پیتر وبر برادر جک سایه می اندازد در مدیسون Prewett

سمت خود را از داستان. پیتر وبر‘s برادر جک وبرمجموعه ای از رکورد مستقیم چرا خانواده اش نمی طرفداران مدیسون Prewett با وجود خلبان انتخاب به پشت هم با لیسانس runner-up.

یک کاربر در زمان به Instagram در چهار شنبه, مارس 11 برای نشان دادن حمایت خود را برای وبر خانواده پس از واکنش آنها را از دریافت لیسانس در آخر یک روز پیش از آن.

“این است که تلویزیون واقعیت. آنها را به تصویر بکشد هر کس و هر چیز که چگونه آنها می خواهند برای نمایش و درام. هر کس نیاز به هاپ کردن و گرفتن. اگر شما فکر می کنم این است که دقیقا چگونه از آن پایین رفت و سپس شما نیاز به بررسی واقعیت” فن نوشت.

Peter Weber Brother Jack Throws Shade Madison Prewett
جک وبر و مدیسون Prewett. حسن نیت ارائه میدهد باربارا وبر/Instagram; ABC

جک, 25 گفت: “شخص حقایق است. نیمی از این افراد حتی کوچکترین سرنخی که چگونه به دور مدی است که از آنچه در تلویزیون نشان می دهد.”

UCLA فارغ التحصیل در ادامه به توضیح که اگر چه آن را مانند نگاه وبر خانواده صرف یک مقدار محدود از زمان با مدیسون, 23, آنها در واقع با هم برای یک مدت طولانی.

“اگر شما فکر می کنم من تنها صحبت به او را برای 5 دقیقه و سپس شما واقعا هیچ ایده چگونه این نشان می دهد کار می کند,” او نوشت.

جک افزود که دلیل خوب است که همه او را دوست دارد به نام ” استراتژیک ویرایش.’ آیا شما تا کنون یک بار فکر می کنم که یک دلیل وجود دارد که چرا تنها خانواده است که در واقع ملاقات این دختر در فرد است و می داند که چه می رود در پشت دوربین های مختلف ، شما نیاز به یاد بگیرند که چگونه واقعیت تلویزیون کار می کند.”

در طول لیسانس آخر پیتر 28 پیشنهادی برای هانا ان Sluss پس از مدیسون, 23 چپ این مجموعه در استرالیا در طول فانتزی مجموعه تاریخ. یک ماه بعد از 23 سال-مدل های قدیمی بازدید پیتر در لس آنجلس که در آن او نشان داد که او نبود به طور کامل متعهد به رابطه خود و هانا ان قطع نامزدی خود را.

Peter Weber Brother Jack Throws Shade Madison Prewett
پیتر وبر و مدیسون Prewett در ‘کارشناسی’. ABC/جان Fleenor

در طول و پس از نهایی Rose live قسمت در سه شنبه, مارس 10, پیتر و پدر و مادر رضاعی کارگزینی پیوست و اعتراف کرد که هر دو آنها هنوز هم تا به حال احساسات برای هر یک از دیگر.

“من نمی دانم چه این در واقع به معنی در حال حاضر” او اعتراف کرد در زمان. “من می دانم که چگونه ما هر دو احساس می کنم در مورد هر یک از دیگر و من فکر می کنم مصرف آن را یک گام در یک زمان است که راه برای رفتن در مورد این.”

با این حال پیتر مادر باربارااعتراف کرد که او تا به حال یک ارتباط قوی با هانا ان که او “فقط کلیک راست دور با.” او افزود: “متاسفانه ندارد که ارتباط با مدیسون.”

باربارا توضیح داد که مدیسون نگه داشته Webers در انتظار سه ساعت قبل از جلسه در استرالیا. بعد باربارا گفت که او موضوع را با Alabama بومی هنگامی که او به نظر نمی رسد خاصی در مورد احساسات خود برای خلبان.

“هنگامی که او در می آیند ما نیست و عذرخواهی از او و زمانی که من اقدام به از او بپرسید اگر او دیوانه وار در عشق با او گفت و او نمی خواهد قبول یک پیشنهاد در چهار روز” باربارا گفت: میزبان Chris Harrison. “به عنوان یک مادر که نبود آنچه ما انتظار داشتند.”

Madison, برای او که نمی عذر خواهی برای اقدامات او به سادگی گفت: “من نمی توانید گذشته را تغییر دهید و مقدار زیادی وجود دارد که خارج از کنترل من است.”

هریسون 48 گفت: صبح بخیر آمریکا در روز چهارشنبه است که او در تلاش برای آرام کردن تنش بین زن و شوهر وبر خانواده اما نبود موفق است.

“من سعی کردم به آن را تعمیر. من در تلاش بود به مانند گسترش یک شاخه زیتون و من امیدوارم در تلاش برای ترک خوب داشته باشید و فقط می تواند وجود دارد. وجود دشمنی ساخته شده,” او گفت:.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>