پیت Buttigieg سیاست مدیر بوده و مصرف داخل کشور برای ملاقات با “سرمایه گذاران” در مبارزات انتخاباتی خود

مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری سابق, South Bend, شهردار پیت Buttigieg گرفته مرحله غیر معمول از ارسال آن سیاست ملی مدیر شخصی شاه در جاده ها است. در چند ماه گذشته او شده است headlining بالا-دلار جمع آوری اعانه در سراسر کشور با توجه به کشت و دعوت به دست آمده از انواع منابع.

این معمول است برای مبارزات است که تکیه بر ثروتمند خیرین تکیه بر عناصر و مقامات ارشد به حفاظت از خود را جمع آوری کمک های مردمی عملیات اما ارسال دستیار مسئول تدوین سیاست را در یک تور از آمریکا طنز است که یک روش غیر معمول و دستمال مرطوب از خط بین سیاستگذاری و درخواست کمک های مبارزات انتخاباتی. تقریبا همه از این دعوت نامه ها به طور معمول مشتری جلب کردن نقش شاه, یک جانباز از هر دو گوگل و گلدمن ساکس به عنوان کمپین ملی و سیاست مدیر.

اخبار از شاه صمیمی دخالت در Buttigieg جمع آوری کمک های مالی به مبارزات انتخاباتی خود را تحت آتش از هر دو سنسور. برنی ساندرز و الیزابت وارن خود را برای تکیه بر اهداکنندگان ثروتمند به قدرت مبارزات انتخاباتی خود (نگاه کنید به خصوص شراب غار). Buttigieg گفته است که دموکرات ها خواهد بود مبارزه با یک دست گره خورده است پشت سر خود را اگر آنها حاضر به حمایت از superrich. اما Buttigieg نه تنها منفعل و دریافت کننده پول بزرگ; او اختصاص داده است مقدار قابل توجهی از زمان و انرژی به درخواست آن را در بخشی با قرار دادن رئیس خود را مشاور سیاست در اتاق با دلار اهدا کنندگان.

ساندرز و وارن استدلال کرده اند که با تکیه بر ثروتمند اهدا کنندگان باعث کندی توانایی دموکرات برای رفتن به طور مستقیم بعد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فساد است. در ABC “این هفته” روز یکشنبه وارن استدلال کرد که “ائتلاف میلیاردرهای است دقیقا همان چیزی است که ما را بیش از بالا.”

“آخرین شمارش او حدود 40 میلیاردرهای که در حال کمک به مبارزات انتخاباتی خود را به مدیران عامل بزرگ در صنایع داروسازی ، شرکت های بیمه و غیره” ساندرز گفت: “چهره ملت” با اشاره به Buttigieg. “این مسائل فوق العاده. که دقیقا مشکل با سیاست آمریکا است.”

این Buttigieg مبارزات انتخاباتی شده است نسبت به این اتهام که او بیش از حد متکی به پول بزرگ است و خواست آن کوچک-دلار اهدا کنندگان را در به طور فزاینده اعداد کوچک به درایو پایین متوسط مقدار سهم. شاه ماه-سفر جاده ای طولانی نشانه دیگری است اما چقدر قابل توجهی بالا-دلار دادن به مبارزات انتخاباتی خود را.
در بیانیه ای از سخنگوی شان Savett کمپین نه به طور مستقیم آدرس شاه را دخالت در تلاش جمع آوری پول.
ما مفتخریم که بیش از 800,000 آمریکایی اهدا کرده اند به کمپین ما و فقط قول می دهم که هر یک از آنها را تا کنون دریافت شده است که پیت را با استفاده از کمک های مالی خود را به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. ما موافق نیست با همه حامیان ما در هر موضوع و آنچه در هدایت سیاست های ما این است که چه چیزی بهترین را برای امریکا است. پیت است که از یک شهر که ویران شده توسط شرکت های بزرگ حرص و آز و او پیشنهاد جسورانه دستور کار مترقی که شامل برگزاری بد بازیگران پاسخگو و پرداخت پول برای برنامه های ما با افزایش مالیات بر ثروتمندترین آمریکایی ها که می توانید آن را استطاعت. ریسک در این انتخابات روشن هستند و استارک و ما نمی توانیم به این مبارزه با یک دست گره خورده پشت در پشت ما. به همین دلیل این که آیا شما می توانید به 3 دلار یا 300 دلار که آیا شما یک دموکرات مستقل و یا جمهوری خواه ما به شما خوش آمد به ما کمپین و نمی خواهد شما را اگر شما آماده برای کمک به خلاص شدن از شر ما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

