پیتر وبر ‘لیسانس’ Exes در حال دیدن ‘طرف های مختلف از او پس از نشان دادن

آیا واقعی پیتر لطفا ایستاده است ؟ پیتر وبر نشان دادن رنگ واقعی خود را پس از تکمیل به نوبه خود خود را به عنوان کارشناسی نیست.

“دختران از پیتر فصل در حال دیدن یک طرف کاملا متفاوت از پیتر در حال حاضر از آنها که می دانستند در نمایش” یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است. “او خیلی بیشتر گذاشته پشت, آرام و لرز. در نشان دادن او محافظت می شد و به نظر می رسید به قرار دادن در یک جبهه.”

کلی فلاناگانبرای یکی خوشحال است در مورد وبر شخصیت مبادله. “در طول نمایش کلی متوجه پیتر متفاوت بود از آنچه او تا به حال به یاد زمانی که آنها برای اولین بار ملاقات در زندگی واقعی” خودی نشان می دهد. “در حال حاضر او را به عقب به فرد او برای اولین بار می دانستند و به همین دلیل است که او حلق آویز کردن با او دوباره.”

وبر و فلاناگان هر دو 28, اتفاقی, ملاقات در یک هتل قبل از فصل 24 از لیسانس شروع فیلمبرداری. دو آمار, آن, اما, او فرستاده او را به خانه در طول نشان می دهد.

این جفت ارز دوباره در شیکاگو در ماه مارس است. آنها quarantining با هم در ایلینوی, شهرستان میان coronavirus بیماری همه گیر.

وبر مشغول شدم به هانا ان Sluss در پایان فصل 24 اما به نام آن واریز شده در رابطه آنها به دلیل طولانی احساسات برای زنان دیگر است. او اقدام به rekindle خود را عاشقانه با مدیسون Prewett در طول زندگی آخر در ماه مارس, اما آنها بعدا تصمیم خود را به عقب بر گردیم.

خلبان exes — از جمله Prewett, 24, Kelsey Weier, Tammy Ly, Mykenna Dorn, Kiarra نورمن و Deandra Kanu — سایه انداخت او را در یک لودگی Infinite تصویری در چهار شنبه, مارس 19. پس از پست خود که قرار بود به چوب ماهون LOX‘s “خود انسان” به پدر و مادر رضاعی همکاران در پاسخ به یک فن که پرسید چرا فلاناگان شامل نمی شد. “[او را] با ما در سابق lol,” او نوشت: بعد ادعا نظر او چیزی بیش از یک شوخی است.

Prewett بستری در اوایل این هفته بود که او “صدمه زدن و پرتاب کردن” توسط وبر مراسم با وکیل. “من به او گفتم نوع آنچه من گفت:” او به یاد می آورد در طول روز شنبه, مارس 21 قسمت از “خاموش تاک” پادکست. “آنچه من اشتباه در مورد پیتر است که دو روز پیش از شما بودند به من گفتن چقدر شما را دوست داشت و می خواست به پشت هم و در حال حاضر شما با یک نفر که بهترین دوست من بود.'”

وبر سپس کف پشت در Prewett در بخش نظرات صفحه فن: “شما می خواهم فکر می کنم شما می خواهم که کمی بیشتر احترام به این وضعیت داده شود ما هر دو می دانیم که وجود دارد بیشتر به داستان…”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC که اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>