پیت دیویدسون Reunites با ‘شنبه شب زنده” Costars میان قرنطینه

دوباره با هم! پیت دیویدسون پیوست او شنبه شب زنده costars به صورت مجازی, مراسم, میان رمان coronavirus بیماری همه گیر.

فصل 45 ستاره تا از طریق یک زوم تماس تصویری در پنجشنبه 9 آوریل. در یک عکس از چت, 26 سال از زمان دوران نوجوانی بازیگر لبخند از گوش به گوش. او همچنین به شست.

Aidy برایانت و چوپان Fineman در میان بازیگران کاربرانی که مشترک منازعه صفحه از گرفتن جلسه آشکار است که شنبه شب زنده قسمت خواهد هوا در روز شنبه, آوریل 11. قسمت خواهد داشت فیلم برداری از راه دور.

Pete Davidson Reunites With Saturday Night Live SNL Cast Members
حسن نیت ارائه میدهد از شنبه شب زنده

“قسمت جدید از @nbcsnl در روز شنبه. من از دست من و دوستان! #SNLatHome,” 32 ساله و تیز بازیگر اشاره کرد از طریق Instagram در حالی که Fineman, 31 نوشت: “چه زوم! این شنبه شب! @nbcsnl #snlathome.”

ماه گذشته شنبه شب زنده بود به طور نامحدود به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس گسترش یافته است. اختلال در آمد و پس از دانیل کریگ میزبانی یک قسمت در 7 مارس که طی The Weeknd به عنوان موسیقی خوش آمدید. آن میله میله برای بازگشت در مارس 28 با John Krasinski میزبانی و دعا Lipa به عنوان مجری اما به تعویق افتاد فصل اعلام شد هفته قبل در مارس 16.

در ضمن دیویدسون شده است وجود ندارد و از چند قسمت در طول نشان می دهد 45 فصل است. او حاضر نیست در طول فصل را زودتر قسمت با توجه به فیلمبرداری برای آینده تیم ملی خودکشی عاقبت است که میله میله برای اولین در ماه اوت 2021. اما او نیز هیچ نشان می دهد در طول شنبه شب زنده‘s آخرین فیلم برداری قسمت که رخ داده است و پس از او با انتقاد از طرح سری در یک مصاحبه بی پرده.

در فوریه 24, این جزیره استاتن بومی در اشاره بالقوه ترک زنده شنبه شب در مصاحبه با Charlamagne Tha خدا. “این یک چیز سخت به انجام علت شما نمی خواهید به ماشه خیلی زود است. اما همه همیشه مانند, ” شما می دانید زمانی که شما می دانید و آن را be alright,'” کمدین گفت. “من شخصا فکر می کنم من باید با آن انجام می شود نشان می دهد چرا که آنها سرگرم کننده را از من در آن است.”

دیویدسون افزود: “آن را مانند که به سمت شما ؟ شما می دانید من یک احساس عجیب و غریب که در ساختمان که در آن من نمی دانم که تیم آنها در حال بازی واقعا — اگر من شوخی یا من در شوخی است.”

Pete Davidson Reunites With Saturday Night Live SNL Cast Members
پیت دیویدسون در مراسم والاتر از “زمان بلوغ” در Metrograph در تاریخ 5 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است. اوان Agostini/تالار گفتگو/AP/شاتر

ما هفته به طور انحصاری تایید کرد که دیویدسون که پیوست نشان می دهد در سال 2014 به قلم یک شنبه شب زنده پارتی بعد از کنسرت زیر مارس 29 قسمت بود که توسط رفیق John Mulaney. “بسیاری از اعضای بازیگران که وجود دارد اشاره کرد که پیت غیبت در مهمانی توجه بود و در واقع به نظر او” یک منبع گفت: مااشاره کرد که “تنش” با دیگر castmates.

شنبه شب زنده‘s مراسم ویژه خواهد شد در روز شنبه 11 آوریل در ساعت 11:30 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>