داروخانه کارگران در حال پایین آمدن با COVID-19. اما آنها نمی تواند به توقف کار.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

در خانه اش در برانکس که در آن او نهفته در بستر تب, خوزه پرالتا نگه می دارد و دوباره پخش صحنه در سر خود را. آن دوشنبه, مارس 16 شروع غیر منتظره ای گیج کننده در هفته در Walgreens در محله چلسی نیویورک سیتی. پرالتا ارشد تکنسین داروخانه بود در راه خود را به یک استراحت زمانی که او متوجه آشنا مشتری انتظار در خط به انتخاب کنید تا دارو.

“من فکر می کردم هی آن را به خوبی خواهد بود برای کمک به این پسر” پرالتا گفت. “ما تمام شده است در تلاش برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض و مطمئن شوید که مردم مجبور به صرف بیش از حد طولانی در فروشگاه.”

بازگشت به ضد پرالتا گفتگو به طور خلاصه با مشتری تنها چند فوت دور. حتی اگر او مشغول به کار بود در مرکز این کشور شیوع کروناویروس Walgreens داده نشده او دستکش یا ماسک, او گفت:.

چند روز بعد طی روال تماس به مشتریان در مورد دارو آماده برای وانت پرالتا آموخته است که مشتری چه کسی به او کمک کرده بود تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. پرالتا اطلاع مدیر خود که او ممکن است در معرض ویروس. مدیر بررسی با ستاد و گفت: او را به نگه داشتن کار پرالتا گفت.

نسبت به پایان ماه مارس پرالتا و دو همکار شروع به پایین آمدن با ثبتشده علائم: کاهش بو و طعم و مزه. خستگی. بدن درد. او متوجه شد که او ممکن است گذاشته تا برای هفته — به مراتب طولانی تر از خود بیمار پرداخت خواهد آخرین.

داروخانه کارگران مانند پرالتا در خط مقدم ملت در پاسخ به این بیماری همه گیر را ارائه داروها و مشاوره تا کنون تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها است. در عین حال مانند سایر کسب و کارهای ضروری در coronavirus شیوع Walgreens و CVS متهم شده اند توسط کارکنان از عدم محافظت از سلامت خود یا کافی بیمار پرداخت. ملت دو تا از بزرگترین خرده فروشی داروخانه های زنجیره ای در میان حداقل یک دوجین شرکت های بزرگ از جمله مواد غذایی و ارائه خدمات که کارکنان باید گردش دادخواست به دنبال قوی تر اقدامات ایمنی.

بیست و پنج Walgreens و CVS کارکنان گفت: Marketplace که آنها در حال مقابله با مشتریان بیشتر نسخه و پرداخت از همیشه قبل بدون افزایش متناظر در نیروی انسانی و یا اقدامات ایمنی. (تقریبا تمام کارگران نخواست نامش فاش شود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت علنی و ترس از دست دادن شغل خود.) هر چند اقدامات احتیاطی متفاوت از یک فروشگاه به بعد پرالتا و کارکنان در دیگر فروشگاه های Walgreens گفت که در طول ماه مارس آنها دریافت نمی ماسک و دستکش و لوازم تمیز کردن و یا ست سپر برای جدا کردن آنها از مشتریان.

بدون کافی پادمان داروخانه ها می تواند تبدیل به بردار برای گسترش coronavirus در جوامع با توجه به دنیس نش استاد اپیدمیولوژی در CUNY دانشکده بهداشت عمومی. “این است که یک محیط بیمارستان در هر se, اما از آن است که یک مکان شلوغ که افراد بیمار ممکن است رفتن در زمانی که انتقال از SARS-CoV-2 بالا است,” او گفت:.

پس از پرالتا گزارش داد که او تا به حال شده است در معرض ویروس, چلسی, فروشگاه, در 8th, خیابان نیست بسته شد برای ضد عفونی گفت. نه Walgreens هشدار مشتریان یا کارگران چیدن شیفت برای قرنطینه همکاران که چند نفر از کارگران کاهش یافته بود بیمار پرالتا گفت. در حداقل هفت Walgreens از جمله پرالتا را کارگران که در معرض این ویروس گفت که شرکت تعطیل فروشگاه ها برای تمیز کردن و کامل داده می شود و بیمار پرداخت به کارگران قرنطینه با فرض موارد مثبت.

“آنها در حال باز ماندن آنها نمی گیرد و هیچ کس وجود دارد در حال هشدار داد که این یک مشکل است” پرالتا گفت. “مردم در حال رفتن به محل کار بیمار مبتلا به این ویروس به دلیل آنها نمی تواند استطاعت به ماندن در خانه.”

