پیتر وبر: من آرزو می کنم مدیسون صحبت کرد تا قبل از فانتزی Suite هفته

گرفتن واقعی است. پیتر وبر می ایستد مدیسون Prewett‘s اعتقادات و صداقت در لیسانس, اما این بدان معنا نیست که او مایل نیست او شده است می خواهم صادقانه زودتر.

“من نمی دانم در واقع در صورتی که یک هفته یک نوع مکالمه, اما بله – در یک جهان کامل – من آرزو می کنم من می توانم شناخته شده اند که بدون شک” خلبان 28 ساله گفت: در آخرین قسمت از “کارشناسی ساعت خوش” پادکست. “از آن ساخته شده است که هفته سخت ترین روز زندگی من بود و این که در همه آسان نیست.”

پیش از فانتزی مجموعه, هفته, Madison, 23, نشان داد به پیتر که او مطمئن بود که او می خواهم که قادر به ادامه اگر او با هر یک از زنان دیگر است.

Peter Weber Wishes Madison Spoke Up Before Fantasy Suite Week
پیتر وبر و مدیسون ABC/فرانسیسکو روم (2)

“این نوع از سیاه-و-سفید وضعیت. این انتظارات من برای خودم. این انتظارات من برای ارتباط ما با” او توضیح داد: به هانا ان Sluss.

هنگامی که آن زمان برای خود مجموعه تاریخ مدیسون نشان داد و اگر پیتر خوابیده بود با هانا ان, 23 یا ویکتوریا فولراو را ترک. او صادق بود و گفت که او تا به حال شده است “صمیمی” و او راه می رفت و اشک می ریخت.

“آیا راه دور. نمی,” او خواهش کرد که او را در زمان. “من می دانم که من نه کامل و نه حتی نزدیک است. اگر شما می توانید صادقانه ببینید من و شما با هم برای همیشه لطفا برای انجام پیاده روی دور. لطفا همین حالا. من می دانم که من به شما صدمه دیده است و من متاسفم که ولی لطفا از این راه رفتن. چه چیزی شما نیاز به انجام?”

Bachelor's Peter Weber on Madison Prewett's Fantasy Suite Ultimatum
پیتر وبر و مدیسون Prewett ABC

در نهایت او در سمت چپ و تاریخ او را نمی بینیم تا زمانی که رز مراسم که پخش شده در دوشنبه, 2 مارس. در حالی که او مردد او را قبول رز و فرود در فینال دو با هانا ان.

“من خواهد گفت: من به تمام زنان از همان شب اول — من به یاد داشته باشید که نان تست — به من گفت: ‘با من. به اشتراک گذاری هر آنچه در قلب خود را. من اهمیتی نمی دهند اگر شما فکر می کنم من میخوام آن را دوست دارم یا نه. فقط من نیاز به می دانم که شما نیاز به قادر به بیان است که به من'” وبر توضیح داد: به میزبان راشل لیندسی و Becca Kufrin در پادکست.

لیسانس آلوم اخیرا گفته سرگرمی امشب که او باور نمی مدیسون در واقع دادن یک اولتیماتوم. “من نمی توانم تقصیر او برای به اشتراک گذاری قلب او گفت:” در طول این زنان به همه مداخله.

همانطور که برای چه این فصل به پایان می رسد که هنوز هم در هوا.

لیسانس آخر پخش در ABC دوشنبه, مارس 9 در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>