شاه پس زمینه مواضع خود را به خوبی به اتصال با بالا خالص ارزش افراد در درون حزب دموکرات که در حال تأمین Buttigieg پیشنهاد و نگران نابرابری درآمد تغییر آب و هوا, سلامت, نابرابری و یا اجتماعی دیگر بی عدالتی. در حالی که او یک مقام ارشد در هر دو گلدمن ساکس و گوگل قبل از پیوستن به دولت اوباما — پوشا دو غالب عناصر جناح از شرکت های بزرگ حزب وال استریت و دره سیلیکون — او مشغول به کار در بخش های از آن شرکت برای عموم اختصاص داده شده به انجام خوب اجتماعی. در گلدمن او طراحی استراتژی های زیست محیطی. در گوگل, او توسعه جهانی. اخیرا او موسس و مدیر اجرایی Beeck مرکز تاثیر اجتماعی و نوآوری است.

تلاش برای مارشال, شرکت منابع در خدمت جامعه است که در خط با Buttigieg رویکرد به سیاست های اقتصادی و سیاست است که با هدف به ترک این سیستم تا حد زیادی دست نخورده اما منحرف کردن برخی از منابع به سمت خیریه تلاش و اجتماعی و نوآوری در فن آوری.

بالا-دلار جمع آوری اعانه اغلب سازمان یافته در اطراف رفیع تم مانند یک برنامه ریزی برای 21 فوریه: “مکالمه در مورد اقتصادی عدالت و عدالت” در نامعلومی بالتیمور محل. شاه شرکت میزبان آن شب خواهد بود Chike Aguh, صورتحساب بر این دعوت به عنوان کمپین مشاور سیاست مسئول آن داگلاس طرح و “آینده کار می کنند.” این داگلاس طرح کمپین تلاش در کمک رسانی به جامعه سیاه و نورد با ادعای حمایت از مشخصات بالا, سیاه, رهبران در کارولینای جنوبی که به کمپین گفت: که آنها نمی خواهند به عنوان endorsers.

اولین دعوت به دست آمده توسط رهگیری تاریخ اکتبر 2 وجود داشته است و حداقل 22 اضافی حوادث پس از آن برگزار و با شاه خدمت یا انفرادی به عنوان میزبان و یا گهگاه میزبانی شرکت با یکی دیگر از Buttigieg aide. بالا-سطح دسترسی به رویدادهای هزینه حداکثر سهم $2,800.

تمام گفته شاه بوده است جلسه ای با سطح بالا اهداکنندگان در حداقل به صورت هفتگی در طول پاییز و زمستان که آیا برای ماکارونی در نیوتن; کوکتل در Tulsa, Austin واشنگتن و آتلانتا یا منهتن; ناهار در شیکاگو; و یا تماس های تصویری با شاه است که سرمایه گذاران می توانند خرید راه خود را به.

این Buttigieg کمپین در عادت با اشاره به کمک های مالی به عنوان “سرمایه گذاری است.” پاسخ دهید برای بسیاری از جمع آوری اعانه می رود به آدرس ایمیل [email protected]. به جمع آوری کمک مالی تیم عناوین مشابه نشان می دهد که وجود دارد برای بازگشت پول سرمایه گذاری شده در مبارزات انتخاباتی. تام قوی-Grinsell مثلا این کمپین را “سرمایه گذاری منطقه ای, مدیر” دست زدن به نیویورک. Swati Mylavarapu یک دره سیلیکون tech اجرایی و راه اندازی سرمایه گذار است که این کمپین را “ملی سرمایه گذاری صندلی.” آنتونی Mercurio یک هیلاری کلینتون آلوم است “ملی مدیر سرمایه گذاری.” (Mylavarapu و شاه پیوست و نیروهای برای حداقل یک سان فرانسیسکو جمع آوری کمک های ژانویه 26 رویداد به نام “سرآشپزها برای پیت” با غذا توسط آشپز آلیس واترز.)

ارتباط بین “سرمایه گذاری” در مبارزات انتخاباتی و سیاست های آن طرفداران دقیقا استدلال ساندرز ساخته شده است که در برابر Buttigieg. “هنگامی که شما سر از شرکت های دارویی کمک به مبارزات انتخاباتی خود را, شما نمی خواهید به شدت به مقابله با این واقعیت است که در برخی موارد ما پرداخت 10 بار برای همین دقیق مواد مخدر به عنوان دوستان ما در کانادا و یا در اروپا پرداخت. شما در حال رفتن به در تبانی و فساد از شرکت های دارویی که ما را پاره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>