هر دو Walgreens و CVS گفت: آنها به دنبال تمام دستورالعمل دولت. “Walgreens قهرمانان سلامت و رفاه هر جامعه در امریکا نقش مهمی در ارائه به بیماران و مشتریان دسترسی به مراقبت و محصولات و خدمات آنها نیاز دارید” گفت: مولی شیهان یک Walgreens سخنگوی. او افزود: “ما برقرار گسترده اقدامات ایمنی برای کارکنان و در فروشگاه ما.”

در مورد خواسته پرالتا را تجربه شیهان اذعان کرد که “وجود دارد یک مورد شناخته شده قرار گرفتن در معرض” در چلسی فروشگاه. “این موضوع در نظر گرفته شد کم خطر است و ما به دنبال راهنمایی از” مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و “ما تاسیس پروتکل,” او گفت:. او کاهش یافته است نظر بیشتر در مورد این حادثه با استناد به حریم خصوصی سلامت کارکنان.

CVS سخنگوی مایک DeAngelis گفت: “داروخانه ها در حال یک منبع حیاتی برای جوامع در سراسر کشور و ادامه خواهیم داد تا به اینجا برای مشتریان و بیماران در این بار تلاش. ما دائما در حال کار برای افزایش در دسترس بودن منابع و به روز رسانی پروتکل برای اطمینان از فروشگاه ما امن برای کارکنان و مشتریان به طور یکسان.”

به عنوان بیمارستان ها غرق شده اند با بیماران در داروخانه ها تبدیل شده اند به اولین توقف برای مردم احساس ناخوشی. داروسازان گفت که پس از CDC و دیگران توصیه آمریکایی ها به انبار کردن دارو آنها سرازیر شدند با دو و گاهی اوقات سه گانه به عنوان بسیاری از نسخه ها را پر کنید. در ماه مارس کارکنان گفت: آنها در حال آمدن چهره به چهره با صدها نفر از مشتریان. وجود دارد بیشتر صحبت بیشتر عطسه و بیشتر سرفه.

تقریبا 120,000 نفر امضا کرده اند دو دادخواست اصرار داروخانه ها به تکیه بر روی درایو را از طریق سرویس در هر کجا که ممکن است. یک دادخواست کارگردانی در CVS می پرسد آن را به جلوی فروشگاه که در آن کالا به فروش می رسد بیش از شمارنده و برای پر کردن نسخه طریق منظقه وانت drive-thru و تحویل خانه. این توصیه ها شده اند تکرار توسط CDC.

هر دو شرکت می گویند که آنها را تشویق drive-thru و چشم پوشی تحویل خانه اتهامات در تلاش برای کاهش ترافیک پا. همانطور که از هفته گذشته اما, Walgreens در ادامه به ایمیل مشتریان کوپن و متن اطلاعیه های فشار — “توقف در, ما در حال نزدیک!” — فریبنده آنها را به آمدن به فروشگاه. CVS تمدید زمان برای مشتریان برای استفاده از آن کوپن. در مارس 1 نامه به اداره ايمنی و بهداشت شغلی آمریکا انجمن داروسازان اشاره کرد که “اجرای بسیار متغیر اجتماعی فاصله مکانیسم مانند تحویل خانه منظقه و یا درایو-از طریق خدمات یا اجرای سد ویندوز و یا جهت علامت برای به حداقل رساندن تماس با و در میان بیماران است.”

ضبط طبقه علامت فاصله بین مشتریان در Walgreens داروخانه در اوهایو. (به دست آمده توسط Marketplace)

Walgreens و CVS گفت: آنها برقرار افزایش تمیز کردن اقدامات و محدود فروشگاه ساعت. در اواخر ماه مارس هفتگی تمیز کردن خدمات وارد شده و در بسیاری از محل Walgreens در حالی که CVS حمل یک جعبه Lysol قوطی به فروشگاه. CVS و Walgreens در حال استخدام هزاران نفر از کارکنان جدید و به تازگی عرضه شده فروشگاه با نوار بنابراین کارکنان می تواند علامت مناسب فاصله بین مشتریان در خط.

CVS گفت: این نیاز به تمیز کردن سطوح سخت در هر ساعت و معمولا به کار گرفته آیتم های بیشتر. اما کارگران متعدد در داروخانه ها گفت: آن را دشوار است برای دیدار با کسانی که انتظارات به خصوص بدون وقت اضافی کارکنان و یا منابع. به عنوان یک نتیجه, آنها گفت, تمیز کردن آنها بوده است اتفاقی محدود به کانتر و هر چه مواد هر فروشگاه در دست است. “ما سعی می کنید برای تنظیم تایمر اما آن را خوش شانس است اگر ما این کار را دو بار در یک روز” یک CVS تکنسین در مونتانا گفت.

