پیت دیویدسون نشان می دهد خود را در زیرزمین آپارتمان در خانه مادر

به انجمن خوش آمدید غار! پیت دیویدسون نشان داد او در زیرزمین آپارتمان حفاری در استاتن آیلند نیویورک در یک فیلم از Netflix به افتخار خود را ویژه پیت دیویدسون: زنده از نیویورک.

“چه خبر بچه ها ؟ ما در آپارتمان من بریده بریده زیرزمین در خانه مادرم” Davidson, 26 او آغاز شد مصاحبه تصویری منتشر شده در پنج شنبه, فوریه 27. “من در اینجا نقل مکان کرد مثل یک سال پیش ساخته شده و این کمی عجیب و غریب زیر زمین به دور ماندن از f—پادشاه مردم است.”

کمدین و سپس در زمان طرفداران خود را در یک تور از “غار” به منطقه شروع با باز پخش گنجه پر از مانتو. او از جیبش یک Guns and Roses hoodie به دنبال SpongeBob SquarePants گرمکن زرد که یکی از طرح های مورد علاقه خود را.

قبل از مصرف پیروان به یک اتاق دیگر دیویدسون نشان داد او همچنین فیلمهای sweatpants — حتی اگر فیلم اجاره زنجیره ای است نه بیشتر. “من از دست سرقت, دی وی دی,” او گفت: تحت نفس خود را.

تا بعد … حمام با “ورزش دوش.”

“هیچ کس را در آن به جز من و پسر — همه در همان زمان” که شنبه شب زنده ستاره به شوخی به دوربین. “من تا به حال هرگز my porno لحظه هنوز وجود دارد. آن را واقعا سخت به هم زمانی که مادر خود را به طبقه بالا پخت و پز و مانند ‘شام آماده است!'”

نیویورک بومی گفت: طرفداران خود را در مورد برخی از “مورد علاقه” اقلام واقع در سراسر فضای خود را به عنوان برخی از دوستان خود را با بازی بازی های ویدئویی در پس زمینه و دیگری یک خال کوبی.

“چیز های مورد علاقه من در اینجا آن را به نام گرد و غبار شکن” او نازل شده اشاره به تمیز کردن ابزار است. “چگونه f—پادشاه بیمار این است؟”

در یک نقطه در تور Davidson, برداشت یک عکس از خود را با پدربزرگش و Judd apatow آمده.

“او به من گفت که او تا به حال پارکینسون میدوی را از طریق صحنه که من او را در. او گفت: “این مدیر است که مصرف بسیاری از طول می کشد. چقدر دیگر من در مجموعه من پارکینسون است اقدام شود. و سپس جاد فریاد زد’،’ که چگونه من از پدر بزرگ من تا به حال پارکینسون.”

در سراسر پشت صحنه نگاه کارشناسی خود را در پد پادشاه جزیره استاتن بازیگر نشان داد برخی از چیزها تصادفی مردم فرستاده او را پس از تبدیل شدن به معروف مانند شکیل اونیل‘s کفش که او را نگه می دارد جمع شده در پشت جعلی بیگانه به نام کوین است.

قبل از بسته بندی تا تور دیویدسون اشاره کرد او یک John Mulaney نیوجرسی حلق آویز کردن “از آنجا که من نمی توانم باور کنم که او دوست من است” و که در آن اتاق خواب قرار گرفته است.

“این اتاق خواب که در آن هیچ چیز اتفاق می افتد به دلیل زندگی من با مامان,” او به شوخی. اتاق خود را می کند اما فروشگاه تمام کفش ورزشی خود را از جمله یک جفت از بن کلکسیونی.

حرکت زیر برای دیدن همه چیز سرگرم کننده است که دیویدسون در زیرزمین خانه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>