پیتر وبر: من تشویق برای ‘دختران که هنوز هم مانند من پس از Exes’ سایه

روشن کردن هر یک از دیگر. پیتر وبر به ظاهر انداخت سایه در کارشناسی exes پس از چند تن از زنان به نام او در نهایت عمومی راه.

فصل 24 شرکت کننده Mykenna Dorn شروع به عقب و جلو هنگامی که او نوشته شده Instagram داستان تصویری از خودش تماشای وبر, 28, در, فوتبال, گروه تاریخ با خود و دیگران است. “تکان داد که من پیش نویس امروز” مد بلاگر, 23, زيرنويس کلیپ در سهشنبه, مارس 24.

خلبان به نوبه خود اعلان مجدد داستان او در حساب خود. “رجعت به افتخار NFL draft,” او اضافه شده است. “تشویق دختران من (که هنوز مثل من) @mykenna من موافق شما باید پیش نویس شده ام…”

Peter Weber Im Cheering Girls That Still Like Me After Exes Shade
پیتر وبر. ABC/استوارت طبخ

Dorn ادامه داد: گفتمان. “HAHAHAH @pilot_pete” او پاسخ داد. “Lowkey هنوز هم دیوانه شما ما را در بازی فوتبال.. اما خوب من شما را ببخشد.”

این ارز پس از وبر برخورد با واکنش شدید از مدیسون Prewett. اول 24 ساله آلاباما بومی شرکت کننده در یک لودگی Infinite تصویری با همکار فصل 24 آلوم Dorn, Kelsey Weier, Tammy Ly, Kiarra نورمن و Deandra Kanu در چهار شنبه, مارس 19. هنگامی که یک فن پرسید که کلی فلاناگان بود پدر و مادر رضاعی همکاران پاسخ داد: “با ما در سابق lol.”

Peter Weber Im Cheering Girls That Still Like Me After Exes Shade
حسن نیت ارائه میدهد پیتر وبر/Instagram

Prewett بعد ناودان لیسانس آلوم برای quarantining با فلاناگان 28 در شیکاگو است. “او تا به حال پیامک من دو روز قبل از. و [سپس] او پیامک من و پس از آن تا به حال شده است برای یک روز” او ادعا کرد که در طول پنج شنبه, مارس 21 قسمت از “خاموش تاک” پادکست. “او به من فرستاده این طولانی, متن, نوع, توضیح خود, اما نه واقعا. فقط نوع های وضعیت کنونی و یا هر چیز دیگری. من بسیار مهربان پشت من بود ‘نگاه این تاثیر نمی گذارد هر چیزی برای من مثل ما رفت و ما راه جداگانه آن را مثل من از دست رفته چیزی در اینجا.’ من حدس می زنم اما من به او گفتم که نوع از چیزی که من میگم. ‘آنچه من اشتباه در مورد پیتر است که دو روز پیش از شما بودند به من گفتن چقدر شما را دوست داشت و می خواست به پشت هم و در حال حاضر شما با یک نفر که بهترین دوست من بود. آن را فقط کمی احساس مضر.'”

وبر سپس اخراج عقب از طریق یک لیسانس فن حساب نوشتن: “شما می خواهم فکر می کنم شما می خواهم که کمی بیشتر احترام به این وضعیت داده شود ما هر دو می دانیم که وجود دارد بیشتر به داستان…”

Prewett است که نه تنها فصل 24 آلوم به سابق منجر به وظیفه. سابق خود نامزد هانا ان Slussبارها گرفته شده jabs در او از جمله در اوایل این ماه هنگامی که او در مقایسه با “مردانگی” خود به گل کلم به دلیل “آن را بدون طعم و مزه است.”

ما هفتگی منحصرا گزارش داد اوایل این هفته است که زنان از وبر فصل “در حال دیدن یک طرف کاملا متفاوت از پیتر در حال حاضر از آنها که می دانستند در نشان می دهد.” به گفته یک منبع “او خیلی بیشتر گذاشته پشت, آرام و لرز. در نشان دادن او محافظت می شد و به نظر می رسید به قرار دادن در یک جبهه.”

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>