پیتر وبر می شود احساسی در مورد عشق خود را برای هر دو مدیسون و هانا ان

پاره بین دو عاشق. پیتر وبر بوده در مورد عشق خود را برای هر دو مدیسون Prewett و هانا ان Sluss پس از قسمت اول از لیسانس آخر پخش شده در چهار شنبه, مارس 9.

“در حال کارشناسی شده است باور نکردنی ترین تجربه زندگی من” از 28 ساله خلبان نوشت طریق Instagram. “من شده اند در راه است که من حتی نمی دانند که ممکن است. دو تا از زیبا ترین چیزهایی است که برای من اتفاق افتاده در طول این سفر شده اند @hannahann و @madiprew آمدن به زندگی من و نشان من عاشق مثل من هرگز فراموش نخواهم کرد.”

پیتر در ادامه به قسمت دوم از آخر که پخش در روز سه شنبه 10 مارس.

“مهم نیست که چگونه این چیزی که به پایان می رسد و من همیشه سپاسگزار برای هر دو شما و این یک بار در طول عمر سفر ❤️,” او نوشت: اضافه کردن هشتگهای “#thebachelor #ntaustralia #redcentrent.”

در طول روز دوشنبه قسمت, Madison, 23 چپ پیتر پس از یک تاریخ بی دست و پا با پدر و مادر خود را که به وضوح بزرگتر طرفداران هانا ان نیز 23.

“من نمی خواهم کسی به او را تغییر دهید, زیرا او است که او چه کسی است و ما او را دوست دارم راه او این است که” پیتر مادر, باربارا, گفت, Madison, که صرفه جویی در خودش برای ازدواج. “من احترام شما برای ارزش خود را و اگر من نمی خواهم برای رفتن به فانتزی مجموعه به خاطر من شما من درک می کنم که. اما به شخص دیگری که دختران دیگر وجود دارد که او را بسیار قوی احساسات که آیا او می خواهد به گرفتن فیزیکی با آنها و یا احساسی که به او.”

مدیسون پس از آن در دفاع از خودش گفتن باربارا است که او از رفتن به عذر خواهی برای او اتمام حجت.

“بله, بلکه در همان زمان من انتظارات و احساسات معتبر هستند فقط به اندازه خود و من کاملا دریافت که سفر خود را, اما آن را نیز معدن,” او توضیح داد. “من این استانداردها که در من است. من قصد دارم برای آن عذرخواهی می کنیم. من قصد ندارم شرمنده که یا پشیمان است که چرا من به او بگویید چه کاری انجام دهید. همه من گفت: آن را به من برای ادامه کار از طریق این اگر این اتفاق می افتد. من فقط می خواهم برای باز و صادقانه در مورد چگونه آن را به من احساس. که همه من می خواستم به انجام است.”

در تبلیغی برای روز سه شنبه قسمت Madison گرداند و نشان می دهد که او تاسف ترک پیتر. طرفداران باید به لحن در برای پیدا کردن اگر او طول می کشد او را به عقب و یا پیشنهاد برای هانا ان. باربارا در ضمن صحبت از کاربران رسانه های اجتماعی با انتقاد از اینکه او چگونه عمل روز دوشنبه در قسمت.

“من به چشم پوشی از همه منفی!!” او در پاسخ به یک کاربر از طریق Instagram.

حرکت را از طریق برای دیدن عکس های پیتر مشترک از نهایی خود را در تاریخ با هر دو مدیسون و هانا ان:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>