چون مغازه اش اجرا از تمیز کردن مواد Walgreens داروساز در دیتون اوهایو شده است تشویق کارکنان خود را برای از بین بردن همه چیز را لمس کرده ایم با هیدروژن پراکسید با وجود این ماده شیمیایی را اثرات خورنده بر روی پلاستیک. “من شکل ما می توانید جدید پلاستیکی و تلفن,” او گفت: “اما ما نمی توانیم به افراد جدید است.” CVS و Walgreens گفت: آنها طراوت تمیز کردن وسایل به سرعت به عنوان امکان پذیر است. شیهان گفت Walgreens افزایش یافته پشتیبانان آن از ضد عفونی کننده دست از دو تا بیش از 10.

هر دو Walgreens و CVS وعده داده اند برای نصب پلکسی گلاس موانع در متر, اندازه گیری حرارت توسط آمریکا انجمن داروسازان. OSHA مشابه توصیه می کند که محل کار با یک رسانه قرار گرفتن در معرض خطر یک دسته است که شامل بالا-حجم خرده فروشی تنظیمات عرضه کارکنان با ماسک صورت و پلاستیک عطسه سپاه پاسداران است. اما بیش از نیمی از داروسازان ما صحبت کرد — و با بیش از 30 نفر از اعضای یک Facebook برای داروسازان — گفت که فروشگاه خود را با مکان های مختلف از واشنگتن به فلوریدا هنوز هم لازم نیست که این موانع است. دیگران که فروشگاه را دریافت کنید آنها گفت که موانع ارائه پوشش کافی. “است که بسیار حفاظت” یک عضو posted on Facebook, در کنار یک عکس از باریک مستقل هواپیما. برخی از اعضای این گروه گزارش شده است که خود را از جنس پلکسی گلاس در حال حاضر شکسته شده است. در یک ایمیل به Marketplace, CVS گفت که موانع با توجه به رسیدن در تمام فروشگاه ها در پایان این هفته و Walgreens گفت آن است که نصب آنها را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

“من نمی گزاری تراشه کسی در ICU و من نمی نیاز به یک پوشش کامل از تمام بدن” یک رزومه داروساز در شارلوت کارولینای شمالی گفت ProPublica. “اما من نیاز به چیزی بیش از 2 اینچ از جنس پلکسی گلاس مانع و یک بطری کوچک از ضد عفونی کننده دست.”

یک ست سپر نصب شده در Walgreens در بروکلین نیویورک. (به دست آمده توسط Marketplace)

داروسازان و مدیران و تکنسین ها در هر دو زنجیر گفته ProPublica که آنها بداهه خود ایمنی, تقلا برای خرید تجهیزات اولیه از جیب. در بروکلین برخی از Walgreens داروسازان گفت: آنها دوخته ماسک ساخته شده و خود به خود ضد عفونی کننده دست; دیگران را آویزان پرده های حمام و میز آستر بین خود و مشتریان. یک CVS تغییر سرپرست در روستایی در ایالت ایلینوی که نمی تواند پرداخت هزینه برای خرید خود را با دستکش و, که فروشگاه در حال اجرا از اندازه های کوچک گفت که او تا به حال حمل کردن او یک جفت. به Walgreens داروساز در دیتون رفت به فروشگاه سخت افزار و خود او ساخته شده پلاستیکی سرفه سپر برای کارکنان خود را با استفاده از پلاستیک قاب با وزنه در پشت.

“ما تا به حال به انجام بسیاری از چیزهایی که در خود ما و برای آمرزش بخواهید و اجازه نمی,” او گفت:. “این بیمار موضوع ایمنی چگونه آنها به سمت چپ ما را برای مدت طولانی است.”

پس از خارج اعلام کرد یک جایزه نقدی سیاست CVS و Walgreens گفت: آنها خواهد پرداخت-پاداش زمان برای برخی از کارکنان در اواخر ماه آوریل است. هر دو شرکت نیز گفت: آنها آرام حضور و غیاب قوانین و نهاد پرداخت می شود سیاست های مرخصی برای کارکنان بیمار با کوروناویروس. CVS گفت که آن را دو هفته مرخصی با حقوق برای هر کارگر که تست مثبت یا گفت به قرنطینه توسط یک دکتر. Walgreens فراهم نیست و کارگران با قرنطینه پرداخت مگر اینکه آنها تست مثبت است. با کمبود آزمون سیاست به این معنی است که بسیاری از Walgreens کارکنان با کروناویروس ممکن است چاره ای اما برای حفظ کار قرار دادن همکاران و افرادی که تعامل آنها با در معرض خطر کارکنان گفت.

“این مشکل نیاز به مستند تست های آزمایشگاهی” گفت: نش به CUNY اپیدمیولوژی. “یک پزشک تشخیص باید مقدار زیادی برای هر کارفرما اجازه می دهد تا یک فرد به ماندن در خانه نه تنها تا زمانی که آنها خود را احساس می کنید بهتر است اما به اندازه کافی بلند به طوری که آنها در حال رفتن به گسترش آن در داروخانه ها و دیگر کارگران و به مشتریان است.”

