegheny شمارش بود 207,000 و نیویورک و لهیق شهرستانهای شمارش بود 40,000 هر IrgangLaden گفت. “ریک یک تماس از شهرستان کمیسر دفتر گفت: آن را حدود 30 روز” او اضافه کرد که نامزدهای دیگر دریافت مشابه تماس. توسط دوشنبه, آنها می خواهم شمارش به اندازه کافی به آن تماس بگیرید. با توجه به IrgangLaden شمارش برداشت تا پس از انتخابات با موفقیت زده رای تکراری از افرادی که تا به حال درخواست پست الکترونیکی-در برگه های رای و پس از آن نیز رای دادند در فرد است.

در حالی که شور و شوق و خام مجموع رای شده اند و نامتوازن به سمت دموکرات ها در هر انتخابات پس از سال 2017 از جمله اخیر اولیه ظرفیت برای توزیع و تعداد برگه های رای یک نقطه ضعیف است. متحده در سراسر کشور در حال حاضر در تلاش برای به سرعت در مقیاس ضعیف و ناتوان پست الکترونیکی-در رای گیری برنامه ها برای انتخابات در حال وقوع در طول coronavirus بیماری همه گیر. اوباما در حال تماشای از نزدیک و به خصوص در مهم نوسان متحده مانند پنسیلوانیا که در حال حاضر bungled توزیع پست الکترونیکی-در برگه های رای در تعدادی از شهرستانهای استان است. در صورتی که فقدان سازمان همچنان ادامه دارد در ماه نوامبر خواهان را دست بالا را دارند در آنچه انتظار می رود به یک مسابقه بین تهمت و بایدن.

رئیس جمهور و دیگر جمهوری خواهان گسترش این ادعای نادرست که پست الکترونیکی-در رای گیری منجر به شایع تقلب انتخابات و گروه های جناح راست هستند تحت پیگرد برای حذف رای دهندگان از رول در تعدادی از کشورها پیش از ماه نوامبر رهگیری گزارش داد. فیلادلفیا بهم ریختگی نقش به که fearmongering.

خواهان ارسال پرداخت کارکنان از حزب ملی کمیته ای برای نظارت بر بخش هایی از فیلادلفیا را شمارش آرا. رای-شمارش آرا باز است به یک مقام ناظر از هر انتخاباتی است. Krajewski انتخاباتی تا به حال یک داوطلب در اتاق هر روز در کنار ناظران از کمیته ملی حزب جمهوری خواه گفت. محلی Fishtown وکیل اردن Rushieنیز وجود دارد. او قبلا موفق به کمپین یک جمهوری خواه نامزد کلانتر در فیلادلفیا. Rushie بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

“من نمی دانم آنچه در آن به معنی” Krajewski گفت. “من نمی دانم که چرا آنها وجود دارد اما ما می بینیم که در آنها وجود دارد زیرا آنها می خواهند به کشف کردن که چگونه به خوبی فیلادلفیا — که یکی از دو دموکراتیک پایگاه در دولت — چگونه به خوبی ما میخوایم آماده می شود اگر ما به انجام رای گیری توسط ایمیل برای انتخابات عمومی.”

“این که آیا این افزایش بودجه یا بیشتر کارکنان کمیسیون’ دفتر نیاز به ظرفیت بیشتر برای شمارش این آرا به موقع و ما نیاز به یک مقدار بهتر ایمیل-در انتخابات ماه نوامبر” او گفت:. “فیلادلفیا شهرستان باید قادر به شمارش پست الکترونیکی-در برگه های رای در سرعت با بقیه دولت در غیر این صورت ما در معرض خطر یک نتیجه در ماه نوامبر که مانع فیلادلفیا رای دهندگان در آستانه انتخابات.”

این ایده که مغلوب ساختن پیشی جستن را ممکن است از دست دادن خیلی بی سر و صدا در ماه نوامبر است “نه جنجال آفرینی دیگر” Krajewski گفت. که چشم انداز می شود حتی bleaker اگر وجود دارد یک وضعیت مشابه که در آن به نظر می رسد مانند تهمت برنده فیلادلفیا برای شش هفته پس از روز انتخابات. “شما آغاز فاشیسم است. او در حال حاضر گفت: “زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.’ من فکر می کنم در این مرحله ما باید به آماده سازی خود را برای این احتمال که او را سعی کنید به ربودن دموکراسی است. چرا که او می تواند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de