پیتر وبر کلی فلاناگان, Jason Tartick باید بال-مسابقه خوردن

بالدار آن! Jason Tartick حال غذا خوردن مسابقه برای امور خیریه و کمک برخی از هموطنان لیسانس ملت ستاره پیتر وبر و کلی فلاناگان.

بوفالو, نیویورک, بومی, 31 در زمان بخشی در یک Buffalo Wild Wings چالش برای کمک به جمع آوری پول برای پسران و دختران باشگاه در دوشنبه 13 آوریل و او یک برنده است.

“من قصد دارم زنده برای مرغ بال-خوردن چالش” به لیسانس آلوم گفت: پیروان خود از طریق Instagram روز دوشنبه پیش از Instagram Live رقابت است. “ما در حال رفتن به نبرد بازگشت,” او اضافه شده اشاره کرد او روز شنبه, مارس 12 آبجو پنگ چالش با بلیک Horstmann زمان زیادی از او.

“من نیاز به آدرنالین و حمایت از شما بچه ها” Tartick توضیح داد.

قبل از او chowed را در یک مقدار دیوانه از بال — با انواع گرما سطوح — سابق واقعیت تلویزیون ستاره دختر, Kaitlyn Bristoweگفت: پیروان در مورد چالش است.

“او را از خوردن به عنوان بسیاری از بال به عنوان او می تواند برای امور خیریه. رفتن به یک علت خوب,” او گفت: از طریق او Instagram داستان. “من فکر می کنم ما باید خلبان پیت پریدن از روی,” او اضافه شده است.

یک بار Tartick شکم به میز ناهار خوری در زن و شوهر در Nashville, Bristowe, 34 نگه داشته و طرفداران تا به امروز در بال و پر خود حساب کند. فوق العاده تند فروزان بال شدند و به ارزش 2000 $در هر بال و Tartick خوردند 12.

Peter Weber and Kelley Flanagan Join Jason Tartick in Buffalo Wings Challenge for Charity
در جهت عقربه های ساعت از سمت چپ بالا: Jason Tartick, Kaitlyn Bristowe پیتر وبر کلی فلاناگان حسن نیت ارائه میدهد Jason Tartick/Instagram

او کمک کند و همچنین از وبر 28 و فلاناگان همچنین 28 که quarantining با هم در شیکاگو است. این جفت ارز که موجب عاشقانه شایعات در حالی که ماندن با هم در میان بیماری همه گیر کوروناویروس پیوست Tartick را Instagram زندگی می کنند به غذا خوردن در کنار او و کمک به آوردن نقطه خود را در مجموع ،

وبر خوردند چهار فروزان بال و وکیل نیز در زمان پایین تعداد کمی از آنها. به عنوان چالش ادامه داد: این دو نشان داد که چقدر راحت آنها هم با نوشیدن از همان لیوان شیر و داشتن سرگرم کننده با نبرد. در یک نقطه خلبان بانک فدرال شیکاگو بومی فروزان بال.

Bristowe اما نمی خوردن هر بال از آنجا که او یک گیاه خوار, اما او اعتیاد به مواد مخدره تا او را مرد کرد و گفت که او “روت تمام عمر خود را برای این” پس او در بوفالو خانه بال تند.

سابق لیسانس ستاره همچنین لنت دوست پسر scrunchie به “عرق را از چشمان او” و تماسهای مکرر او را با سرد حوله مرطوب به عنوان او chowed پایین.

در پایان Tartick خوردند 42 بال در مجموع و مطرح 30.000 دلار برای خیریه با کمک وبر و فلاناگان.

Peter Weber and Kelley Flanagan Join Jason Tartick in Buffalo Wings Challenge for Charity
کلی فلاناگان و پیتر وبر حسن نیت ارائه میدهد Jason Tartick/Instagram

اواز یا موسیقی دو نفری که قبلا آویزان با Tartick و Bristowe عملا در مارس 6, زمانی که آنها در کانادا بومی “از تاک” پادکست.

در آن زمان کالیفرنیا ساکن اعتراف کرد که او “خرد” در فلاناگان, اما آنها رسما دوستیابی.

“ما شده اند با بهره گیری از یکدیگر و شرکت من دوست دارم که در اطراف او” وبر گفت: در آن زمان. “من بسیار سپاسگزار برای او.”

داستین Kendrick, که همچنین quarantining با دو ستاره واقعیت در شیکاگو گفت: ما هفتگی است که به طور انحصاری دو “همراه بزرگ است.”

“امیدوارم بعد از این همه ضربات بیش از آنها قادر به پیدا کردن که جامد ارتباط بین دو نفر از آنها” Kendrick, 31 گفت: ما در تاریخ 6 آوریل. “آنها فقط گرفتن هر یک از دیگر و شیمی منزجر کننده است ، که از چرخ سوم پسر از سال است.”

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>