یک عضو هیات نیز پرداخت می شود اگر “ما تیم بالینی تعیین یک عضو تیم پر خطر و کشورهای عضو تیم باید قرنطینه بدون تست مثبت” گفت: شیهان به Walgreens سخنگوی. هنگامی که اطلاع از تایید COVID-19 مورد در یک فروشگاه Walgreens اطلاع مقامات بهداشت عمومی شناسایی و اطلاعات تماس افرادی که ممکن است در معرض خطر و پاک و كشتن محل که ممکن است شامل به طور موقت بسته شدن فروشگاه شیهان گفت.

یک کارمند در یک Walgreens در اوهایو, اوهایو به تازگی به قرنطینه پس از خانواده اش از جمله دو بچه های کوچک پایین آمد با یک دستگاه تنفسی بیماری است. او نمی واجد شرایط برای coronavirus, آزمون, اما, و تا به حال به استفاده از زمان پرداخت کردن. او بیشتر نگران در مورد آنچه اتفاق می افتد به بیمار همکاران که درآمد کمتر و زمان کمتر ، “این مردم زندگی چک چک” او گفت:. “آنها underpaid برای آنچه انجام می دهند و آنها لازم نیست که همان انجمن اولیا و مربیان به عنوان داروسازان به جای خود-قرنطینه در خانه. در برخی از نقطه, کسی خواهد آمد به محل کار بیمار است و هیچ چیز وجود دارد هر کسی می تواند در مورد آن انجام دهد.”

هنگامی که یک Walgreens در یکی ویسکانسین شهر فرار کردن از دستمال مرطوب ضد باکتری در اوایل ماه مارس کارکنان متوسل به استفاده از ماسک و ضد عفونی کننده آنها آورده بود خود دیرین کارمند آنجا گفت. به زودی چهار کارگران آمد و با COVID-19 علائم از جمله کارمند که دارای یک بیماری زمینه ای آسم را افزایش می دهد که خطر است. قادر به تست کارمند ارائه شده این شرکت با یک توجه داشته باشید دکتر مشاوره قرنطینه اما آن نشده است به اندازه کافی برای نگه داشتن یک چک. “همه ما با استفاده از انجمن اولیا و مربیان برای نگه داشتن دیگران امن” گفت: کارمند است که با سرفه و دارای یک فرزند با علائم کروناویروس. “وقتی که اجرا می شود, ما باید به تصمیم گیری بین قادر به پرداخت صورتحساب و افشای دیگر مردم است.”

که یک انتخاب پرالتا ممکن است. مادام العمر نیویورکر او در چلسی فروشگاه برای یک دهه است. تا زمانی که بیمار شدن او تبدیل مرکز شهر به کار هر روز در هنوز بسته بندی شده D ، تا CDC توصیه می شود ماسک در هفته گذشته گفت: کارگران دلسرد از پوشیدن آنها را در فروشگاه و با توجه به یک سیاست مشترک با ProPublica حال تنها اجازه داده شده به آنها را به بیمارانی که واکسن را دریافت می کردند. در مرحله با CDC در حال تحول پروتکل های Walgreens اعلام کرد در مارس 3 که آن را ارائه می کنند “صورت را پوشش می دهد” به کارگران و CVS گفته کارکنان این هفته که ماسک صورت خواهد بود اجباری با کارکنان تمام وقت دریافت دو ماسک در هر هفته است.

حتی بعد از او شروع به احساس ضعیف پرالتا به کار می رفت در روز شنبه, مارس 30 تفکر است که او احتمالا فقط خسته و overworked. روز بعد احساس حتی بدتر از او ماند که در آن او شده است در حال استراحت همیشه از خستگی و با تب. چرا که علائم وخیم او شده است قادر به گرفتن تست شده, او گفت:, و بنابراین نمی واجد شرایط برای پرداخت خود را در طول قرنطینه.

هر چند او را امیدوار به استفاده از زمان خود را به بهبود می یابند پرالتا شده است و مشغول تماس با شرکت های مختلف خطوط تماس ویژه, درخواست, Walgreens, چگونه آن را برنامه ای برای مراقبت از کارگران ، او گفت که او و بعد فورا رفت واز یک پاسخ است.

“این یک مراقبت های بهداشتی بحران,” او گفت: دوشنبه شب صدای او رنگ و لعاب با خلط “اما Walgreens رفتار مانند آن کسب و کار به عنوان معمول است.”

آیا شما از اطلاعات شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن در مورد کار در داروخانه? یا یک نکته در مورد نحوه داروخانه خود را است دست زدن به همه گیر? لطفا به ایمیل [email protected]

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>