پیتر مامان باربارا واکنش به واکنش از قسمت 1 از ‘لیسانس’ آخر

پیتر وبر‘ثانیه مادر علاقه مند است در لیسانس کشور ، باربارا وبر در پاسخ به رسانه های اجتماعی واکنش پس از قسمت اول از لیسانس آخر پخش شده در چهار شنبه, مارس 9.

پس از طرفداران ABC دوستیابی سری آب گرفتگی بخش نظرات باربارا اخیر Instagram روز دوشنبه او در پاسخ به یک کاربر که در دفاع از او.

“می تواند مردم لطفا او را به تنهایی ترک! بارب من فکر می کنم شما کار درست” فن نوشت.

Peter Weber Mom Barbara Reacts to Backlash From Part 1 of the Bachelor Finale
جک وبر پیتر وبر باربارا پیتر و پیتر وبر. حسن نیت ارائه میدهد از باربارا وبر/Instagram

باربارا گفت: “با تشکر از شما اما من به چشم پوشی از همه منفی!!”

پیتر پدر و مادر ساخته شده امواج در رسانه های اجتماعی زمانی که آن را نشان داد که باربارا می خواستم او 28 ساله و پسر با هانا ان Sluss بیش مدیسون Prewett.

“من نمی خواهم کسی به او را تغییر دهید, زیرا او است که او چه کسی است و ما او را دوست دارم راه او است” باربارا گفت مدیسون است که صرفه جویی در خودش برای ازدواج در روز دوشنبه قسمت. “من احترام شما برای ارزش خود را و اگر من نمی خواهم برای رفتن به فانتزی مجموعه به خاطر من شما من درک می کنم که. اما به شخص دیگری که دختران دیگر وجود دارد که او را بسیار قوی احساسات که آیا او می خواهد به گرفتن فیزیکی با آنها و یا احساسی که به او.”

در حالی که مدیسون, 23, تلاش برای دفاع از خودش باربارا را متقاعد نشد گفتن دوربین که هانا ان نیز 23 است “یک فرشته بر روی زمین است.”

خلبان را نیز به او گفت که به انتخاب هانا ان.

“[مدیسون] وجود ندارد برای شما جوانه” باربارا گفت. “اما جوانه, شما می دانید آنچه که من باید به شما چیزی بگویم. من گفت: نماز شب گذشته. من گفتم: پروردگارا لطفا راهنمای پیتر امروز و راهنمای مدیسون برای دیدن جایی که آنها در در این رابطه’ دلیل این که شما یک گوهر در حال انتظار برای شما که دیوانه وار سر بیش از پاشنه در عشق با شما و خدا قرار دادن او وجود دارد برای شما. من فکر می کنم خدا جواب داد: من در نماز قرار داده و حق فرد در راه خود را.”

Bachelor Season Finale Part 1 Peter Weber and Hannah Ann
هانا ان و پیتر وبر در ‘کارشناسی: فصل آخر قسمت 1.’ ABC/جان Fleenor

در حالی که مدیسون تصمیم به ترک طی روز دوشنبه قسمت تبلیغی برای روز شنبه, مارس 10, آخر نشان می دهد که او باز خواهد گشت. ABC exec رابرت میلز گفت: تنوع در اوایل این ماه که حتی پیتر نمی دانم چگونه نشان می دهد به پایان خواهد رسید.

“من فکر می کنم وجود دارد این است که احتمالا یکی از دو چیز است که به طور بالقوه می تواند رخ دهد. من می دانم که امکانات, اما من نمی دانم نتیجه. شما واقعا باید به تماشای آن زندگی می کنند به دلیل وجود دارد هیچ راهی برای پیدا کردن آنچه در جریان است به آشکار شدن مگر اینکه شما آن را تماشا” میلز گفت. “بسیاری از مسائل رفت از نوامبر هنگامی که ما به پایان رسید فیلمبرداری و حتی در حال حاضر هنوز هم تا به این لحظه از آن خواهد شد در زندگی نشان می دهد. صادقانه میگویم.”

قسمت دوم از لیسانس آخر پخش در ABC سهشنبه, مارس 10 در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است. اشتراک در اپل پادکست اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>