پیت Davidson, جوک در مورد Ariana Grande رابطه در Netflix بکشد ویژه


Pete Davidson Jokes About Ariana Grande Relationship Standup Special
پیت دیویدسون در طول Netflix, کمدی, ویژه ‘پیت دیویدسون: زنده از نیویورک’ فیلم برداری در Gramercy تئاتر. مارکوس قیمت/NETFLIX

حقیقت لطمه می زند. پیت دیویدسون با استفاده از جدید خود را Netflix امینی به ویژه در نهایت پاسخ به سابق خود نامزد Ariana Grande‘s نظرات در مورد آشنایی او را به عنوان یک “انحراف.”

این شنبه شب زنده ستاره, 26 افتتاح شد تا در مورد سابق خود که او مشغول بود به مدت چهار ماه در سال 2018 طول پیت دیویدسون: زنده از نیویورک خاص که عرضه در Netflix بکشد در روز سه شنبه, فوریه 25 — تنها پس از یادگیری او گفته بود رواج رابطه خود “بیهوده و بیمعنی و سرگرم کننده و دیوانه و بسیار غیر واقعی است.”

“او آهنگ ها و مسائل و این چیزی است که من” Davidson گفت: در ویژه. “شما مانند ‘پیت این عادلانه نیست. شما در حال پخش کردن لباس کثیف. چگونه می تواند به شما انجام این کار ؟ که در آن او می گویند این مسائل است ؟ به دوستان خود در اعتماد به نفس از خانه خود را?’ او گفت: آن را در جلد وگ مجله.”

او ادامه داد: “می توانید تصور کنید که اگر من که ؟ زندگی حرفه ای من خواهد بود بیش فردا اگر من رنگ خودم قهوه ای و پریدند روی جلد وگ مجله و فقط شروع به s–ting در سابق من.”

کمدین اضافه شده است که او نمی خواهد در آخرین روز در هالیوود اگر او گفت: چیزی شبیه به “آره من فقط f—پادشاه او را به خاطر من خسته شد و سپس Fortnite بیرون آمد.”

پس از “زن خطرناک” خواننده 26, وحشیانه صادقانه با رواج آن در ماه اوت سال 2019 موضوع دیویدسون ادعا کرد او را نمی توانید هیچ واکنش یا بازتاب برای آنچه که او در مورد او گفت: در حالی که او به نام “ته قنداق تفنگ, سوراخ چشم از Barstoolsports.com.”

Pete Davidson Jokes About Ariana Grande Relationship Standup Special
آریانا گراند در 62 Annual Grammy Awards در تاریخ 26 ژانویه سال 2020 در لس آنجلس ، خاویر Collin/تصویر مطبوعاتی آژانس/MEGA

“گاهی اوقات زندگی است کمی ناعادلانه” نیویورک بومی گفت و اشاره کرد که یک بار دیگر او به شوخی در مورد همه چیز. “بزرگترین ترس من این است که من میخوام شات گرفتن در پشت سر توسط یک 9 ساله با یک موی دم اسبی و آخرین چیزی که من میخوام شنیدن است ‘#لغو شد.'”

بعد از آن در ویژه Davidson, خطاب بار در سال 2018 زمانی که “Thank U بعدی” خواننده ذکر شده در رسانه های اجتماعی است که او به خوبی-وقف — نام مستعار او “big d—k انرژی است.”

“او یک فرد بسیار باهوش,” پادشاه جزیره استاتن بازیگر اعتراف کرد و اشاره کرد که گراند نظر بود و در واقع یک نفرین. “او است که به طوری که هر دختر است که می بیند من d—k برای بقیه زندگی من است نا امید کرد. آن را یک عمر L.”

خود را زیر تقسیم در اکتبر 2018 Davidson, رفت و به تاریخ کیت بکینسیل از ژانویه 2019 به ممکن است. این بازیگر بود و پس از آن مربوط به Margaret Qualleyاما دو نام آن واریز شده در اواسط ماه اکتبر 2019. Davidson, اخیرا, دوستیابی, Kaia Gerberکه او تقسیم از سه ماه بعد در ژانویه سال 2020 است.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im